Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
sünnimärgi eemaldamine
 
Nefer 20. aprill 2004, kl 18.36
Tere, mul lõigatakse kuu aja pärast sünnimärk küljest ära. Kuidas selliseid asju tehakse? Kas mulle tehakse mingi narkoos, kas ma pärast koju kõndida saan? Sünnimärk asub mul peaaegu kubemes. Oh aeg. Ma ei ole selle onkoloogiga, kes seda minuga tegema peaks, ise veel silmast silma kohtunud, sellepärast olengi teadmatuses ja natuke ähmis.
 
jane 20. aprill 2004, kl 18.38
kas tead, kes oli Nefernefernefer???
 
mul lõigati 20. aprill 2004, kl 19.43
Mul lõikas sünnimärgid ära kirurg. Tegi kohaliku tuimestuse ja eemaldas skapelliga. Õmmeldi ja nädala pärast võeti niidid välja. Kiiresti paranesid ära ja nüüd ainult heledad armid. Karta pole vaja :)
 
kätu 20. aprill 2004, kl 19.47
minul eemaldati seljalt. olin kõhuli laual, tehti kohalik tuimestus, ei tundnud eriti midagi, natuke sellist "tõmbamise" tunnet nagu keegi sikutaks, aga valus ei olnud küll. umbes nädala pärast läksin oma perearsti juurde, kes niidid eemaldas.
 
emma 20. aprill 2004, kl 20.48
Mul eemaldati nädal tagasi 5 sünnimärki. Kohalik tuimestus tehti, valu ei tundnud, plaaster pärast opi peale. Koju läksin loomulikult omal jalal. Haavad natuke valutasid või andsid tunda u 2-3 päeva. Niite mul välja ei võeta, sulavad ise sisse ära. Homme lähen arstile näitama. Midagi hullu pole - loodan, et ka minu armid ilusti ära paranevad. Arst soovitas silikoonplaastrit, see soodustab armi ilusat paranemist.
 
Nefer 20. aprill 2004, kl 21.06
Aitäh! on kohe hoopis julgem.

Armas Jane, muidugi ma tean, kes on Nefernefernefer ja kes Sinuhe. :) Kas Sina üht Eare´i tead?
 
jane 21. aprill 2004, kl 09.46
tore! ja kui mõtled kirjanikku, siis EYRE... :P ja Tarzanit tean ka! ja seda sünnimärgi asja ei pea sa kohe tõesti üldse mitte kartma, mul endal eemaldati ka ja polnud üldse valus.
 
jane 21. aprill 2004, kl 09.47
tore! ja kui mõtled kirjanikku, siis EYRE... :P ja Tarzanit tean ka! ja seda sünnimärgi asja ei pea sa kohe tõesti üldse mitte kartma, mul endal eemaldati ka ja polnud üldse valus.
 
jane 21. aprill 2004, kl 09.48
tore! ja kui mõtled kirjanikku, siis EYRE... :P ja Tarzanit tean ka! ja seda sünnimärgi asja ei pea sa kohe tõesti üldse mitte kartma, mul endal eemaldati ka ja polnud üldse valus.
 
jane 21. aprill 2004, kl 09.49
sry! arvuti peksab segast...
 
Nefer 21. aprill 2004, kl 11.10
Aitäh! Ma olen nüüd nii väga julgustatud, et võiksin lasta kas või kolm sünnimärki opereerida! :)
 
uss 21. aprill 2004, kl 13.10
ma ka käisin nahaarstile näitamas oma sünnimärke... ja ta hoiatas mind väga tugevalt, et ma ilma uurimata neid lõigata ei laseks, sest tagajärjed võivad olla dramaatilised (tõi näiteid pahaloomulistest sünnimärkidest ja kiirelt surnud inimestest...), uurib neid tallinnas ainult vitaclinica vist.
 
Mjau 21. aprill 2004, kl 13.24
Mul lõigati paar nädalat tagasi onkoloogias ära üks sünnimärk. Kohalik tuimestus, midagi hullu ei ole. Pärast haav valutas jah ikka mõnda aega. Ja poolteist nädalat hiljem võeti niidid ka välja. Armi ilusamaks paranemiseks kasutan Hepageli.
Jube pole mitte see lõikamine, vaid analüüsitulemuse ootamine...et kas surm või elu...
P.S. Ole valmis selleks, et pead selga panema atraktiivsed operatsiooniriided (roheline kittel, müts ja kapukad).
 
juuli 21. aprill 2004, kl 16.41
minulgi eemaldas sünnimärgi kirurg. kohalik tuimestus, skalpell ning osav silm. ei midagi hullu, nädal olid niidid sees ning kuigi oli suvi, paranes kiiresti ja mingeid kurbi tagajärgi ei olnud. nüüd on selline tunne nagu polekski selle koha peal kunagi sünnimärki olnud!
jõudu sulle!
 
e2p 21. aprill 2004, kl 17.58
kas synnimärke eemaldatakse ka omal soovil vai ainult arsti ettekirjutusel? nu kui sünnimärk ohtlik pole aha mind nt häirib (täpselt pykste vöökohas).
 
k 22. aprill 2004, kl 10.19
Kui sünnimärk sind segab ja on oht seda vigastada, siis võid küll kirurgi või nahaarsti poole pöörduda. Mul oli ka suur sünnimärk kõhu peal, mis sai pidevalt haiget. Lasin Vitaclinicas uurida, ega pahaloomuline pole. Ei olnud ja lasin kirurgil eemaldada, sest laseriga eemaldamine lihtsalt liiga kallis minu jaoks.
 
Hirmust hullumas 10. veebruar 2015, kl 09.22
Mis maksab kirurgiline sünnimärgi eemaldamine?
 
Katre 10. veebruar 2015, kl 14.14
Käisin ca kuu tagasi Lasnamäe Medicumis, eemaldati kohaliku tuimestusega põse pealt (eelnevalt peab siiski selgeks tegema, et paha ei ole) Ja maksin visiiditasu, viieka. Muidugi võib minna tasulisse, kui kindlama enesetunde annab:) aga seal käivad head kirurgid päev-kaks nädalas vastu võtmas.
 
mann 10. november 2015, kl 11.24
Mul käis mees eelmine nädal Vitaclinikas tartu mnt, sünnimärk eemaldati laseriga neil on seal käimas isadepäeva pakkumine, läks maksma koos dermatoloogi vastuvõtuga veidi üle 160 euro,teenindus oli hea.
 
mann 10. november 2015, kl 12.28
http://vita.ee/teenus/laserravi/sunnimargi-eemaldamine/
 
appi 12. aprill 2016, kl 19.27
Mul lõigatakse ka kuu aja pärast ainult tahaks teada kui see eemaldatakse kas siis tõesti surm ja elu? Mõned kommentaarid hirmutasid mind väga! Ja kassee valutab pärast hullult või ainult natukene?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!