Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
nina-,nabarõngas
 
uudishimulik 22. august 2003, kl 15.59

kas nina-,nabarõnga tegemine on valus? Kaua nende paranemine aega võtab?
 
triki 22. august 2003, kl 16.23
nabaaugu tegemine ei olnud valus. aega- nõelatorke aeg :)
 
mees nagu muiste 22. august 2003, kl 16.23
sabarõngas oli küll valus ! :D!!
 
jaja 22. august 2003, kl 18.05
iga inimene on erinev, m6nel on valus, teisel ei ole.
 
nette 22. august 2003, kl 19.48
Minul läks ninna augu tegemisel korraks isegi silme ees mustaks. Aga eks me kõik oleme erinevad. Ei taha sind hirmutada. Pealegi pole ma hetkekski oma otsust kahetsenud.
 
hmm 22. august 2003, kl 20.01
kus tartus saaks ninna auku teha?
 
kass 23. august 2003, kl 03.20
nabarongastamise jarel pidi auk paranema 2-6 kuud. nina oma kohta inf puudub.
 
kass 23. august 2003, kl 03.20
nabarongastamise jarel pidi auk paranema 2-6 kuud. nina oma kohta inf puudub.
 
kaisukass 23. august 2003, kl 11.04
Mul ninas rõngas. Augu tegemine oli ikka üsna valus, aga väljakannatatav. Auk paraneb u. 6 kuud. Ise tegin 2 kuud tagasi.
 
Barbell 23. august 2003, kl 11.43
Mul endal on nabarõngas juba 4 aastat. Valu eriti ei teinud aga kõrvetas/kipitas ja pani pea ringi käima. 2 esimest nädalat ei tohi päevitada, ujuda, vahekorras olla jne, tähendab vajab 100% puhtust. Täielikult paranenud on auk umbes 8 kuu pärast (sõltub inimesest), siis ei tule enam kunagi infektsioone (kui just teda katki ei rebi). Lõbusat enese ehtimist! =)
 
nette 23. august 2003, kl 12.29
Tõusude ja mõõnadega paranes mul ninarõnga auk täielikult ühe aastaga.
 
sunshine 23. august 2003, kl 12.50
nabarõnga panek ei ole valus, naba ju külmutatkse enne
 
Barbell 23. august 2003, kl 12.55
To sunshine:
Minul ei külmutatud. Eks igal pool erinev. Elab üle ;)
 
Helen 23. august 2003, kl 20.52
minul nabarõngas ja täiesti paranemiseks kulus aega 8 kuud
 
kosmeetik 24. august 2003, kl 01.02
Valu on individuaalne,kellel tugevam kellel nõrgem, paranemine oleneb paljustki inimesest endast ja ka tegija osavatest kätest!
Püstoliga ära mingil juhul nabaauku teha lase(kusagil ehk mõni veel teeb)seda tehti vanasti ,,nyyd tehakse nabaauk kanyyliga,enamus kliendid kurdavad valu hoopis selleyle kui naba tangide vahele vöetakse,sellel muidugi omajagu pluss sees neile kes kardavat torke valu,sest naba muutub sellest juba omajagu tuimaks,lisaks peale lastavale tuimestavale kylmaspreile,pole torge tihtipeale eriti tuntav ja valus....
Paljud kliendid kes on aasta ja rohkem oma arguse tõttu nabaaugu tegemist edasi lykanud,on peale augu tegemist seda edasilykatud aega kahetsenud..!!!!!!
 
Styg 24. august 2003, kl 11.48
minule on kõik augud (naba, keel, rinnanibu) tehtud ilma igasuguse tuimestuseta.... valu pole absoluutselt märkimisväärne tegelikult.
 
klaaabu 24. august 2003, kl 12.32
tegin ise nabaaugu, polnud valus. paranes u 2 kuud, oleks kiiremini paranenud kuid infektsioon läks sisse. Inf sain lahti kiiresti kui vahetasin hõbeda kuldrõnga vastu.
 
Ju 25. august 2003, kl 15.11
Mul viskas pildi taskusse, kui nabarõngas tehti. Ja paranes u 8-9 kuud, nüüd kõik täits korras.Kindlasti ei tohi augustada augusti, septembri kuus kõige parem on seda teha talvel.
 
Keegi kes kardab 25. veebruar 2020, kl 23.35
Tere! Olen 13 ning soovin teha ninaneeti. Sõber rääkis et tal läks see mädanema kuigi puhastas seda koguaeg, hakkasin pabistama. Rääkis veel et kui tal läks mädanema siis nina väga valutas. :(( ei tea kas uskuda või mitte.
Kas ninaneedi tegemine on valus? Osad on öelnud et kõrvaaukude tegemine oli valusam.
Aitähh kes vastavad!! :))
 
imestan 26. veebruar 2020, kl 15.17
Miks tahate välja näha nagu pullid, rõngas ninas?
 
Lena 09. juuli 2021, kl 14.10
Nina needi tegemine ei ole valus lihtsalt paranemeine võtab aeg. Ise tegin ka endale needi ja alles kaks päeva tagasi see oli valutu ja lühike protsess:)
 
Suurus 09. juuli 2021, kl 16.43
Ma ei saa aru, miks pannakse ninna selline väike rõngas, mis suurt välja ei paista. See rõngas peaks olema ikka parajalt suur. Mõnedel naistel on sellised suured 5-10 cm läbimõõduga rõngad, sellised tuleks ka ninna panna.
 
Milleks väike 09. juuli 2021, kl 16.44
Ma ei saa aru, miks pannakse ninna selline väike rõngas, mis suurt välja ei paista. See rõngas peaks olema ikka parajalt suur. Mõnedel naistel on sellised suured 5-10 cm läbimõõduga rõngad, sellised tuleks ka ninna panna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!