Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
alkoholi probleemid ja Wismari Haigla
 
nubluke 25. november 2002, kl 17.29
Kas kellelgi on kogemust, kui häid tulemusi annab alkoholismi ravi Wismari Haiglas? Kui kaua üks ravikuur kestab, kui palju maksab ja kui palju sellele võib üldse loota?
 
!!! 25. november 2002, kl 20.23
ära sinna mine,see puha petuvärk.Annan sulle nr.-07482-660,07484-677 manuaalterapeud,käib paar korda kuus tallinnas.Minu mees sai ainult sealt abi.Wiamaris on ta käinud küll ja küll,abi ei mingisugust.Kui tahad midagi lähemalt teada,meili mulle,tean neist asjust suht palju pajatada.
 
liiza 26. november 2002, kl 09.15
ei ole wismari haigla teistest halvem ega parem, ei ole parem ega halvem ka ükski manuaal-või muu terapeut. kui inimene ise oma probleemi alkoholisõltuvusest ei tunnista või sellest lahti saada ei taha, ei aita miski. fakt.
 
ants 26. november 2002, kl 09.20
Mu sõber käis küll Wismaris (vist dr Mumma juures) ja laskis endale nn ampulli panna. Kõik analüüsid ja op ise tehti anonüümselt, mis tähendab, et pidi ise kinni maksma- ca 2-3 tuh.
Kiidab nimetet arsti väga ja haiglat ka.
 
teadja 26. november 2002, kl 10.05
Olen samuti oma mehega Wismaris korduvalt käinud. Ega ampulli panek midagi muud ole kui joodiku hirmu all hoidmine. Hirm ära surra! Minu mees ei lasknud selle hirmu pärast ampulli panna.Nii, et kõik algab ikka tahtmisest ja tahtejõust joomisest loobuda. Artstid on tegelikult ainult moraalseks toeks......Aga kes on moraalseks toeks joodiku perekonnale? Keegi!!! Joodik vajab nii palju tähelepanu ja hoolitsust , et süda läheb pahaks.Kõik peavad talle veel kaasa kah tundma.Ta ju haige inimene.........Selge see, ligimest peab aitama. Nii aitasin minagi. Wismarist kuni imearstideni välja. Aga kui inimene (joodik) end ise aidata ei taha, siis pole midagi teha!
 
nubluke 26. november 2002, kl 10.32
Suur tänu teile kõigile arvamuste avaldamise eest! Olen kah seda meelt, et inimene peab ise tahtma. Ja ta tahabki, kuid näen, et ei suuda. 2-3 nädalat on rahulik, millele järgneb ligi nädlane tsükkel. Mõtlen, et kui väliselt saaks aidata seda tsükliperioodi edasi lükata. Aga võib-olla viitab tsüklilisus just väga kaugele arenenud alkoholismile? Ei tea ju. Mõtlesin, et üritan enne enda lõplikku inimeset loobumist millegagi teda aidata.
 
Merli 26. november 2002, kl 11.09
Ühe päeva hind on 500kr ja minimaalne aeg 3 päeva. Kuid kõik sõltub inimesest mitte arstist.
 
teadja 26. november 2002, kl 14.01
To nubluke:

Tsüklilisus on süvenenud alkoholism.
Tundub, et sa oled samas olukorras kus mina olin. Tahtsin ka meest aidata. Käisin mööda psühiaatreid, sensitive, lõpuks Wismarisse.Seal öeldi, et ta peab nädalakese enne ampulli panekut organismi puhastama mürgist (käisime isegi tilkade all haiglas). Pidas nädala vastu ja kõik läks jälle edasi vanaviisi
Ja jutt on sama alati:" Ma saan ise hakkama, võtan lihtsalt pitsikese, sest korraga ei tohi joomist lõpetada, võib maha surra......." Põhjenduse joomiseks leidis alati
Tänaseks elan temast lahus.
Soovin südamest, et sinu mehel on rohkem iseloomu ja soovi alkoholist loobuda.
 
kannataja 26. november 2002, kl 16.49
Lohutav on teada, et ma ei ole üksi sellise probleemiga. Tunnen kõikidele kannatajatele kaasa, ise elasin järjekordsed hullumeelsed 7 päeva üle. Kui pikk on vahe, ei tea, kas 5, 7 või 10 või... päeva.
 
He 13. märts 2022, kl 16.55
Tere.Kas saate nulle kirjutada.mul oleks nõua vaja
 
Ethan 15. märts 2022, kl 04.20
Kaufen Sie Schmerzmittel bei uns.
Kontaktieren Sie uns unter:
E-Mail: ethanmichals@gmail.com
WhatsApp: +1 (323) 510-3933
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!