Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
roosi e.erüsiipeli ravi e.rahvaravi
 
Vaike 12. mai 2002, kl 02.10
Kokku olnud jalal ühe koha peal roos 11 korda.Sellest viimase 1,5 aasta jooksul 7 korda.Ravitud ka haiglas.Raviks vaseliinimähised,duracef ja mingid veenisüstid.Peale seda jälle kordunud.Äkki teab keegi mõnd vana rahvaravi retsepti roosi raviks või mustkunsti sellest tülikast tõvest vabanemiseks.Olen juba ette kõigile aitajatele tänulik.
 
LaTetra 12. mai 2002, kl 20.35
Aga vaata rahvaravi raamatutest. Niimoodi kohe ei tule pähe, mis aidata võiks. Ilmselt pead lisaks roosi ravimisele oma immuunsüsteemi tugevdama. Ehk mõni eeterlik õli aitab?
 
Vaike 12. mai 2002, kl 21.06
Seal selle kohta ainult üks koht,mis nagu ei mõju või on nõrgavõitu.Äkki keegi ikka oskab aidata!
 
M. 12. mai 2002, kl 21.06
Laine Roht Võrumaal pidi olema maailma parim roosiravija,ainult et ristitud pead olema ja uskuma.Võta telef.raamatust tema number ja helista!
 
pähkel 12. mai 2002, kl 21.50
Mul on üks taimeraviraamat:"60 haigust", seal mitmeid retsepte taimedest. Kas see on sama raamat mis sul endal? Kui ei , siis võin mõned segud kirjutada mis seal kirjas. Aga kordumise vastu need ei aita.
Loe, mis Viilma selle haiguse kohta ütleb.
 
Heli 12. mai 2002, kl 23.44
Tsooniteraapia ehk refleksoloogia

Jalad on otselt seotud keha talitlemisega ja muudatused luustikus või nahal näitavad vajakajäämisi elundite/süsteemide toimimises. Aidates need järje peale, saad ka roosist lahti.


Ravimite eesmärk on kaotada sümptomid või teise sõnaga need kinni mätsida. Algpõhjused jäävad kõrvaldamata. Seega, niipea kui ravimite mõju lahtub, on haigus taas platsis. Vaid algpõhjusele jälile jõudes on sarnastest hädadest võimalik lahti saada.

Tsooniteraapia ün üks võimalusi. Seal osatakse just jala pildi järgi organimsi üldseisundi kohta järeldusi teha.
 
anu 13. mai 2002, kl 15.31

minu vanaemal oli ka kunagi ammu roos. tema käis mingi nõia juures, kes talle vihikukaane (selline sinakas-roheline) peale midagi joonistas ja siis pidi seda jala peale panema ja ma hästi ei mäleta kas sinna komplekti kuulus veel viin ja suhkur ka... aga seda tean 100 %, et see aitas.
 
Arstitädi 13. mai 2002, kl 19.08
Roospõletikust ja selle aspektidest saad lugeda
http://www.inimene.ee/pages.php3/06?haigus=697
Ja ka teiste haiguste kohta!
 
Vaike 13. mai 2002, kl 23.20
Tänan kõiki, kes on vaeva näinud ja mulle roosi raviks nõu andnud.Kuid...L.Rohu juures käisin eelmisel aastal kaks korda.Peale viimast korda olen veel kaks korda põdenud.Raamatut"60 haigust"mul pole, kuid olen väga huvitatud seal kirjutatust.Täiesti uus on minu jaoks tsooniteraapia ja... ,kuid kust selle kohta midagi lugeda saab või kes sellega tegeleb?Kirjutage sellest pikemalt!Arstitädi soovituse katsun üles otsida ja siis suhtlen Teiega sel teemal.Kirjutage kõik, kel sel teemal midagi öelda on!
 
Vaike 13. mai 2002, kl 23.30
Arvan millegipärast,et see ongi mu hädade kordumiste pöhjuseks,et ei otsita või ei leita toda põhjustajat.
 
Vaike 14. mai 2002, kl 00.33
Käisin eelmisel aastal kaks korda,kuid peale selle põdenud veel kaks korda.Ilmselt jäi usust puudu.
 
pähkel 14. mai 2002, kl 10.23
Leidsin, et raamat "60 haigust" on ka siia pandud:
www.parnu.ee/raulpage/60haigust/
 
Vaike 14. mai 2002, kl 22.51
Tänan,Pähkel!Kohe uurin.
 
Vaike 14. mai 2002, kl 23.56
Kustkohast selle kohta midagi lugeda saab?
 
Arstitädi 15. mai 2002, kl 19.25
Tere!

Kommenteerin veel üht lauset, mis pärast minu kommentaari sia ilmus:
ilmselt ei leitud põhjust....... Erüsiipelase põhjust EI OLE VAJA OTSIDA, see on igale arstile teada!

Miks see mõnel inimesel sageli kordub, on väga raske öelda.
 
Vaike 16. mai 2002, kl 16.49
Pidasin sellega silmas tsooniteraapiat e.refleksoloogiat,millest kirjutas Heli.Kuhu pöörduda selleks ,et uurida lümfiteid ja muid kõikvõimalikke põhjustajaid?Kes peab suunama?Kui haigeks jääd,kirjutatakse kanged ravimid sissevõtmiseks,kui palavik möödub ja nahk heledamaks läheb, lüüakse tööle.Muu ei huvita kedagi.
 
yo 17. mai 2002, kl 12.52
1.internetist leidsin sellise:
Marba Grupp OÜ Massaažikeskus
Pikk 9 10123 Tallinn
Tel. (0) 641 2476
Äriregistri kood: 10842214
Lahtiolekuajad:
E,T,K,N,R,L: 9.00-20.00
HIINA PUNKTMASSAAŽ, KLASSIKALINE MASSAAŽ, REFLEKSOLOOGIA - JALATALLA TERAAPIA, AROOMIMASSAAŽ

2. sinises salongis peaks ka olema, k.viirand? helista, kysi.
 
toivo 13. veebruar 2012, kl 21.52
tere

Olin eelmisel nädalal mõned päevad roosi tõttu Mustamäe haiglas. Kui sõitsin taksoga koju, ütles taksojuht, et roosi pärast ei maksa minna haiglasse.Temal olla olnud ka roos ja saanud ühelt küla vanaeidelt sellise retsepti:
Võtta tooreid kartuleid, need koorida ning ajada läbi hakklihamasina (või muud moodi purustada kartulid, nt mikser). See segu määrida haige koha ümber, katta kile või plastikkotiga. Vanaeide jutu järgi pidi hommikuks olema terve.
Taksojuhi jutu järgi oli ta teinud selle õpetuse järgi ja hommikuks oli jalg terve.

Kuna minul oli antibiootikumide ravi pooleli, ei hakanud seda retsepti proovima. Võib olla teil aitab.

Tervitustega Toivo
 
minu kogemus 13. veebruar 2012, kl 22.14
peale katuselt kukkumist tekkinud roospõletikku sai esmalt haiglas ravitud, edasi tegin iga päev visnevski salvi mähiseid ,rohkem pole roospõletik kordunud
 
u 14. veebruar 2012, kl 13.43
tegin rohu searasvast, kuusevaigust, taruvaigust, vahast ja 80-kraadisest piiritusest. enam-vähem "silma järgi", s.t kui tahad salvi saada, pead jälgima, mis konsistentsiga ta jääb. kusjuures kuusevaigu puhul olin väga imestunud: milleks veel see, kui taruvaik juba on. aga ega midagi, "hädaga sööb karu kärbseid"! kusjuures see mögin parandas jala ära! teda oli enne kahel korral haiglas ravitud (seal võeti maha äge põletik, aitäh muidugi), aga ikka jäi haavakoht mitmeks kuuks lahti. võibolla peaksin siis oma rohu kohta ütlema, et see sobib halvasti paranevate haavade raviks. haige oli 81 aastat vana, õnneks ilma veresoonevaevusteta.
 
Miia 14. veebruar 2012, kl 23.21
Minu vanatädi kasutas edukalt sellist vana rahvaravi retsepti.See õpetus saadud ühelt Karjalast pärit ravitsejalt. Tuleb võtta puhas paberileht (kõige parem on sellisest vihikust nagu olid vanasti koolivihikud). Sinna peale hõõruda pehmet grafiitpliiatsit (harilikku pliiatsit) ja panna paber grafiidise poolega haigele kohale. Hoida päev otsa peal, siis mõni tund vahet pidada ja uue paberiga korrata. Võib ka ööseks peale panna, kuni punetus, paistetus ja põletik kaovad. Nii on ravitud rinnaroosi ja ka jalal olevat roosi (jalal olev on natuke visam paranema). Ehk on retsept abiks. Edu!
 
u 16. veebruar 2012, kl 10.59
grafiit, see on mingi süsi? ja mõjub põletikuvastaselt?
 
teadus 26. jaanuar 2015, kl 02.21
grafiit on puhas valk.
 
njahh 26. jaanuar 2015, kl 15.40
grafiit ja valk? Ahah, tore teada, aga uskuda ei maksaks.
Vana teema küll, kuid nii loll kommentaar lisatud, et ei saagi kohe vakka olla.
 
.... 26. jaanuar 2015, kl 20.55
vaatan jahh, et vana teema..
aga üks vene teadjanaine rääkis, et roosist aitab terveneda punane värv...
sokid punased.. või lihtsalt säärised punast värvi

ps. ma ei teinud nalja.
 
sry 27. jaanuar 2015, kl 18.45
rahvaravi oli siis vajalik ja münikorsd aitas ehk ka, aga tänapäeval ravitakse ikka teisiti. sõge on ise surkima hakata, see on ohtlik haigus. varemalt, rahvaravi ajal esines palju surmajuhtumeid, nüüd õnneks enam mitte. see on lümfide bakteriaalne põletik. nakkus algab väikestes haavadest.
 
Riku 18. märts 2015, kl 18.42
Tean üht väga vana ravi ja see on üli salajane ravi.
Selle ravi meetodist peab kinni pidama ja kui ei pea
ei anna ravi tulemusi.
Selleks peab tegema järgmist.
Ostad apteegist. Salvi mida kutsutakse rahvakeeli ussisalv teisi keeli on se Vibrosaal.
Paned valmis küüslauk.
Ja kolmandaks on vaid üks õli kõrvitsa seemne õli.
Meetod.Mitte teha haiget kohta enne ravi märjaks.Keelatud.
Puhasta jalal haav roos hoolikalt vanadest surnud kudedest.Täiesti puhtaks.Kasuta ainult hõbetatud teravat esemet.Määri küüslaugu küüne mahlaga hoolikalt kogu haige piirkond sisse .Üks kord päevas hommikul.
Õhtul enne magama minekut üks tund puhasta jälle haav hoolikalt surnud kudedest.Määri ussisalviga hoolikalt kogu haige koht sisse .Loe sõnad peale sul pole siia asja.Joo üks lonks kõrvitsa seemne õli hommikutti.Mitte rohkem.
Niimodi teed 3 nädalat järjest ja nädal puhkust annad jalale.Pea meeles puhastama pead sa iga kord surnud kudest haava enne peale kandmist.
NB Kui haav paranenud kasuta sellel haigel kohal kogu aeg seda kõrvitsa õli kergelt nagu niisutades haiget kohta.Paranemine on 100 protsendiline.Haav ei ole enne paranenud kui kaob jälg jäljetult.Toituge tervislikult ja loobuge kangest kohvist.Jalgadele palju päikest.Edu.
 
lemps 27. oktoober 2016, kl 21.44
rooshaigus näos.algas parema silma alt,liigub .ninal ja laubal.ta põeb psoriaasi.kuidas ravida.ka eesnäärmega on probleem ja vereanalüüs on paha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!