Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Gerimax
 
AK 06. märts 2002, kl 12.09
Kas kellelegi on tekitanud Gerimaxi tabletid mingeid kõrvalnähte-vaevusi? Või ehk vitamiinid üldse??
 
coff 06. märts 2002, kl 12.13
Mina ei saa üldse vitamiine võtta- õudsalt paha hakkab. Gerimaxi proovisin ka (pingelisel ajal, mõtlesin et looduslik jne.)aga ei sobi.
 
Bella 06. märts 2002, kl 12.18
Gerimax polegi ju vitamiin, vaid zhen-zhennil põhinev toonikum. Vitamiinid on ikka miskid muud.
 
coff 06. märts 2002, kl 12.23
Gerimaxi on nii tooniku kui ka tablettide kujul ja lisaks zhen-zhenile sisaldab ka erinevaid vitamiine.
 
AK 06. märts 2002, kl 12.25
To Bella

Gerimaxi on olemas nii toonikuna kui ka tablettidena variandis kus sisalduvad lisaks ka kõik vitamiinid.
 
punn 06. märts 2002, kl 12.58
Gerimax tegi sellise tunde, mõtlesin et pea lendab otsast minema!? isegi siis kui võtsin veerandiku. Toonikuga seda tunnet ei olnud.
 
MIRELL 06. märts 2002, kl 13.29
to punn:kas halvas või heas mõttes oli selline tunne????
 
punn 06. märts 2002, kl 13.47
Halb oli. Pea lendas nagu iseseisvalt(miite nagu käis ringi
vaid justkui kiskus ülespoole)
 
njuu 06. märts 2002, kl 15.31
Mina sõin Gerimaxi tablettide kujul. Hommikul võtsin sisse.
Öösel magasin ca 4-5 tundi tavapärase 8 asemel, tunne lahedalt energiline. Ja siis keset päeva töö juures saabus alati magus uni. Nii on juhtunud kõik need korrad kui ma seds võtta olen üritanud. Seega loobunud. Isal mul täpselt sama seis, muutus liiga energiliseks. Sõbranna muutus ka unetuks, tema ei tahtnud ka päeval magada, temal läksid sellest magamatusest silmaalused väga siniseks.
 
kass 06. märts 2002, kl 18.24
Minul hakkas niivõrd halb-vererõhk (muidu madalapoolne) viskas kõrgustesse, pea käis ringi, suu kuivas, kogu päeva oli selline minestuse-eelne tunne... Rohkem küll ei proovi!
 
L 06. märts 2002, kl 19.09
Mina olin terve päev suhteliselt ärgas, kui peale hommikusööki tableti võtsin, öösiti magasin hästi, kuigi veidi vähem kui tavaliselt. Kuid kuu aja pärast oli viis kilo juures :(
(Söömis- ja liikumisharjumusi ei muutnud)
 
tea 07. märts 2002, kl 09.38
Gerimaxi tabletid ajasid mul hommikuti võttes alati südame pahaks ja hiljemalt kolmanda päeva õhtust algasid unehäired - und lihtsalt ei tulnud, ja ärkasin ka tundega, nagu poleks üldse silmagi kinni saanud. Siis hakkasin seda toonikut võtma. Tuju on hea kogu aeg, energiat just parasjagu.
 
rex 60 aastane 07. märts 2002, kl 10.02
olen ikka 2x aastas Gerimaxi tarvitanud, midagi hullu pole juhtunud, ei tea kas ka paremaks on läinud. Igatahes elan, olen täitsa reibas ja näen energilisem välja kui mõni 30-aastane.
 
Arabella 07. märts 2002, kl 12.06
Olen ka Gerimaxi tablette teinud 2 kuuri. Ainuke halb asi oli see, et tühja kõhu peale hommikul võttes hakkas kergelt sees keerama. Aga muidu oli küll hea energiline olla ja uneprobleeme ka ei olnud. Pigem oli uni sügavam ja tuli rutem.
 
malle 07. märts 2002, kl 14.35
Närviliseks tegi, magada ei saanud. Kõige hullem oli see, et käed ja jalad hakkasid koledal kombel ära surema. Jätsin pooleli ja poole nädala pärast oli asi taas ok.
 
laura 07. märts 2002, kl 17.03
Imelik enesetunne oli ja tulid punnid näkku.
otsustasin siis tarvitada poole tableti kaupa ja üle päeva. Nii oli normaalsem.
Aga üldiselt jäi pakk lõpuni söömata ja nüüd kui energiat vähevõitu, söön vitamiine. Aga ka ülepäeviti, sest seal on tavapärasemaid vitamiine ju 100% päevasest vajadusest. Kuna ma aga ainult nende najal ei ela, st et söön ka ise toitu ja saan sealtki vitamiine, tekib samuti osade ainete üleküllus, kui iga päev võtta.
A no see on individuaalne.
 
mari 08. märts 2002, kl 09.54
mis see Gerimax maksab?
 
ka 08. märts 2002, kl 10.29
Mina sain osta nii, et anti lehtede kaupa sealt eriti suurest karbist. Seega tuli 30 tableti hind umbes 50 kr. Kui ostad väikese 30 tableti karbi maksab see umbes 80-90 kr. Aga ei tea kas kõik apteegid nii teevad.

Kuid hind hinnaks. Kokkuvõttes pean ütlema, et mulle nad kah eriti ei sobinud. Hakkavad veidi mao peale ja paremal pool rindkeres tekkisid kummalised torkivad valud. Kui Gerimaxi võtmise järgi jätsin kadusid varsti ka valud. Korra võtsin ainult toonikut ja sellega ei kaasnenud mingeid probleeme.
 
kogenu 10. märts 2002, kl 19.22
Ja mina ei tundnud üldse, et kusagile oleks mõjunud - lootusetu rahakulu. Jätsin järele.
 
tibi 11. märts 2002, kl 10.28
ma olen nii tablette kui toonikut tarvitanud ja oli ikka märgatav efekt, energiat jäi ülegi. aga hommikul tühja kõhu peale ei saa ma neid tablette võtta, väga paha hakkab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!