Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Vetsus käimine piinarikas
 
pisspiss 01. august 2016, kl 17.51
Ma ei suuda enam taluda seda. Enne vetsu minemist kõik tip-top aga kui vetsu minna siis pärast niiiii ebamugav pakitsus tunne seal all. Istuda on veel eriti hull. Ma ei saagi aru kas see tunne on selline et oleks nagu kohe vetsu vaja uuesti ... pigem vist mitte aga väga ebameeldiv tunne. Imelik on see, et see ise valib mis päeval nii teha ehk siis see ei ole igapäev aga see on tihti :( põletikku uriiniproov ei naita, naistearst ytles et seen, selle ravisin ära ravimitega mis ta mulle kirjutas. Ahjaa voodielu ka väga valus kuna kasutan beebipille nuud 3kuud siis arvasin et sellega kaasnes äkki kuivus .. aga ei .. sest libesti ka ei aita pärast seksi 3x hullem vetsus kaia niiiii kõrvetav isever :s akki keegi oskab soovitada midagigi ma ei tea enam mida teha , neid põieteesid joon aga ei aita :(
 
dr ozz 01. august 2016, kl 18.06
Tupebakter tekitab ka põletikutunnet. Soovitan siiski naiste arsti juurde minna, las kontrollib su alumise korruse tervist. Seksiga võid julgelt kohe vahe pidada, et enda selle tervist hullemaks mitte teha. Kannatad ehk ikka ilma ära, enne kui asi terveks saab?
 
pisspiss 01. august 2016, kl 18.47
Olen andnud juba 2x uriiniproovi laborisse, et äkki leiavad kusitis bakteri - ei midagi, väidavad, et kõik korras ja naistearst ka igasuhuguseid proove võtnud aga jah eks peab siis uuesti minema
 
xxxxxx 01. august 2016, kl 19.41
Oled mõelnud, et just see libesti ei sobi sulle? Miski tekitab sulle seda. Kui arstid väidavad, et midagi pole, siis tõesti, lihtsalt pea selle voodieluga veidi vahet, istu põldosja tee ämbri kohal(kusjuures nali naljaks, kuid see tõesti aitab sellise häda korral), joo saialille teed, või ohtralt jõhvikamahla(peab palju vedelikku tarbima, et need halvad tekitajad väljuksid organismist), tarbi urinali tablette - tee lausa nädalane kuur endale(ka väga head asjad sellise häda puhul), vaheta intiimse piirkonna pesu vahendit(neutraalse lõhnaga), intiimse pesu pesemise vahendeid - ega need lõhnavad võivad tekitada ka kõike seda. Kui arstid ei aita, siis tuleb ise need asjad järjest järgi proovida. Esimese asjana soovitan sul urinali tablette võtta - need võtavad selle esmase ebamugavustunde ära. Mul on kodus need alati olemas ja kui tunnen, et midagi on viltu, siis võtan ja aitab. Aga igaks juhuks võib veel kontrollis käia, ehk on vahepeal bakter tekkinud.
 
tulle taevas appi 01. august 2016, kl 20.03
kas te tripperist ei ole miskit kuulnud?
 
aga millest seentuleb 01. august 2016, kl 21.06
Olen pannud narkoproste ilma kummita ja muidu suvalisi samuti kuid haigused külge ei hakka. Ok, tänasel hetkel väldin kuid suguhaigused ju ei küsi. Kui teab keegi vastata siis aituma.
 
pisspiss 01. august 2016, kl 23.22
Isver :S muidugi olen kuulnud tripperist aga naistearst võttis mult kõik võimalikud proovid - ei miskit, väidetavalt kõik korras
 
aga sellest kuulnud oled ? 02. august 2016, kl 06.46
pisspiss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Isver :S muidugi olen kuulnud tripperist aga naist
> earst võttis mult kõik võimalikud proovid - ei mis
> kit, väidetavalt kõik korras
Mitte meie eestist kaugel-- Rootsi--maal -- on Hull haigus--selline -- raske suguhaigus, ravida ükski ei suuda:
Mis olevat arstidel ka raske avastada,veelgi raskem ravida !
 
pisspiss 02. august 2016, kl 13.08
mm ei ole kuunud ... sellel haigusel nimi ka..? mis tunnused vms?
 
TARTUS SAAD ABI 03. august 2016, kl 07.00
pisspiss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei suuda enam taluda seda. Enne vetsu minemist
> kõik tip-top aga kui vetsu minna siis pärast niiii
> i ebamugav pakitsus tunne seal all. Istuda on veel
> eriti hull. Ma ei saagi aru kas see tunne on sell
> ine et oleks nagu kohe vetsu vaja uuesti ... pigem
> vist mitte aga väga ebameeldiv tunne. Imelik on s
> ee, et see ise valib mis päeval nii teha ehk siis
> see ei ole igapäev aga see on tihti :( põletikku u
> riiniproov ei naita, naistearst ytles et seen, sel
> le ravisin ära ravimitega mis ta mulle kirjutas. A
> hjaa voodielu ka väga valus kuna kasutan beebipill
> e nuud 3kuud siis arvasin et sellega kaasnes äkki
> kuivus .. aga ei .. sest libesti ka ei aita pärast
> seksi 3x hullem vetsus kaia niiiii kõrvetav iseve
> r :s akki keegi oskab soovitada midagigi ma ei tea
> enam mida teha , neid põieteesid joon aga ei aita
> :( OLE JULGE NAINE
JA ASTU TARTU NAISTEARSTI JUTULE ;
MÄÄRATAKSE RAVI PEALE
JA ÄRA MEESTEGA -- ENAM PRAEGU SEKSI...OOTA KÜLL SEE PÄEV KA TULEB.
HEAD JULGUST JA PARANEMIST
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!