Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
haiged on taastusravist ilma ?
 
eesti haigetest 14. oktoober 2016, kl 07.53
Seadus olevat selline--et perearst kirjutada täna 5-korda mingi Füsioterapeudi võimlemis ravi 20min.?
Aga -- rahapuuduses elavad enamus haiged -need küll ravi juurde ei Suudagi osta! Pole mõtet 20.km iga päev
maalt ainult võimlemis - ravile linna üldse sõita+ need sõidukulu otsa.? Siis räägime --et Riik hoolib kodanikest ja vigastatud ,traumadega inimestest väga?
 
hahahaaa 14. oktoober 2016, kl 12.44
Jõudsid just pikamajaliselt reisilt kuu peale tagasi või?
 
mis on selle postituse eesmärk 14. oktoober 2016, kl 13.15
Need, kes Kuu pealt pole tulnud, teavad seda isegi.
 
kah üks 14. oktoober 2016, kl 13.16
sama küsimus!kus Sa siiani elanud oled, et ei tea lihtsat tõde: kõike, mida arstid kirjutades soovitavad ei saa elus tõsiselt võtta!
 
loorber 14. oktoober 2016, kl 17.24
mul küsimus, et kui ma olen valmis ise oma taastusravi eest maksma, kas mul peab olema siis arsti saatekiri kirjeldusega et mille osas ravi vaja ja mida oleks vaja teha? kui ei, kuidas siis füsio teab mida mulle vaja teha oleks? on kellelgi kogemust?
 
Ära irvita --eesti haigete 15. oktoober 2016, kl 07.33
hahahaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jõudsid just pikamajaliselt reisilt kuu peale taga
> si või?
ja just vananeva rahva üle~?Meie töö on tehtud -nüüd vajaks Haige rahvas ravi:
Usu mind, Igal Oinal saabub see raske tund ja raskem tervise probleem -mis vajab leevendust!
Kes teist haiget võib solvata? --ega 40+ aastat töötanud sante riigikord ei kaitse!
( täna küll Head puhkepäeva,aga soovitan järgi mõtelda --ha.ha.haa 12:44)
 
teema--algataja 15. oktoober 2016, kl 08.00
kah üks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sama küsimus!kus Sa siiani elanud oled, et ei tea
> lihtsat tõde: kõike, mida arstid kirjutades soovit
> avad ei saa elus tõsiselt võtta!
Küsida võib Haigete käest kõike !
2011 aastani elasin,töötasin Tartu linnas!
2. Nüüd siis tervise pärast ,pidin 5, korruselt põgenema mõtsa--- elan 32.km -kauges metsakülas.
3.JA nüüd ja tänase kuupäevani Ravisin metsas oma tervist- polnud,autuga ei suutnud sõita ravile, polnud bussi ühendust-polnud võimalust linna Ravile sõita!
2,Aga nüüd Valla nõudmisel-sõidab buss ka hommiku poole Tartu --Maarjamõisa juures saab maha küll! Aga SIIS algab uus trall--kas ravi-ajad klapivad minu ainsa liini bussiga!
 
to loorber 15. oktoober 2016, kl 08.10
Minul kaelaga probleemid ja perearst suunas taastusravisse. Enne tegi ka röntgeni. Pilt nüüd arvutis ja sain taastusravi arsti juurde, tema määras protseduurid-massaaž ja võimlemine-venitus. Jälle järjekorras ootamine ja varsti saab protseduuridele. Taastusravi arst ütles, et siis varsti võiks jälle uue saatelehe võtta, sest ooteaeg on nii pikk, et ka teine ring teha protseduure.
 
Kui tahad ravida 19. oktoober 2016, kl 06.58
to loorber Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul kaelaga probleemid ja perearst suunas taastu
> sravisse. Enne tegi ka röntgeni. Pilt nüüd arvutis
> ja sain taastusravi arsti juurde, tema määras pro
> tseduurid-massaaž ja võimlemine-venitus. Jälle jär
> jekorras ootamine ja varsti saab protseduuridele.
> Taastusravi arst ütles, et siis varsti võiks jälle
> uue saatelehe võtta, sest ooteaeg on nii pikk, et
> ka teine ring teha protseduure.
1. Siis koguge ravimiseks varakult raha:
Ega muud üle ei jää....... Vot sellises hullus eestis see haigestunud tööline elab, maksu---koorijate riigis JA sulide ja röövlite riigis ? No ikka 20 a, kannatavad need
töötavad haigestunud inimesed mingis Ametnike poolt välja mõeldud Ravi-- järjekordades ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!