Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kõrvavaik
 
mann 05. aprill 2005, kl 13.01
no mida paganama moodi ma selle sealt kõrvast kätte saan ? perearst ei tulnud loputamisega toime ja kõrvaarstile sain nr alles reedeks ....jube ! pea kumiseb ja nõme olla...ehk kellegil on nippe , mis tehe .loputus ei aidanud , sügaval pidi olema ...
 
göörl 05. aprill 2005, kl 13.07
mõnes apteegis on müügil ka kõrvaküünlad, küsi ja proovi. mul on aidanud.
 
jah 05. aprill 2005, kl 13.17
ära ikka ise sorkima hakka, aga kõrvaküünlaid võiks proovida. Mul ka perearst üritas sellega hakkama saada, aga lõppkokkuvõttes pidin ikkagi kõrvaarstile minema, see arstide vahet jooksutamine on väsitav...
 
mann 05. aprill 2005, kl 13.26
oeh, tänud...kas kõrvaküünal lahustab seal sees seda vaiku ?? ma pole kuulnudki sellisest asjast....midagi pean tegema , sest reedeni nii elada ei saa....muutun juba veitsa närviliseks .
 
??? 05. aprill 2005, kl 13.52
Kõrvaküünlad on ühed parimad ja kahjutumad kõrvavaigust lahtisaamiseks. Soovitan tõsiselt,
Malle
 
keegi 05. aprill 2005, kl 14.00
mul oli sama mure ja ostsin siis neid küünlaid (ei lahustu kõrvas vaid on nagu "korsten" mis vaigu välja tõmbab) aga millegipärast peale seda küünalt hakkasid kõrvad kihelema (nagu oleks juuksekarv kõrvas, vatitikuga puhastades tuleb nagu tahmast vaiku) ja perearst vaatas kõrva ütles et täitsa puhas ja kirjutas välja mingi salvi et seda siis paar korda päevas veits kõrva panna, paremaks on olemise küll teinud ... ei oska arvata kas põhjus on küünaldes või milleski muus, sest pere teised kolm liiget ei kurda millegi üle endal enam ei teeks
aga see on minu kogemus ja võibolla on põhjus milleski muus...
 
:-( 05. aprill 2005, kl 14.19
kõrvaküünaldega võid asja palju hullemaks teha ! kui kangesti tahad proovida, siis osta sellised küünlad, millel on toru otsas sõrestik ees, et küünlavaha ei saa kõrva pudeneda. küünlavaha sulab ju kuumuses, pudeneb kõrva ja mul läks kõrvakuulmine küünlapanemisega veel hullemaks, läksin kõrvaarstile, arst ütles, et kõrv on seestpoolt kõik selle valge kihiga kaetud ja arvas, et kõrvaküünlad tuleks üldse müügilt ära korjata.
 
inc 05. aprill 2005, kl 14.26
kõrvaküünlaid ei tohi siis kasutada, kui on kasvajate oht.
Mul soovitas arst Cerustop kõrvaõli, see teeb vaigu pehmemaks.
 
korras 05. aprill 2005, kl 15.04
Oli ka kunagi vene ajal selline juhus, et äkki ühest kõrvast ei kuulnud enam hästi. Tegi väga närviliseks. Läksin arsti juurde ja seal tõmmati ühe vurtsuga vaigutükk kõrvast välja, nagu vaakumi meetodil. Kohe sai kõrv korda.
 
ennemuistsel ajal... 05. aprill 2005, kl 15.35
...oli esimene vahend soojendatud VESINIKÜLIHAPEND kõrva tilgutada - kohe kuuled, kui hakkab nagu "keema", podiseb ja sulatab lahti. Absoluutselt kahjutu. Pärast mõni tilk õli kõrva vatiga tiku otsas puhastada ja üks valitsusevahe on garanteeritud.
 
? 05. aprill 2005, kl 15.59
kuidas see vaik sinna kõrva kinni jääb? kas te siis üldse oma kõrvu ei pese?
 
kk 05. aprill 2005, kl 16.18
kuule küsimärk! vaik on kõrvadele normaalne kaitsevahend, aga mõnel inimesel lihtsalt toodavad vastavad näärmed vaiku rohkem ja koguneb troppi, siis ongi vaja kõrvaarstil puhastada, see ei olene sellest, et pesed või ei pese kõrvu
 
hol.med. 05. aprill 2005, kl 16.25
Kõrvaauk koos kuulmekäiguga ei ole liuväli, seal on "mügerikke", "karvakesi" jpm.Kõrvavaik tekib sisekõrvas, puhastamaks kuulmakäike väljastpoolt kõrvasse sattuvast "keskkonnasaastast" - tolm, pisikud, lestalised jne.
 
? 05. aprill 2005, kl 16.32
hol.med. 16:25 - sa oled ikka tõega loll. Kõrvavaik tekib sisekõrvas??? Tee endale selgeks, misasi kõrv on ja kus seal miskit asub ja tekib!
 
minna 05. aprill 2005, kl 16.50
Vaik tekib ikka väliskõrvas, kuulmekäigus.
 
mann 05. aprill 2005, kl 16.55
aitäh , inimesed , sain siit hüva nõu!!!
ja kõrvu pesen ja puhastan ülihoolega aga näe, ikka tekib seda kurivaimu :)))
 
hol.med. 05. aprill 2005, kl 18.29
To: autor: ?

Olen siiralt tänulik Teie autoriteetse arvamuse eest minu teadmistest.
Tunnistan, see oli keelevääratus. Mõtlesin, et ega kõrvavaigu korki pesemisega kõrva seest kätte ei saa.
 
to ? 05. aprill 2005, kl 19.28
ma ei saa vaiku sellepärast kõrvast kätte, et olen kiiritust sinna piirkonda saanud. Nii et asi pole pesemises.
 
m 05. aprill 2005, kl 20.01
Peaasi on mitte kõrvaküünlaid kasutada, võib asja oluliselt hullemaks teha.
 
? 05. aprill 2005, kl 20.22
hol.med., mõtle vähem, sul ei tule see hästi välja. vähemalt see, mis siia internetti jõuab, ei näita su mõtlemisvõimet.
 
jah 05. aprill 2005, kl 22.22
ajutiselt võid tõesti proovida vesinikülihapendiga, aga sellega ei tohi lihtsalt liialdada. ja kui oled Tallinnast, siis võid pöörduda ka Kiirabihaiglasse valvetuppa, aitavad Sind!
 
pii 08. detsember 2016, kl 20.47
Inimesed on ikka lollid.Mida ime asju siin kokku ikka soovitatakse.Kõige lihtsam ja efektiivsem viis vaigust lahti saamiseks on järgmine:
Ostad apteegist peeneotsaga kummist klistiiripudeli pumba.(on hea kui pumba otsas on plastikust toru)Maksab mõned eurod.Lähed dushikabiini.Täidad klistiiripudeli sooja veega.(nii et pudel imava õhuga ise tõmbab vett sisse)Kui pudel on veega täidetud surud pudeli otsa ummistunud kõrva.(pudeli ots kuulmeauku siis)Ja vajutad tugevalt.Protsetuuri võib korrata 2-3 korda.Reeglina minul on aidanud 1 korrast kui vaigu kork välja tuleb.See on täiesti ohutu ja 100% aitab.
Ohtlik on see kui hakkad tikuga või mõne muu terava otsaga kõrva torkima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!