Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Perearsti vahetamine (Viimsi, Harjumaa, Tallinn)
Eva Grünberg 31. detsember 2021, kl 03.19
Tere!

Otsin perearsti, kes mõistaks vaimsete probleemidega patsienti (22a naine. ATH, PTSH, sotsiaalsed probleemid suhtlemisel jne).
Kogemus eelneva perearstiga (dr. Kaarlõp) oli kohutav ja peale perearsti vahetust ITK-sse, on tekkinud uued seletamatud probleemid (arsti õde teeb enamus tööd, aga probleemid on lihtsate asjade puhul nagu varem pidevalt välja kirjutatud retsept allergilise nahalööve jaoks, sest eelnevad retseptid tegi eelmine perearst. Kirjutati vale asi praktilantidest õdede poolt, mille parandas õige õde järgmisel päeval. Eelnevad suunamised vajavad nüüd "hindamist" kuigi digiloos olevate andmete põhjal ei ole olnud vajadust jne). Katse vahetada perearsti ei toiminud, sest kaks perearsti on omavahel tuttavad ja öeldi, et "aga *perearsti eesnimi* on ju nii hea arst. Saate tema juures jätkata."
Süvenenud südame probleemide ja vahepeal autoavariist tekkinud vigastuste tõttu ei ole enam kannatust kõiki hindamisi jms. läbi teha, sest abi oleks vaja kiiremini. Põhjendamatud küsimused ja perearst, kes ei tea patsientide probleeme (nendega k.a. retseptidega) tegeleb pereõde. Arst küsib patsiendiga seotud probleeme ja nõuandeid, millist uuringut/retsepti oleks vaja jne pereõe käest.
Enam ei ole nii võimalik. Nüüd ei saa teha suunamist terapeudile (rutiinne paberimajandus, millega pole viimased 10 aastat probleemi olnud). Nüüd on järsku vaja põhjalikku hindamist kuigi info, diagnoosid jms on olemas. Aga eelmine perearst tegi ja see on probleem. Nagu mingi jonn oleks.) Ajaliselt ja rahaliselt on nii jätkata võimatu.

Seega kui keegi teab perearsti, kellel nimistus kohta ja kes on normaalne , siis palun soovitage.
Ette tänades

Eva
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!