Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Pärasoole polüübid
 
Opil käinud 17. september 2016, kl 18.30
Käisin opil, lõigati laseriga paar sisemist polüüpi pärasoolest ära. Muidu kõik ok, aga kogu aeg st. mõned korrad päevas tekib tagumise häda tunne, et vaja WC- sse minna. Kas see probleem ongi ja jääb peale oppi, kas pärasooles häiriti äkki motoorikat? Kas sarnast kogemust on kellelgi olnu? Ootan huviga kommentaare.
 
K 17. september 2016, kl 23.03
Käisin aprilli lõpul opil ja sama häda nüüd.Nuta või naera,pigem nuta.
 
Dr. Aibolit 18. september 2016, kl 01.20
Paranemise perioodil on kahjuks hädavajalik anaalseksist hoidumine. Oodake kuni soolestik jälle 100% korras ja siis võite julgelt edasi põrutada!
 
Opil käinud 18. september 2016, kl 04.21
Eks iga inimene vaatab asju oma mätta otsast, Dr. Aibolit.
 
Opil käinud 18. september 2016, kl 09.30
To:K. Kas olete arstilt küsinud, miks wc- s käimine on nii tihe (sassis) on olnud? Kas torudega sees käimine rikkus soolestikku?
 
Teemaalgataja 18. september 2016, kl 09.49
See ei olnud toru, millega mul sees käidi. Arvake ära, kes või mis minu sees käis.
 
k 18. september 2016, kl 11.26
Ei ole arstilt küsinud.Ega perearstilt tasu küsida tema ei tea asjast midagi.
 
pi 18. september 2016, kl 22.33
Pärasoole opist taastub inimene aeglaselt.Siin mingit kiiret paranemist ära oota.Aga eks kirurg oskab rohkem öelda.
 
kellin 19. september 2016, kl 17.51
Kas tohiks küsida, kuidas need polüübid avastati. Kas oli mingi lima või vere eritus või sügelemine
 
toh-ohh hullu. 19. september 2016, kl 22.25
Päris hull värk siis ju küll, loodetavasti läheb see siiski korda.
Ei tea, kas omal ka selline asi ees ootamas. Just sain oma hädale leevendust apteegist, aga tundub, et mida aastad edasi, seda hullemaks asi läheb. Muidu olid välimised, aga nüüd ilmselt ka sisemised ja vist ka veidi veritsust juba, nüüd see viimane kord. Huvitaval kombel annavad nad tunda täitsa lambist ja igal aastal suvalisel ajal. Toitun normaalselt, kõht pole kinni, ei tõsta raskusi..., kui siis jalgade külmetusest. Olen lugenud, et ka siis pidid hemoroidid tunda andma. Vastik on tõesti, see olemine sel ajal. Ei taha perearstile ka nagu minna veel, et piinlik või nii. vaatan, ootan veel, näis mis saab. Nii on vasti ja see op on ka vastik.
 
Valehäbi 20. september 2016, kl 12.41
toh-ohh hullu. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
. Olen
> lugenud, et ka siis pidid hemoroidid tunda andma.
> Vastik on tõesti, see olemine sel ajal. Ei taha pe
> rearstile ka nagu minna veel, et piinlik või nii.
> vaatan, ootan veel, näis mis saab. Nii on vasti ja
> see op on ka vastik.

Hemorroidid ja polüübid on ikka eriasjad.

Palu perearstilt saatekiri proktoloogile - las vaatab, mis sul seal toimub. Karta ja häbeneda pole vaja - see on selle arsti eriala.

Võid guugeldada - hemorroidid - (kaks r-i on selles sõnas).
 
k 20. september 2016, kl 21.47
Hemorroidid olid arsti juurde mineku põhjus,uuringul avastati polüüp.
Ka mina kartsin opile minekut aga see osutus selliseks et ma ei mäleta midagi.Mäletan kui opisaali viidi ja kui olin juba palatis tagasi.Vetsus käia oli alguses ikka üpris valus.Ilmselt oli põhjuseks õmblused.See on tõsi et taastumine võtab palju aega.Seda saan oma kogemusest öelda et ei tasu ülipikalt viivitada kui selline häda on,kahetsen et venitasin liiga kaua arsti juurde minemisega.See oli mu uue aasta lubadus iseendale et uuel aastal lähen kohe arsti juurde,olen rõõmus et tegin ära.Kui saaks endaga muus osas ka kokkuleppele...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!