Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kardioloog( rütmihäired)
Hanna Liina 25. aprill 2022, kl 10.56
Tere!
Palun soovitage häid kardiolooge, kellelt olete ise abi saanud või on mõni tuttav abi saanud, kellega saaks normaalselt suhelda, erinevate asjade kohta uurida
 
See pole nii lihtne? 25. aprill 2022, kl 17.22
..., et lähed arstile ja ütled, et sul on rütmuhäired.
Esmalt pead minema perearstile ja sel ajal, kui südame rütm on sassis ja arst saab teha EKG, kus on näha, kuidas süda puperdab.
Üks võimalus on minna ise haiglas EMO-sse ja öelda seal, et süda on rütmist väljas ja enesetunne on sant. Teine võimalus, kui ei suuda EMO-sse ise minna kutsuda koju kiirabi, et see viiks sind sinna. Seal pandaks sul südamerütm paika ja saad ka kohe EKG, millega on hea arstile minna ja küsida saatekirja kardioloogile.
Kuid see rütmihäire peab kestma kauem, et seda saaks fikseerida.
Kuid pea meeles, et see südamerütmiire ei tohi kesta üle 48 tunni, siis on oht, et see muutub juba krooniliseks ja siis on väga raske midagi teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!