Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Rinnavähendus operatsioon...
 
Triin 21. juuli 2016, kl 17.36
Millist ilukirurgi soovitate rinnavähendus operatsiooniks? Kui kellelgi kogemusi, siis palun jagage. Oluline on, et tehakse korralik töö ja võetakse vastutus. Hind pole oluline.
 
pi 21. juuli 2016, kl 20.01
Ei soovita.Milleks? Mis looduse poolt antud on ilus.
Iga operatsioon on ohtlik.Milleks ainult ilu pärast võtta mõttetuid riske?
Operatsioone tehakse ikka tervise rikke korral.Käisin oma hädaga kirurgi juures.Arst sai pahaseks.Ütles et operatsioon on nüüd ja tulevikus alati viimane abinõu.
Loomulikult ilukirurgid ootavad sind ja sinu raha kannatamatult.
 
Saiapätse löigata 21. juuli 2016, kl 20.45
 
soovitaja 21. juuli 2016, kl 22.13
Võta kaalus 10-15 kilo alla ja saadki väiksemad rinnad.Ja midagi ei lähe maksma.
 
head targutajad 21. juuli 2016, kl 23.32
Küllap on küsijal ikka mure, mitte ei võta seda niisama ette. Viimasele soovitajale - kaalu langus ei taga alati seda. Kaal võib juba olla väike, kuhu siis veel? Luukereks?
 
soovitaja 21. juuli 2016, kl 23.50
Need suurerinnalised naised on kõik ülekaalulised ehk rasvunud.Ei ole mina veel ole kohanud naist kes on normaalkaalus ja "liiga suure rinnapartiiga"
See enda keha kritiseerimine ja vigade otsimine võib minna absurdi.Hea näide on Hollywood kus näitlejad käivad iga aasta noa all end korrigeerimas.Ja nii mõnestki on saanud tõeline monstrum.Esialgu "ohutust" rinnalõikusest võib saada iluoppide jada millel pole lõppu.
 
vanakala 22. juuli 2016, kl 00.00
Peep Pree on Eesti tuntuim ilukirurg.Paljud soovitavad.
(kasuta googlet)
http://www.clinica.ee/clinica-arstid/dr-peep-pree/
 
to soovitaja 22. juuli 2016, kl 00.06
Tõesti?! Et ongi rasvunud?
Oled sa vaadanud kui palju on noori naisi - piitspeenikesed aga rinnahoidja numbris on tähed alates E'st. Ja enamikul juhtudel pole olnud tegu rinnasuurendusopiga. Suur rind on kindlasti terviserisk ja vaevab selga. Et võtku aga alla ja saavad normaalse suurusega rinnad?
 
pi 22. juuli 2016, kl 00.17
Hetkel on moes rinnad üldse eemaldada.Nagu Angelie Jolie tegi.Et mitte haigestuda rinnavähki.
 
tissinaator 22. juuli 2016, kl 02.17
Kusjuures, suurte rindadega naised ongi enamjaolt rasvunud või prisked. Vaadake näiteks Samantha Foxi, ülekaaluline lopsakas naine, rasvunud ei ole, aga sale ka mitte. Peenikesel naisel võib olla samuti palju rasva, luu ja üldse mitte lihaseid. Rindade vähendamiseks tuleks teha jõutrenni, et rasva osakaal väheneks ja ka kestvustrenni, et kaalu langetada. Mõnel juhul, kui naine tõesti peenike on, võib kaal tõusta lihaste arvelt, aga rasvaprotsent väheneb. Ei ole mina näinud saledat vormis kehaga naist, kellel on suured rinnad. Ei mõtle siin kulturiste, naisel on võimatu hormoonideta selliseid muskleid kasvatavada. Ikka tavalisi sportikke saledaid naisi, kelle keha on pisut toonitud, aga mitte rasvane ega musklis.
 
Triin 22. juuli 2016, kl 10.30
No mõelge kaasa, kas 167cm pikk ja 58kg kaaluv naine on rasvunud? Kui oleksin rasvunud ja laisk, siis otsiksin kirurgi kes teeks rasvaimu. Praegu aga sooviks E korvi B vastu vahetada, ja tervislikel põhjustel.
 
soovitaja 22. juuli 2016, kl 14.12
Siin on E-korviga modell:
http://www.ohtuleht.ee/672226/e-korv-ja-kurvid-modell-demonstreeris-pesu-lopsakatele-naistele

Pildil on täiesti normaalne naine.Mingeid hiidtisse ma ei näe.Pigem vajaksid psühholoogi poolset nõustamist.
 
tissinaator 23. juuli 2016, kl 01.35
Viimasel pildil olev naine võiks 5-10 kilo julgelt alla võtta. Tema reielihased lähevad kokku, reite sisekülgedel on pekid ja mitte siledad lihased. Tal tundub üldse c korv olevat, ilmselt on lihtsalt rinnakorv nii kitsas, et rinnahoidja korv on automaatselt suurem.
167 cm ja 59 kg on paks. Mitte rasvunud, aga tavaline paks. Selline naine peaks kaaluma 47 kg maksimaalselt, üldine reegel on, et pikkus - 20. Kui oled kulturist või muidu lihaseline, võid rohkem kaaluda, aga tavaline treenimata inimene on 167 cm ja 59 kg juures paks mis paks.
 
ÄRA SEDA KÜLL TEE 23. juuli 2016, kl 08.06
Saiapätse löigata Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jube
MINU MEES EI LUBAKS! SEDA EI SOOVITA KA SINULE--KUI KAUEM ELADA TAHAD ?
 
Triin 23. juuli 2016, kl 08.29
Minul meest ei ole ja kui oleks, siis tema ei ütleks, mida ma oma tissidega teen. Võib olla talle isegi meeldiks minu suur rind aga kes neid mehi ikka teab.
 
siina 24. juuli 2016, kl 11.52
Postituse eesmärk oli otsida ilukirurgi. Teie arvamused naiste välimuse ja rindade kohta läksid teemast mööda. Kui on vaja rindu vähendada medits. kaalutlustel, siis toetab ka haigekassa. Eks Peep Pree on ikka parim.
 
pi 24. juuli 2016, kl 12.33
siina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Postituse eesmärk oli otsida ilukirurgi. Teie arva
> mused naiste välimuse ja rindade kohta läksid teem
> ast mööda. Kui on vaja rindu vähendada medits. kaa
> lutlustel, siis toetab ka haigekassa. Eks Peep Pr
> ee on ikka parim.

E-korviga naine ei ole hiidtissidega.E-korviga naise "tervise probleemid" võivad olla psühholoogilised.Aga tundub et ilukirurgi juurde minek on saanud kinnisideeks.Siis ei jää ju muud üle kui minna Peep Pree uksetaha.
 
viimasel õigus 24. juuli 2016, kl 15.57
E-korv ei ole sugugi liiga suur. terviseprobleemid on kõrvade vahel. väidetavalt valutab suurte rindade puhul selg, kuid E-korvi puhul kindlasti mitte. seljavalu on ettekääne. selga tuleks rohkem treenida. kõigil valutab selg kui lihased nõrgad. sa, tibi, arvad, et teed opi ära, kõik läheb hästi ja eladki õnnelikult terve elu. ei ole nii. kui jääd veidi vanemaks, siis rinnakude hakkab vajuma, aga teise kohta tõstetud nibu ei vaju koos rinnaga, vaid jääb imelikult kõrgemale. või kaotavad nibud opi tagajärjel tundlikkuse. seda tahadki. miks peab inimene end ometi niimoodi põlgama? võta oma kinnisideedega midagi ette ning ravi tegelikke terviseprobleeme.
 
tibi 24. juuli 2016, kl 17.38
Kust te võtate, et tegemist tibiga? Mina pensionieas ja ka terve elu kannatanud suurte rindade käes.Pidevad seljavalud ja õige numbriga rinnahoidjat otsi tikutulega. Kui kaal normaalne, siis jäävad rinnad küll õhemaks aga ulatuvad ikkagi nabani või allapoolegi.Siis tuleb nad rulli keerata, et rinnahoidjasse mahuksid ja ikka on rinnahoidja E või veel rohkemgi.Opile minekust ma küll ei unista kuigi on mulle seda soovitatud, ehk pean oma elupäevad veel vastu.
 
tibi veel 24. juuli 2016, kl 17.43
Tahtsin veel lisada, et tean noori naisi,kes on opist abi saanud.Kahjuks ei tea,kus või kelle juures käisid.Igatahes mina küll soovitan kui selline mõte peas ja arst ka soovitab, milleks kannatada.
 
see see 25. juuli 2016, kl 00.38
Sa soovid et kirurg võtaks vastutuse.Võta teadmiseks et enne oppi sulle tuuakse paber kus nõutakse su allkirja.Mis sisuliselt vabastab kirurgi vastutusest.Kui allkirja sa alla ei pane oppi ei toimu.See on igal pool nii.Enne allkiri ja siis op.
 
aru koju 25. juuli 2016, kl 10.46
Oh teid hullukesi. Kellel suuremaks, kellel väiksemaks lõigata. See kaks numbrit väiksemaks ei ole kindlalt seda valu, vaeva ja raha väärt
 
Triin 25. juuli 2016, kl 12.29
Ma käiks ikka mitu tonni välja kui kere korda ainult saaks. Olen ka kuulnud siit ja sealt, et kui midagi untsu läheb, siis ei ole kirurgi viga aga viga on olnud siis skalpellis või hoopis tähtkujus.
 
jah, mitu tonni kohe 26. juuli 2016, kl 20.18
sul ongi kere korras, parimas korras, aga peas/hinges kahjuks mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!