Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Omal soovil hooldekodusse.
 
Väsinud ja tüdinenud. 25. oktoober 2019, kl 17.47
Kuidas võimalik ise omal soovil hooldekodusse saada? Puuet pole aga elust väsinud ja jõudu pole.
 
mhhh 25. oktoober 2019, kl 20.06
astud uksest sisse, lööd rahapakid lauda ja tehtud. Lihtne ju...
 
ELU on antud üks kord kõigile . 26. oktoober 2019, kl 05.44
Väsinud ja tüdinenud. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas võimalik ise omal soovil hooldekodusse saad
> a? Puuet pole aga elust väsinud ja jõudu pole.
ISE omal soovil ! KUS sellist RAHA võtad --mida röövlid küsivad;; -- SEE POLE isegi mõeldav -----PAREM OTSI ÜKS SELTSKOND ---KES KÄIVAD TIHTI KOOS,,
VÕI VAATA ÜKS ELUKAASLANE OMA KÕRVALE,, KELLEGA KOOS TOIMETADA
 
SEE HOOLDEKODU-- POLE ENAM SINU KODU, 26. oktoober 2019, kl 05.49
mhhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> astud uksest sisse, lööd rahapakid lauda ja tehtud
> . Lihtne ju... JA KINGID RÖÖVLITELE PAKKIDEGA RAHA
ET SAAKSID KUSKIL VANADEGA KOOS OLLA ,,,EGA SEAL KA LIHTNE POLE !
OLE SIIS ÜKS KUU KOHAPEAL ,, SIIS TAHAKSID ISE SEALT ÄRA JOOSTA,,PÕGENEDA OMA ELU JUURDE TAGASI
SEST SUMMAD MIDA HOOLDEKODUS RÖÖVITAKSE --ÜLETAB IGASUGUSE PIIRI ""
 
Aa mhh 26. oktoober 2019, kl 08.02
Vot, mis sind huvitab , RAHA . Kohutav inimesetükk oled. Hooldekodu eest maksab vald või siis lähedased.
 
Kl 5.49 kirjutas imelikult 26. oktoober 2019, kl 08.05
Ei taha ma mingit elukaaslast. Ma olen hooldekodu kandidaat ja sinna ma ka lähen.Las lähedased plekivad siis.
 
Mhhile 26. oktoober 2019, kl 08.20
Ma nimelt ei saa tavalisse hooldekodusse , vaid psüühiliste erivajadustega inimeste kogukonda või siis selliste hooldekodusse. Mul on ravimatu pdüühikahäire , mis geneetiliselt päritav. Ühiskonnas sellise haigusega hakkama ei saaks. Kahju , et Sul sellist haigust pole!!
 
Mhhil on haigus 26. oktoober 2019, kl 08.21
Teistelt vara välja petmine on tema haigus.Loomulikult jube rahaahnus samuti.
 
Ajuinvaliidi pensionist teate midagi 26. oktoober 2019, kl 08.50
See on 180 euri kuus ja see pole mingi rahapatakas kohe kindlasti.Eestlsed on ikka lihtdalt nõmedad.
 
ftft 26. oktoober 2019, kl 10.20
Kas jälle see sarijauraja siin jauramas?
 
mhhh 26. oktoober 2019, kl 12.15
see on jah seesama imbetsill, kes siin tuhandete kaupa totakaid teemasid treib. Ilmselt jälle rohud võtmata. Eks ta varsti on jälle luku ja riivi taga, kus ta mõnda aega jälle arvutist eemal hoitakse.
 
Ei nohh 26. oktoober 2019, kl 13.57
Mis siin totakat on , kui keegi ise vabatahtlikult hooldekodusse tahab minna. Totakad on lähedased, kes ei soovi juurde maksta. Muide , ka idioodid , imbetsillid ja debiilikud elavad hooldekodudes , sest nad ei tule ise oma eluga toime. Paistab , et sel mhhil pole endal kah aruga kõik päris korras. No ja kellel siin üldse norm aju on.
 
tree 26. oktoober 2019, kl 21.44
Jaura aga jaura, talleke!
 
Ikka 27. oktoober 2019, kl 07.49
Seni kuni lõpuks hooldekodusse saan. Sina aga tree korruta oma jauramist edasi.
 
kamrilla 27. oktoober 2019, kl 16.11
Vald ei maksa midagi, pensist jätkuks vaid 1,5 nädala jaoks ja sugulastel pole seda raha kusagilt võtta. Eestlane on sunnitud elama peost suhu.
 
puust ja punaseks 27. oktoober 2019, kl 16.35
Mitte keegi ei ole kohustatud su hooldekodu kinni maksma. Ei riik, ei sugulased. MITTE KEEGI. Kui tahad sinna minna, siis maksa ise. Kui ei jaksa maksta, siis järelikult hooldekodusse ei saa. Tasuta sind seal toitma-pidama ei hakata. Kas oli arusaadav?

Ole seal edasi, kus oled. Aga lõpeta see foorumites jauramine. Siit ka mitte keegi sinu eest ei maksa. Kas oli arusaadav?
 
No maksab küll 28. oktoober 2019, kl 05.03
Valkla hooldekodus maksab erivajadustega inimeste eest näiteks riik. Mida kuradit see peaks tähendama , et ole seal edasu , kus oled. Seal ei pea kõhtu täitma ega vett tarbima jne .Ma olen peagi ainult lamav haige , kas saad mu haigusest lõpuks aru või peab Sulle hakkama kõike punaseks värvima. Lollikari ausalt.
 
Veel lisaksin 28. oktoober 2019, kl 05.17
Puust punaseks , see Sulle mõeldud. Ole seal , kus oled. Ma nimelt ei jõua seal enam olla. Liiga palju jõudu nõuab mult seal olemine ja veel lisaks vaimne vägivald lähedaste poolt. Nrile kulub ikka see 800 kuus maksta küll , kui seadusi ei tunne ja ka sina ise kindlasti soovid mingitest kohustustest kõrvale hiilida. Olen selles täiesti kindel. Parem võhivõõras , kui sant sugulane.Vot sedasi on lood siinpool sood!
 
no selge! 28. oktoober 2019, kl 10.04
Ei jõudnud sellele puudelisele isegi puust ja punaseks tehtu kohale.
Seadusi tunnevad teised väga hästi, aga puudeline arvab, et talle on kõik lubatud ja et kõik peavad tema eest maksma. No ei pea!
Jaura aga siis edasi - see aitab kindlasti.
 
Seda veel vaatab 28. oktoober 2019, kl 16.10
 
Vanamees vastab ::::Mida sina vallast tead? 29. oktoober 2019, kl 08.15
Aa mhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vot, mis sind huvitab , RAHA . Kohutav inimesetükk
> oled. Hooldekodu eest maksab vald või siis läheda
> sed.
Kuule sina RAHA......? Küll tuleb ka sinu tund ,,kui elad ilma rahata.
Ja VALD ---Annab üks kord aastas ,,50€ leivaraha --ja Rohkem sina ei näe,
 
kA imelik jutt sinul ? 29. oktoober 2019, kl 08.20
Kl 5.49 kirjutas imelikult Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei taha ma mingit elukaaslast. Ma olen hooldekodu
> kandidaat ja sinna ma ka lähen.Las lähedased pleki
> vad siis.
Enne sinna hooldekodu minekut ---PEAKSID lähedastega ka pikalt arutama ja rääkima ::: Ja siis kui on paberil -mingi kokkulepe kinnitatud,,
SIIS palun ---mine sinna hooldekodu :::
 
viimaks ometi 29. oktoober 2019, kl 08.45
Viimaks said kaks tobu siin kokku ja nüüd arutavad oma asju. Üks targem kui teine.
 
Ei saanud ju 31. oktoober 2019, kl 06.20
Pole keegi siin kokku saanud.Mis plämad. Kokkusaamine käib hoopis teisiti ja Sulle eelmine on ju kokkusaamised ja deitimised, flirtimised suureks iseloomuomaduseks juba kujunenud.
 
hooldekodus ---on omad reeglid ja meie seda ei tea. 31. oktoober 2019, kl 08.18
viimaks ometi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Viimaks said kaks tobu siin kokku ja nüüd arutavad
> oma asju. Üks targem kui teine.
POLE siin midagi Arutada ,,,Mõni Vald aitab inimesi ,,aga paljud vallad ei toeta ?
Ja isegi 90,aastase vanainimesega tuli probleeme
KUHU hooldekodu teda võetakse ?
 
mees kes põgenes hooldekodust 31. oktoober 2019, kl 20.28
Hooldekodusse täna veel saab 800 euriga kuu.Kuid enamikel hooldekodudel on ka hinnad olemas aastaks 2021 ja 2022.Siis maksab 1 kuu juba 1000 euri.
Hooldekodu on siiski nagu haigla.See ei meenuta kodu,pigem haiglat ikka.
 
Erivajadustega ei ela haiglates 01. november 2019, kl 18.22
Erivajadustega lollidele on tugikodud , kogukonnad jne ja maksab kuu kuskil 490 euri. Nii, et ma pole sellisest hooldekodu mõttest loobunud.
 
Siis teie enam Hoolduse alla ei taha kunagi 05. november 2019, kl 04.22
mees kes põgenes hooldekodust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hooldekodusse täna veel saab 800 euriga kuu.Kuid e
> namikel hooldekodudel on ka hinnad olemas aastaks
> 2021 ja 2022.Siis maksab 1 kuu juba 1000 euri.
>
> Hooldekodu on siiski nagu haigla.See ei meenuta ko
> du,pigem haiglat ikka.
KUU --uurija näitas pilte ---Kuidas haiglasüsteemis töötajad ,,
Jätavad ühe ema uuriini sisse ja ei vahetata neil midagi,,
Hiljem lamatised --ja surm päästab haige
 
Näide Valklast 06. november 2019, kl 06.03
Need hullud seal ju liiguvad ise ja ei mingit surma , lamatisi. Vot kasvõi sinna tahaks , sest mitte ükski psühhiaater ei oska mind ravida. Ühesõnaga haiguse raskeim vorm. Mõtlemisvõime puudumine.
 
viimasele 06. november 2019, kl 20.26
parem mine tööle ja lõpeta see neti lagastamine.... vanadekodud-hooldekodud on vanade ja haigete jaoks tehtud, mitte sinu taolistele huudajatele neti lagastamise tarbeks... ei jaksa sinu lollusi rohkem lugeda
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!