Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kaelaradikuliit
 
tops 16. märts 2010, kl 08.13
juba mõnda aega hädas kaelavaludega,ka arsti juures mõned korrad käidud.Röntgen ütleb, et lordoos puudub, c5 lülikeha nihkunud 4 mm võrra tahapoole ja c5/c6 lülivahe madaldunud. C5,c6 osteofüütidega. Kokkuvõte c5-retrolistees ja c6- osteokondroos.Käisin selle röntgeniga neuroloogil, mingit ravi ei määranud ja tahtis suruda antidepressantide võtmist peale. Küsimuse peale, kas asi võib paremaks minna ja kas kuidagi ravida ka swaab, kupatas mu lihtsalt kabinetist välja.Endal tunne, et varsti ei jõua pead enam kanda, kael väsib jube ruttu ära, pea on uimane ja silmad udused. Kuhu küll pöörduma peaks, et abi saada?
 
a 16. märts 2010, kl 09.26
Võimle iga päev, mida tugevamad on kaela lihased seda väiksem on koormus kaelalülidel. Võid proovida mustrõika mahalaga mähiseid teha, üks mähis (rõikamahlaga immutatud marli) ööpaevaks peale.
Antidepressante kasutatakse ka valuvastase ravina, aga kui sa arvasid, et sa seda ei vaja siis kohustuslik see ei ole.
Uueks saamine sedalaadi probleemidega ei ole reaalne, tuleb kohaneda ja leida viisid kuidas toime tulla.
Taastusravi arstid oskavad paremini juhendada, aga see värk on enamasti ka tasuline.
 
väike hoiatus igaks juhuks 16. märts 2010, kl 10.45
Võimlemisega peab küll äärmiselt ettevaatlik olema, s.t kindlasti on vaja asjatundja abi. See kaelalihaste tugevdamise jutt on küll 100% õige, aga kael on nii paganama tundlik asi, et kui natuke valesti liigutad, siis häda suurem kui enne.
 
xxx 16. märts 2010, kl 12.28
Minul olid ka õudsed kaelavalud mitu aastat, proovisin kõike jooga ja nõelravini välja, kuid valu kadus alles siis (ja jäädavalt), kui loobusin koti õlal kandmisest.
 
M 16. märts 2010, kl 12.35
Võta perearstilt saatekiri taastusraviarstile ja tema määrab õiged protseduurid.
 
tops 16. märts 2010, kl 13.00
väga huvitav tähelepanek, kannan ka kotti just sellel õlal, mis mul pidevalt krampis ja kange ja kaelavalud kiirgavad ka sinna poole. Kott ka tihtipeale paras mürakas, toiduaineid täis topitud, proovin järele.
 
Vaata 16. märts 2010, kl 19.16
http://www.tiitilves.ee/kaelavalud/index.html
 
arvamus 16. märts 2010, kl 20.48
Rö-ülesvõttele lisaks tuleks teha MRT-uuring ( magnetresonantstomograafia ), kuna on suur tõenäosus, et võib olla tegemist diski prolapsiga. palu neuroloogilt saatekirja
 
õnnetu 21. mai 2011, kl 22.30
leidsin selle vana teema ja tahaksin teada,kas kaelaradikuliidist võib olla pea uimane,üldine jõuetus,süda paha,silmad udused ja tasakaaluhäired?Äkki oskab keegi midagi kirjutada,kes sama hädaga maadelnud.
 
mina 21. mai 2011, kl 22.39
mina maadlen sellega mitukümmend aastat juba ja kõik need sümptomid on mul olemas. peale selle tõusen öösiti üles ja olen surmväsinud, aga uuesti magama jääda ei saa kaela ja õlgade valu ja lihaspinge pärast. täitsa jama. arvuti taga töötamine on võimatu.
 
Olen 21. mai 2011, kl 22.58
...kannatanud nii lihaspingeid kui õla valu ning käinud ühe õlaga ka operatsioonil.Enam ma nende all ei kannata.Mind aitasid valudest vabaneda Gnld toidulisandid.Tean juba ette,et paljud ei usu,et need tõesti aitavad ning söövad edasi apteegi ravimeid,aga viimased leevendavad valu ainult korraks.Uskuge,elu ilma valudeta on lihtsalt võrratu !
 
to olen 23. mai 2011, kl 19.44
millised need lisandid olid,millest abi said?Kas massaaži oleks mõtet minna?
 
olen 23. mai 2011, kl 19.51
abi saanud sellest dormeo padjast, enne sõrmed täitsa surnud ja krambis, kõik algas kaelaradikuliidist. Tegelikult kingiti mulle see padi, alguses ei uskund ma millessegi, otsisin arstilt abi (kaelavenitused jmt)ja määrimisgeelid. Uskumatult on olukord muutunud pärast selle padja kasutusele võtmist.Pea on sel padjal natuke kõrgemal ja kael venitub öös jooksul, mitte ei suruta kaelalihaseid kokku, ju see mõjutabki.
 
n55 23. mai 2011, kl 23.06
Mind aitasid Omega 3,Vormula IV ,Carotenoid ja E-vitamiin.Loomulikult ei kasutanud ma kõike korraga,vaid ikka nii,kuidas oli rahaliselt võimalik.
 
no mis te promote siin 23. mai 2011, kl 23.30
tule taevas appi. kas keegi ravivõimlemise ja massaaži peale ei ole tulnud. on olemas taastusravi. see selleks. ükski vitamiin ei muuda moondunud luustikku sirgeks. ainult operatsioon võib seda teha. aga dormeo padja vastu ei vaidle. kahjuks saan mina sellega ainult selili magada, aga kuna mu selg on nii väsinud, siis ei ole sellest suurt abi. ta on liiga õhuke et küljeli magada. see alumine õlg jääb ebaloomulikult sinna alla ja pea ripub kuidagi.
 
viimasele 24. mai 2011, kl 09.39
kas sul ka siis oli pea uimane ?
 
radikuliitikud 24. mai 2011, kl 09.51
Praegu on foorumis - müüa - saadaval seljavenituspink, vaat see on hea ka kaelaradikuliidile, kui kannatab muidugi pea alaspidi rippuda (NB!vererõhk - peab olema norm).
 
n55 24. mai 2011, kl 10.42
Andestust,et julgesin oma kogemustest kirjutada...ju siis minu luustik polnud veel moondunud.Igaühe vaba valik,kellele meeldib Dormeo,kellele puhas raku toit või seljavenituspink...kokkuvõttes on inimesed erinevad ja erinevad on ka nende eelistused.
 
to tops 07. juuni 2011, kl 18.13
kas nüüd liigud siin veel?Kas oled mingit abi saanud?Endal ka kael kange ja pea raske,no nii halb on....
 
no 07. juuni 2011, kl 19.31
mingid vitamiinid ja toidulisandid nüüd küll tõelist kaelaradikuliiti ei ravi. Kui lülid on nihkunud ja närv pitsunud, siis aitab vaid oskuslik massaaž ja taastusravi ning võimlemine.
No huvitav oleks teada küll, kuidas GNLD-tooted radikuliiti ravivad? Äkki oleks mõni levitaja, kes seda mulle selgitaks.
 
ka üks 11. juuli 2011, kl 17.09
mina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina maadlen sellega mitukümmend aastat juba ja kõ
> ik need sümptomid on mul olemas. peale selle tõuse
> n öösiti üles ja olen surmväsinud, aga uuesti maga
> ma jääda ei saa kaela ja õlgade valu ja lihaspinge
> pärast. täitsa jama. arvuti taga töötamine on või
> matu.

Kas kasutad ka midagi leevenduseks.Endal ka nii ja ei oska enam midagi teha.
 
Kas on rohtu, mis avitab? 05. september 2013, kl 09.58
Mina tunnen, et päike leevendab, Kui olen rannas käinud päevitamas ja lasknud kuklale päikest, pärast on jube mõnus. Äkki D vitamiiin ka avitab, sest kui tuleb sügis ja läbi talve uue suveni on ikka väga nukker.Kiropraktikud-tasuks pöörduda.
 
ulvi 05. september 2013, kl 10.12
minul on sellised sümptomid:
väga tihti umbes 2 korda nädalas käib lambist pea ringi
aiamaal rohides max.30 minutit ja pärast on pearinglus kohe platsis
silmad on tihti udused ja imelikud
peas on tihti väga halb tunne

mina armastasin kanda kotti alati vasakul õlal ja nüüd ütleb minu õmbleja, et vasak õlg on väga pinges ja tunduvalt üleval pool kui parem. et õmmeldes peab ta sellega lausa arvestama
kael on mul kõver, st. kõverus peaaegu puudub ja tänu sellele hoiab ka pea ühele poole viltu
olen eluaeg teinud harjutusi, kaks korda aastas käin kohustuslikus korras kas ujumas või võimlemas taastusravi osakonnas.
aga kasu ei ole.
kusjuures pole kindel, väib olla tänu sellele olengi võimeline töötama ja elama, muidu oleks ammu juba lõpp olnud
 
orto 23. september 2015, kl 09.54
Kuidas teil läinud on, kas radikuliit taandunud?
 
ulvi 23. september 2015, kl 11.16
vahepeal käisin justkui taastusravis protseduure saamas, et olukorda parandada, olid vannid, käsimassaaz, venitusharjutused. tulemus oli see et üle kolme kuu käis pea jubedalt ringi, ei saanud mitte midagi teha, isegi mitte püsti seista. kogu aeg räägiti et oh kohe läheb üle.... enne kui ei läinud nõia juurde, enne üle ei läinudki. vererõhu lõi ka stabiilselt 200 peale. taastusravi arsti kokkuvõte, ärge enam kunagi oma kaelaga midagi laske teha, kuna vanus juba 55, siis umbes nii et nagunii varsti surete, mis siin enam ravida. niikaua kuni ei valuta, olen väga õnnelik ja rahul oma praeguse kaelaga. silmad udused ja imelikud, sellega harjub ära, samuti halva tundega peas ja mõningase ringlusega vahel harva. peale seda meeletut kolme nädalat mul kama kaks mis minu kaelaga on. peaasi et laseks elada ja olla.
 
MASSAGEshop.ee 23. oktoober 2015, kl 17.45
Tere

Soovitan kasutada seljavenituspinki. Eelnevalt soovitav kontsulteerida oma perearstiga.

Seljavenituspinke saab ka prooviks rentida 14 EUR/ päev ja ka liisida, kus minimaalne kuumakse on 10 EUR

http://www.massageshop.ee/epood/TRENAZOORID-JA-SELJAVENITUSPINGID/

Teie tervise edendaja.

www.MassageShop.ee
tel 58003556
 
katu 26. oktoober 2015, kl 11.18
Kael võib teha kohutavaid asju. Minul oli pea paksu vati sees ja tekkisid tasakaaluhäired. Kõik õlalihased olid nii pinges, et see muna kaelal oli mingi paksu tihendi sees, nii et katsudes ei tundnudki. Tavaline massaaz ei aidanud, käisin kellegi juures, kes võttis need sügavad pinged lahti ja uskumatu, sain jälle tunda oma kaelakonti. Peabvõimlema ja venitama ja massaazi tegema korrapäraselt. Voodis hommikul enne kui tõused, tuleb kael lahti venitada, paned käed pea taha ja venitad ja lükkad ennast voodis sirgu. Oh, paljud asjad aitavad aga mul oli enne nii pikk maa minna, kui leidsin endale sobivad variandid. Mina iga päev ripun, see on hea ja aidanud palju. Tunned kohe, kuidas selgroos käivad teatud naksud, mis kõik jälle lahti venitab. Edu otsinguil!
 
MassageShop.ee 01. november 2015, kl 11.32
Soovitan kasutada seljavenituspinki. Eelnevalt soovitav kontsulteerida oma perearstiga.

Seljavenituspinke saab ka prooviks rentida 14 EUR/ päev ja ka liisida, kus minimaalne kuumakse on 10 EUR

http://www.massageshop.ee/epood/TRENAZOORID-JA-SELJAVENITUSPINGID/

Teie tervise edendaja.

www.MassageShop.ee
tel 58003556
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!