Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Hammaste sildamine
 
Naine murega 10. veebruar 2022, kl 12.48
Tere!
Soovin kuulda teie kogemusi, kellele on pandud hammastele sild. Mul ees hammas murdus ära täis pikkuses ja kruviga sinna hammast panna ei saa, kuna luud ei pidanud all peaaegu üldse olema.Tiftiga ka ei saa panna, kuna juur on kõver. Hambaarst ajab koguaeg, et ainuke võimalus on silla panek. Ma väga pelgan seda, et nad lihvivad hambad kõrvalt ära, ühesõnaga hirme ja küsimärke on palju. Hambaarst räägib kõik ilusaks aga mis on tegelik reaalsus.
 
Sildadega 11. veebruar 2022, kl 07.59
No ilma esihambata ju ometi parem pole. Mul on olnud eluaeg kehvad hambad, esihambad on kroonitud. Ülemised purihammaste sillad pidasid vastu 17a. siis tuli üks ära ja selgus et hambad all pehmed kui sillad maha võeti ja juured välja tõmmati öeldi et isegi hästi pidas vastu. nende asemel nüüd protees. Alumised kestavad siiani juba 20a. kui kroone sildu poleks oleksin hambutu juba ammu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!