Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
dr. Erika Hanson
 
miljon 18. märts 2003, kl 13.38
Palun Teie positiivseid ja negatiivseid kommentaare
antud doktori kohta. Aitäh!
 
mutt 18. märts 2003, kl 13.40
minu arst !ja super, ei moraalilugemist, ei kurja pilguga vaatamist, ainult plusspunktid.
 
MA 18. märts 2003, kl 14.12
Kus ta vastu võtab?
 
28 18. märts 2003, kl 14.58
täielik debiilik on see Hansoni mutt............
 
miljon 18. märts 2003, kl 15.17
vastu võtab medicumi uues polikliinikus eha tänavas.
Nüüd üks üdini poistiivne ja üks üdini negatiivne arvamus :(
Väga raske otsustada..
 
k 18. märts 2003, kl 15.21
käisin tema juures üsna mitu aastat ja arvasin ka, et väga tore, kuna polnud kellegiga võrrelda. hiljem, taipasin, et tegelikult oli ta üsna pealiskaudne.
 
NNNN 18. märts 2003, kl 15.33
Olen tema juures käinud juba pea kuus aastat ja viimased kaks oleme ravinud seent, no rohtudest kasu pole ja igakord ikka üks ja see sama rohi.Ei oska nagu midagi arvata aga peaks vist arsti vahetama,tahaks seenest lahti saada.
 
e. 18. märts 2003, kl 15.54
Seenest lõplikult lahti ei saagi. On sinuga kuni surmani, kuigi ei pruugi endast koguaeg märku anda.
 
mutt 18. märts 2003, kl 16.02
mina olen ka aastaid olnud tema patsient, on olemas ka võrdlusmoment keskhaigla arstidega kes mul eluisu ära võtsid ja sõimasid nagu 13 aastast, alandav!
Väga armas arst on ja tõepoolest, arst pole imeloom kes sul seene sõrmenipsupeale ära võtab - NNNN
 
mutt 18. märts 2003, kl 16.04
Miljon - eks sa tee omad järeldused selle "28" kohta mismoodi ta teise inimese kohta kirjutab juba... sealt eelda ise kui objektiivne on tema arvamust, isegi vähese iq olemasoluga inimene ei ütle nii, vaid lihtsalt et neg. kogemus või tema meelest halb arsti, mitte ei sõima nii:)
ahh maitia ka, mina küll soovitan teda igatahes. Eks proovi ise ära esimene kord, alati võimalus ju vahetada kui ei sümpatiseeri inimene :)
 
birgit 18. märts 2003, kl 16.12
olen ka mitmeid kordi käinud, esimene külastus oli väga negatiivne, hiljem on tsipa parem kogemus. aga kuidagi pealiskaudne on küll. kas ta siis Magdaleenas enam ei olegi ?
 
miljon 18. märts 2003, kl 16.36
Aitäh kõigile!
Paningi juba aja kinni, sain juba ülejärgmise nädala algul!!!
 
kai 18. märts 2003, kl 17.09
Minu meelest on ka magdaleenas. Võib-olla siis mitmes kohas korraga.
 
k 19. märts 2003, kl 09.18
kes tahab niisma lobiseda ja maast-ilmast rääkida, sellele on kõneallolev arst väga sobiv.

käisin eile dr. Kai Haldre juures Seksuaaltervishoiu kliinikus Suur-Ameerika tänaval ja sellist põhjalikkust pole siiani veel kohanud. samas ka äärmiselt meeldiv inimene. tulin ära hea ja kindla tundega ja soovitan teda vägaväga.
 
to k 19. märts 2003, kl 10.21
Palju sul seal kliinikus raha läks?
kas Haldre võtab ka mujal vastu?
 
päss 19. märts 2003, kl 13.03
Minu meelest alates aprillist võtab vastu uues Eha tänava Medicumis. Praegu on võib olla tõesti kahes kohas korraga.
 
k 19. märts 2003, kl 13.49
haldre võtab veel ka pelgulinna naistenõuandlas, aga kuna seal maksab haigekassa, siis järjekord on oioi kui pikk. keskeltläbi kuu aega.
suur-am. tänaval visiiditasu 250 kr, koos ultraheliga 350.
mingi pap(?) analüüs, mida peab tegema iga 2 aasta tagant ja millest kuulsin esimest korda, maksis 96 kr.
kusjuures 100 kr jäi mul sularahast puudu ja lubati lahkesti mõni teine päev ära tuua.
 
28 20. märts 2003, kl 11.58
TO MUTT:
mis sa arvad kuidas ma pean ütlema arsti kohta, kes on mu täielikult läbi sõimanud ("olete üks ajudeta ja liiderlik tüdruk") kui ma 17 a rasedaks jäin ja läksin abordile saatekirja küsima. minu arvates peaks arst siiski patsiendi soovidega arvestama, ja oma isikliku arvamuse endale jätma. ma hakkasin lausa nutma ukse taga. tema aga jäi minust selja taha sajatama. mul oli ´niigi raske, pärast seda oli miljon korda raskem.

ja mutt, sina vaata ise milline õel inimene sa oled!!!!!
 
Mait Karlis 17. detsember 2023, kl 09.08
Igat mängu tuleb õppida. Lapsed mängivad nukudega. Iga õnnetust ei pea kohe teistele kuulutama. Mutil on õigus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!