Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
GNLD Tooted
 
GNLD. 04. märts 2002, kl 15.27
Tooted Sinu hea enesetunde nimel toidulisandid;puhastusvahendid;naha-ja ihuhooldusvahendid;GR2control/kaalukontrolli programm/(info-05159144)
 
muksi 04. märts 2002, kl 16.12
petekas, reklaam hoopis. Osta endale eetriaega.
 
GNLD. 04. märts 2002, kl 22.05
ei ole petekas!
 
ylenna 05. märts 2002, kl 10.03
Kas tasuta reklaam!? Olin 5 aastat tagasi ka selle gnld müügiagent.On kogemusi nende toidulisandite suhtes- jama!Siiani seisab mõni potsik kapis, kui soovi on, müün ära!Tundub, et oled algaja, sest sel viisil neid tooteid pähe ei määrita!
 
Helgi 05. märts 2002, kl 11.39
Oh seda õelust. Miks küll inimesed on nii kurjad? Tegelesin ka gnld-ga, kuid väikses kohas ei saa eriti müüa, lihtsalt pole inimestel raha. Tooted on head, ostan ise ka ikka veel. Sain oma kuumahoogudest lahti 20 päevaga. Proovisin ka apteegist paljusid tooteid.Ja see formula on minu jaoks fantast.Ega kõik asjad ei peagi kõigile sobima. Ega sellepärast pole siis toode halb. Tegelen nüüd kaks aastat Oriflamega, olen nii rahul, tooted head ja saab soodsalt kätte. Siin kuskil varasemas foorumis üks pritsis nii mürki oriflame kohta, ei tea kas oli kade kellegi peale, kel läheb hästi. Kümme toodet olid halvad, ei tea miks küll ostis neid siis. Kui firma müüs möödunud aastal Eestis üle viie miljoni eest, siis ei saa küll öelda midagi halba. Kas siis just pähe määrimine? Eks ikka toode räägib ka oma eest. Ikka teist korda ei tule ostma. Et nüüd jälle tasuta reklaam? Ei ole. Tahan öelda, et las iga inimene tegeleb millega tahes. Olen nendes "võrkudes" saanud tuttavaks fantastiliste inimestega.
 
ylenna 05. märts 2002, kl 13.04
Tubli, Helgi!Miks siis gnld-d enam ei müü ja oriflamile üle läksid? On küll tasuta reklaam-telefon antud.Rubriigi nimi Tervisemure, mis mure siis vaevab?Et kaubast lahti saada!Onju.
Muide, oriflame tooted meeldivad mullegi.
 
Inks 05. märts 2002, kl 13.30
GNLD puhastusvahendid on küll täitsa head, kasutan juba mitu aastat. LDC ja Super10.
Toidulisandite kohta võib jah vastakaid arvamusi olla, esiteks on hirmus kallid, mis teeb nende tarvitamise ebaregulaarseks, ning siis ei saagi aru, kas mõjuvad. Lihtsam on osta midagi apteegist, mis tunduvalt odavam. Et osta kallist asja kogu aeg, peab olema kas väga rikas või suur usk nendesse toodetesse.
 
Feliks 05. märts 2002, kl 13.36
Inksiga nõus!
 
GNLD. 05. märts 2002, kl 14.56
Ma tänan!Inks
 
Laura 05. märts 2002, kl 16.41
Puhastusvahendid on sel sarjal tõesti head! Selle Super10-ga saab ikka igasugu jamast lahti. Kallis, kuid jätkub kauaks. Ongi teine otsa saamas, peab vaatama, kust uue saaks.
 
ehee 05. märts 2002, kl 19.23
ylenna
mis sul seal kapis seisab? vanaks pole läinud või - neil ka parim enne vms kuupäev peal
 
ylenna 05. märts 2002, kl 21.58
Kapis c-vitamiin, omega-3 ja betaguard. Kuupäev jah all: 98!Ongi ammu aegund.Mine tea, äkki kõlbavad näriliste hävitamiseks maal!Peaks proovima.
Kes ikka koera saba liputab, kui mitte koer ise. Eks ta ole.
 
ehee 05. märts 2002, kl 22.30
ehhh
kurb
vääga kurb
hea kraami lasid hapuks minna
gnld betaguard parim immuunsüsteemi tugevdaja
c vitamiin(naturaalsetest tsitrustest pärinev) ei tekita ka tsitrusviljade suhtes allergilistele reaktsioone
omega-3 - pole parimat asja neile kel liigesed kipuvad valutama "ilmamuutustega" seoses
ja veel see 1-2-3 rakutegevust toetav kompleks (teatavasti haige ja näljane rakk muteerub - seda nimetatakse vähkkasvajaks)
ega ma reklaami kogemata teinud? tegelikult on erinevaid toimeid neil gnld vitamiinidel võrreldes apteegis odavamalt saada olevatega küll ja küll
tõestama ei viitsi hakata
osta praegu ise ka ei jaksa kallimaid kvaliteetsemaid kahjuks
 
Helgi 06. märts 2002, kl 09.31
Eks ylenna ei käinud gnld koolitustel ega tea toodetest midagi. Sellised tooted seisma jätta.... Tooted tunduvad just kallid peamiselt sellepärast, et neid on purgis palju, samuti puhastusvahendite kontsentraadid. Sõin just apteegist ostetud toidulisandit ja tunnen nüüd, mis vahe on formulaga. Rohkem apteeki vist ei lähe, vähemalt vitamiine ostma.
 
ylenna 06. märts 2002, kl 11.14
No koolitustel ikke käisin.Ju mul pold siis miskit eriti viga, et neid kapsleid sisse ajada ja mingeid tulemeid ootama jääda.Pealegi avastasin, et GNLD rong oli ammu läind, et sellega tegeleda. Nende toodete lahtisaamiseks, et vähemalt seda raha tagasi saada, mis pidi sisse maksma,oleks pidand olema tutvusi väga kõrgel positsioonil.Nägin, kuidas nende toodete abil pesti riigistruktuurides suuri rahasid ja vägagi lihtsalt!No mida mina, väikekodanik, üldse tõmblen!
 
elts 06. märts 2002, kl 11.21
See sama lilulaa, mis herbalifegi! Mõlemad Teleturu-maiguga ja "toimega"! Las ullike usub ja ostab,kui rahakott lubab!
 
GNLD. 06. märts 2002, kl 15.55
uus on olemas!Lp.Laura
 
GNLD. 06. märts 2002, kl 15.58
Uus on olemas!Lp.Laura(10%)
 
GNLD. 06. märts 2002, kl 16.04
Uus on olemas ja(-10%).LP Laura.telf(05159144)
 
GNLD. 06. märts 2002, kl 16.11
väga hea tubli!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
GNLD. 06. märts 2002, kl 16.21
kuhu vaja tula?Lp.Laura
 
GNLD. 06. märts 2002, kl 18.39
oleks teie telefo.nr võimalus.LP Laura.
 
gnld 06. märts 2002, kl 18.47
oleks, poleks. mis korrutad siin?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!