Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
hormoontablettide hinnad
 
anna-minna 03. märts 2002, kl 14.28
Hetkel kasutan ise triqvilari, kuid tahaks need mõne madalama hormoonisisaldusega tablettide vastu välja vahetada, aga hind dikteerib paljutki. Seetõttu teengi väikest "eeluuringut".

Ehk oskate kirjutada, palju maksavad 1 kuu tabletid, mida kasutate. Huvitavad eelkõige harmonet, logest, mercilon jt madalama hormoonisisaldusega tabletid.

Tänan juba ette, kes vastata viitsivad!
 
teine mari 03. märts 2002, kl 14.54
ei osta ju ainult ühe kuu kaupa, vaid võimalusel ikka pooleks aastaks. kasutasin harmonetti, aga hinda öelda on raske, kuna tavaliselt ostsin kolm pakki korraga ja üliõpilasena sain 90% hinnaalandust. läks siis mingi 30- 40 krooni. eks arvuta siis ise, mis üks pakk maksab:)
 
Marie 03. märts 2002, kl 15.45
logest 4 kuud 50% allahindlusega on 200 krooni või mõned eegud peale.
 
eh! 03. märts 2002, kl 15.57
Harmonet 50% alla umbes 120 krooni 2 kuud.
 
väikeMy 03. märts 2002, kl 17.16
millal (kes) saab 50 protsenti hinnast alla? praegu olen veel üliõpilane, aga paari kuu pärast lõpetan, nii et mõtlen juba hirmuga... praegu Harmonet 90 protsenti soodustust 3 kuuks ca 40 kr.
 
anna-minna 03. märts 2002, kl 18.27
väike My,

minu teada saavad kõik 50% soodustuse (va siis need, kes saavad suurema soodustuse, s.o 90%). See tähendab siis seda, et kui sa enam üliõpiulane ei ole ja 90% alla ei saa, saad 50 % soodustusega osta. Sellel soodustuse arvestamisel on ka oma teatud kord, mida kahjuks peast täpselt ei mäleta. Aga süsteem oli umbes niisugune, et kui tablettide summa ületab 50 (?)krooni, siis hakatakse soodustust arvestama, alla selle mitte. seega on kasulikum korraga välja osta tabletid pikemaks ajaks, siis on soodustus suurem. Nt triqvilari puhul on nii, et kui 1 kuu tabletid maksavad ca 45 krooni, siis 6 kuu omad 90%-lise soodustusega ca 60 krooni ainult!!! Seega tunduvalt soodsam kui 2-3 kuu kaupa osta.
 
Kärt 04. märts 2002, kl 10.18
Femoden on 1 kuu 89 krooni pluss siis see retsepti tasu mis soodus retseptide puhul on kuskil 20 krooni ringis. See on täis hind arvesta ise siis soodustustega.
 
laura 04. märts 2002, kl 11.28
Kärt: ei ole mingit lisa retseptitasu, lihtsalt kord, et (ka 100%) soodustusega maksab inimene ühel retseptil olevate ravimite hinnast ise 20.- ja siis ülejäänud summast arvestatakse soodustus.
 
Kärt 04. märts 2002, kl 12.14
No kui sa ostad ühele retseptile kirjutatud poole aasta rvimid saad sa odavamalt kui iga kuu osta eraldi.
 
eneL 04. märts 2002, kl 14.49
Harmonet - 261 eeku 3 kuud (vaatasin just praegu pakendi pealt). Aga praegu saab arstilt soodusretsepti kuni 6 kuu tablettidele. Kuidas see soodustus arvutatakse, seda teadsid vist eelkõnelenud paremini

Logestiga on see jama, et pakend on 1 kuu - kui ma ei eksi, siis 90 eeku??
Ise loobusin Logestist, kuna see ei sobinud mulle
 
Kiisuk 04. märts 2002, kl 15.41
mina ostan Logestit 4 kuu kaupa nii tuleb arsti sõnul kõige odavam-200.- eeku ringis umbes
 
muksi 04. märts 2002, kl 16.15
Ostan logesti 6 kuu kaupa, oli veidi üle 200 krooni, aga olen ka üliõpilane.
 
mari 04. märts 2002, kl 16.43
Merciloni 3 kuu oma maksab u.190-
 
angeliq 05. märts 2002, kl 19.13
muksi : see 200.- on kyll liiast kui oled yliõpilane, pead saama 90% soodustusega ning see summa 6 karbi eest jääb kindlalt alla 100.-
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!