Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Palun abi
did_1171176 12. juuli 2023, kl 12.50
Mul on mure. Tunnen ,et enam ei jaksa ennast tugevaks sundida. Olen vaimselt täiesti kokku varisemas. Ei osanud seda teemat mujale paigutada. Minu mure on järgmine. Olen olnud tuttav ühe mehega mõned aastad. Tõsist suhet ei olnud ,sest tema seda ei soovinud ja iga tüli peale ähvardas teisi naisi otsima minna. Mina ei olevat sobilik abikaasa ja printsessi materjal. Austasin tema arvamust ja kui tal mõni silmarõõm kas tinderist või mõnelt peolt tekkis astusin kõrvale. Aga millegi pärast nende naistega suhet ei tekkinud.ja seega on see kokku ja teistega proovimise periood kestnud juba 3 aastat. Me käisime meie nn koosolemise perioodidel koos väljas ja magasime koos. 2 kuud tagasi läks jälle nö printsessi jahile. Mina taaskord ei sobinud. Juhtus aga nii et juuni alguses avastasin et olen rase. Mehele teatades reageeris ta väga julmalt. Nimetas mind h...ks ja käskis ennast oksa tõmmata. Väitis et ma olen seda tahtlikult teinud ja see on vaid minu probleem. Tollel hetkel olin veel ise ka shokis,sest ei arvanud et tervise tõttu üldse enam rasestun. Jah olin hooletu ja rumal. Ma tean Ma ei.arvanud et vaid mina olen vastutav ja küsisin ,et miks sa paned siis h....sid ilma kummita . Selle peale tuli vastuseks, et tema ple milleski süüdi ma l...s ise ronisin otsa.Ple tema probleem. No edasi järgnes nädal aega räiget sõimu messengeris , et minusugune väärakas ei tohigi mingit last saada,minus ei ole ema materjali ja sellest lapsest tuleks sama sugune väärakas ja psühhopaat nagu mina. Ma pean tema meelest kindlasti aborti tegema ja ainuke mis tal vaja on näha tõendit ,et ma olen abordi ära teinud.Kuna minu tuttav nägi paar päeva enne seda meest ühe neiuga Selveri parklas käest kinni tema kodu poole jalutamas,siis ma mõistsin miks ta nii reageeris. Plaan oli kohe alguses rasedus katkestada aga arsti aega oodates hakkas mul kahju sellest beebist. Ei olnud kunagi varem aborti teinud ja mõte sellest tundus õudne. Ma hakkasin kaaluma ,et äkki saaks üksi hakkama ja ega laps süüdi ple. Päev enne arsti aega muutus mees lahkemaks ja viis mind isegi arsti juurde No sinna sõites oli lahkus kadunud ja oli taas tema ise ,ehk siis ebaviisakas. Ainuke vestlus mis meil sõites oli küsimus kus seisab tema haiglas töötava eksi auto, otsis silmadega seda ja kui nägi et ikka vana koha peal ,siis jäi taas vaikseks. No see selleks. Kurvastas natuke aga ei pööranud erilist tähelepanu sellele. Ultraheli kabineti ukse taga oodates , istus enne mind järjekorras armas beebi ootel paarike . Ma jäin neid vaatama ja nägin kui armasalt see mees oma naise kõhtu silitas ja lahkelt ja armsalt temaga rääkis. Samal ajal meenusid minu beebi "isa" jõhkrad sõnad.Neid vaadates mõistsin et minul ei saa seda kunagi olema ja tundsin et sellist üksildast rasedust ma taluda ei suuda. Ja see laps sünniks väga õnnetusse ellu.Sealsamas otsustasin ,et katkestan selle raseduse. Ultrahelis selgus ,et rasedust on üle 8sa nädala ja peab kiirustama. 4 päeva hiljem tegin med. abordi. Süümepiinad on kohutavad. Kui varem oli see mees lapse vastu ,siis nüüd olen ma mõrvarist l...s naudib laste tapmist. Kui varem suutsin ma tema julmusele enamvähem rahulikult reageerida,siis nüüd tunnen ,et mu hing on täiesti tapetud. Ma tean et abort ei ole kõige parem lahendus aga tollel hetkel pidin otsustama ja valisin halvimatest variantidest natuke vähem halvema. Lihtsalt neid õnnelike paarikesi nähes lõi reaalsus kohale ja hakkasin kartma ja tundsin et selle lapse saamine oleks olnud meeletult raske nii materjaalselt kui emotsionaalselt. Mehe peale mul loota ei olnud mõtet.Palun andke nõu kuidas sellest mustast august välja saada ja edasi elada,sest ma tunnen ka ise et olen mõrvar. Tekst sai pikk aga ma lihtsalt pidin selle kõik hingelt ära saama.
did_1305161 12. juuli 2023, kl 18.06
Südamest kahju, et oled end sidunud sellise tohmaniga! Sa oled nagu mõni prügikott ja ja lased ennast temal täis sülitada, et kui tal paremat kohta pole!
Saada see eneseimetlejs sinna pimedasse ja musta kohta, kus pole kunagi valgust.
Tema käib litsi löömas ja kui kedagi käepärsst pole, siis kõlbad küll. Kui uuesti tuleb, siis saada ta "oma unelmate printsessi" juurde. Sul peab olema austust enese vastu, iga mats ei sõima ja ei alanda sind! Hinda oma väärikust, kui sa ise ennast ei austa, siis ei austa sind ja teised. Pea meeles, et sa pole mitte uksematt ja iga ülbik
ei bõi sinu peal trampida.
Pea meeles, et et oled uhke ja endast lugupidav korralik ningkena naine, keda ootab kuskil mujal veel ilus ja armastav meesterahvas!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!