Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
norskamisvastane operatsioon
 
kuidas pääseda 13. september 2006, kl 11.53
kas kellegil kogemusi? Kus? kui kulukas protseduur on?
Ühesõnaga igasugu inffi soovin....
 
:) 13. september 2006, kl 12.29
Sellest opist pole mitte mingisugust kasu.Norskad pärast samamoodi edasi.
 
ii 13. september 2006, kl 12.31
Viimsis, Fertilitases.
 
just 13. september 2006, kl 12.51
raha raiskamine, ei soovita
 
kata 13. september 2006, kl 14.10
Ühe arsti jutu järgi pidi ka riskantne op olema - võib halvasti lõppeda. Arst ise ka norskamisega hädas, aga sellele opile ei lähe.
 
ei aita 13. september 2006, kl 14.25
Paljusid tõesti pole aidanud. Pigem tuleks lasta uurida, millest on pehme suulae või ninaneelu limanahkade tursumist. Minul näiteks selgus, et allergiline ärritus ja peale ravi kõik korras. Arvan, et ikka põhjust peab ravima, mitte tulemust.
 
, 13. september 2006, kl 18.10
Minu mehele tehti 4 a tagasi ja kõik viimasepeal. Tartus KULL tegi.
 
Huvitatud 16. september 2016, kl 13.04
Aga kui palju selline asi maksta võib
 
unetu 19. september 2016, kl 15.06
mina lähen varsti Tartusse unearsti vastuvõtule, võin pärast seda kogemust jagada, mida öeldi või soovitati. Perearsti saatekirjaga maksab vastuvõtt 5 euri, hilisemad uuringud, opid kui need peaksid olema vajalikud on haigekassa kulul, aga jah, perearst peab sel juhul saatekirja andma.
Kahjuks ei ole keegi siin minu Snore Terminatori teemal vastanud, ma ise arvasin ka et sellest ei ole abi, ei saa ju olla et paned mingi magnetitega plastmassjubina ninna ja kõik on OK.
 
anne 20. september 2016, kl 10.03
Mul mees käis aasta tagasi uneuuringutel. Minu soovil, sest tegu polnud juba mitte ainult norskamisega, vaid ka pidevate hingamisseisakutega une ajal. Me perearstilt saatekirja ei saanud, maksime kõik ise. Täielik uuring anduritega maksis 500 eurot. Arsti saatekirjaga saab muidugi odavamalt, aga meie perearst ei pidanud uuringuid vajalikuks. Paraku uuringu tulemuste järel otsustati, et on vaja kasutada öösiti maski ja aparaati. Kuna peeti meditsiiniliseks näidustuseks, siis sellest osa korvas haigekassa, meile läks aparaat maskiga maksma veidi alla 300 euro. Oleks saanud osavamalt, aga aparaadi seda osa, kus asub õhuniisuti, haigekassa ei korva, kuid arst soovitas, teeb sissehingatava õhu paremaks. Nüüdseks on mees aparaati kasutanud igaöielt aasta otsa. Norskamine kadus päevapealt, kui aparaati kasutama hakkas. Aitab ka nii, et isegi kui pole aparaati, siis enam ei norska või kui, siis õige vaikselt, hingamisseisakuid enam ei ole. Ka muu elukvaliteet on tohutult paranenud, ei mingit uimasust päeval või raskust peas. Aparaadiga harjub ära. Mõni ütleb, et kohiseb, aga kohiseb vaid siis, kui mask on halvasti peas ja laseb õhku läbi. Kui on korralikult, on täielik vaikus. Algul oli harjumatu keerata, hetkel ei häiri mask teda absoluutselt. Soovitan väga kõigile, kellel on probleeme. Lisaks on korralik uni, mille mu mees tänu aparaadile sai, ka ennetus insuldile, sest uuring näitas, et norskamise ja hingamisseisakutega magades oli ta aju varem öösel pidevas hapnikuvaeguses.
 
anne 20. september 2016, kl 10.07
Ja põhiline, ei ole vaja mingit operatsiooni ega tablette ega muud keemiat. Aparaat töötab lihtsalt õhusurve meetodil, peale vee, millega õhku niisutatakse, ei ole tavaõhule mingeid lisandeid. Nii lihtne ja milline elukvaliteedi tõus. Aparaadi ost on ühekordne väljaminek.
 
on ju müügil 20. september 2016, kl 12.06
norskamisvastane ninaklamber . . . :))
 
unetu 20. september 2016, kl 13.42
aitäh Annele, ma ise loodan ka selle aparaadi saada, aga eks näis. Peaasi kui saaks norskamisest lahti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!