Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Milline kätekreem on parim ?
 
Kobakäpp 11. veebruar 2009, kl 17.23
Käed alalausa lõhki ja punetavad. Andke head nõu ! Aitähh !!
 
tt 11. veebruar 2009, kl 17.34
neutrogena
body shopi kanepikreem
l'occitane'i sheavõiga kreem
siis on apteegis veel mingi kätemääre, mis hästi aitab.

aga igal juhul - õues alati soojad kindad käes. ja kodus majapidamistõid ehes (nõud, pesu) ka kindad käes.
 
äpä 11. veebruar 2009, kl 18.08
kiidan ka kätemääret
 
lõhenevate kätega 11. veebruar 2009, kl 19.53
NEUTROGENA
 
mee 11. veebruar 2009, kl 20.22
määri ööseks meega kokku ja puuvillased kindad kätte, hommikuks ple meest jälgegi, kõik ilusasti imendunud ja nahk pehme ja sile, parandab ka lõhed.
 
naff-naff 11. veebruar 2009, kl 20.53
20.- kr HOOLDAV KÄTEKREEM kummeli ja glütseeriniga. Täna just määrisin kätele, millel oli nahk hommikul marraskil, nüüd nahk hoopis parem. Soovitan!
 
m 11. veebruar 2009, kl 21.30
shea võiga,emuõli,jojobaõli
 
o 11. veebruar 2009, kl 22.20
body shopi kanepikreem
l'occitane'i sheavõiga kreem
kanepikreem parandas paremini aga lõhn pole kõige parem
 
e 11. veebruar 2009, kl 22.29
Mul aitab ka kätemääre just külmaga tekkivate lõhede vastu. Külmal ajal löövad käed lõhki isegi toas olles. Kasutan õhemaid puuvillaseid kindaid toas olles, sest see on ainus viis lõhesid vältida..
 
soovitan 12. veebruar 2009, kl 12.06
www.valgusravi.ee
eal need emuõliga k'tekreemid
 
k 12. veebruar 2009, kl 12.16
Kreemid suurt midagi ei aita, kui käed väga kuivad on, soovitan kätemääret, aitab väga hästi.
 
n 12. veebruar 2009, kl 13.25
Läti astelpaju kätekreem, maksab 13.-, aga teeb kangemadki külmast lõhenenud ja korpas käed korda. Kalamehed ja palju veega solberdavad töötajad kasutavad seda.
 
emma 12. veebruar 2009, kl 13.46
minule on sobinud:
Helosan
body shopi kanepikreem
body shopi Almond oil hand rescue treatment (see mis on topsis, almond oil kätekreem tuubis on ülikuiva naha korral mõttetu)
 
N24 12. veebruar 2009, kl 15.14
Lemon juice & Glycerine, müüakse absoluutselt igas suures poes, kollases tuubis, maksab mingi 20.-, Soome toode peaks olema. Minu täielik elupäästja, tõesti superhea kreem. Mul lapsest saati olnud kätenahaga probleem, näpuotsad lähevad täiesti katki ja veriseks, nahk tuleb maha, jube valus, klaveriõpingud jäid sellepärast momal ajal pooleli. Käte pealt läheb nahk nii kuivaks, et tekkivad suured praod ja sealt hakkab lõpuks verd immitsema. Olen proovinud vist sadat erinevat kreemi ja no jumala ees, see Glycerin tegi nädala ajaga käed terveks, nüüd pole seda jama enam mitu aastat olnud. Ausõna ei tee reklaami, tõesti on hea toode :)
Aga neid on kahte sorti, näevad samasugused välja, aga ühel on tuubi peal must joon, kuhu on kirjutatud "Käsivoide", teisel seda musta joont pole. Kindlasti võta musta joonega, see teine on täielik jama, ei niisutanud üldse ja rikkus käed paari ööga ära.
 
... 12. veebruar 2009, kl 17.21
õhtul pesen käed puhtaks ja kuivatan korralikult.
siis valan paartilka oliivõli pihku ja masseerin käsi mõnda aega. mõjub ka küüntele hästi.
oliivõli on hea nii seest, kui väljast määrimiseks... ja pealegi ei sisalda mitte ühtegi kahtlast keemilist elementi, mida viimasel ajal kardetakse.
 
h 13. veebruar 2009, kl 10.35
mulle meeldib ka Läti astelpajukreem, kasutan ka jalgadel
 
soovitaks 23. veebruar 2009, kl 22.53
Mina soovitaks ka NEUTROGENA kätekreemi ja samuti HELOSAN kreemi. HELOSAN väga tõhus, kui käed karedad ja punetavad.
 
tiia reimal 31. jaanuar 2010, kl 13.51
Minu kogemuste põhjal on parim Läti astelpaju kätekreem,mida võib määrida ka huultele.
 
a 31. jaanuar 2010, kl 14.21
emurasva saab sealt ka http://www.hobipunkt.ee/pood/?2970,emurasv-100-g

mul praegu ei aita ükski kreem, ainult kindad aitavad, toas ka ööd ja päevad praegu kinnastega. Käed on karedad ja lõhed sees, üks lõhe kipub paiste minema nagu põletik oleks sees. Ei teagi millest see häda on, aga igal talvel kordub.
Õhtul proovin meega käed sisse määrida, vaatab mis siis saab.
 
sas 01. veebruar 2010, kl 15.55
aga mina olen truks jäänud kamillile. Väga hea, pehmendab ja teeb terveks karedad käed. u. 28 kr poes.
 
ee 01. veebruar 2010, kl 19.44
HELOSAN väga tõhus, kui käed karedad ja punetavad.
 
e 01. veebruar 2010, kl 21.01
body shopi kanepikreem
 
hm 01. veebruar 2010, kl 21.38
punane Garnier`i kreem on ka hea, punases totsikus. ostsin just Garnier`i punase hügieenilise huulepulga ka, punase, sheavõiga. ka väga hea.
 
hm 01. veebruar 2010, kl 21.39
oih, ühte lausesse sai kaks punast :D
 
Et 02. veebruar 2010, kl 00.00
vältida Su pettumust eeltoodud soovituste kasutamisel - iga kreemi mõju on individuaalne. Ühele mõjub üks hästi, teisele hoopis teine. Pead katsetama ja proovima, mis just SULLE võiks paremini mõjuda. Pead teadma põhitõdesid - vee baasil tehtud kreemid imbuvad paremini naha SISSE, õli baasil tehtud jätavad parema kaitsekihi naha PEALE. Pead proovima, kas paremini istuvad loomsed õlid: naaritsa, nutria, emu... või taimsed: soja, oliivi...
Äkki su nahk tahab hoopis vitamiine või mineraalaineid saada SEESTPOOLT, siis peaksid hakkama ränigeeli ja vitamiinirikkaid aineid sisse võtma.
Äkki Su nahk tahab saada midagi tõhusamat, kui üldse kätekreemid suudavad pakkuda. Näiteks, on ülimalt hea kreem meie kohalik Orto jalakreem, milles on sees nii naartitsaõli, kui palju muid naha tervisele kasulikke komponente.
Ära kunagi ole NII LOLL, et lahterdaksid asju KÄTEkreem või JALAkreem. Sinu valikut peaks mõjutama kreemi KOOSTIS, olgu see või hobusele saba alla määrimiseks ette nähtud.
 
linnanaine 02. veebruar 2010, kl 15.59
Kummelikreem on üsna hea vahend põletikulise käenaha määrimiseks.
 
suss 02. veebruar 2010, kl 16.09
seda olen kasutrtanud ikka ja jälle juba paar aastat


https://www.hyvinvoinnin.fi/tuote/2998/Melvita-Luomu-Kasivoide

väga hea
 
Z 02. veebruar 2010, kl 16.24
Minu nahka näiteks Kamill ärritas. Väga hästi mõjub aga Nivea kätekreem (helesinises tuubis).
 
Kuivade kätega hädas 02. veebruar 2010, kl 16.48
NEUTROGENA on täielik jama, see niistub ainult sel ajal kui kreem peal. Nii kui käed ära pesta, nii nad jälle nii karedad ja kuivad.

LUMENE kätkreem lõhnab nii mõnusalt, aga on liiga lahja ega niisuta korralikult. Jällegi kasu vaid sel hetkel kui peal on.

KAMILLE on ainuke, mida saab kord päevas panna ja terve päev püsivad käed pehmed ja niisutatud sõltumata sellest kas käsi on pestud. Ilmselgelt mõjub sissepoole, mitte ei moodusta lihtsalt kihti naha peale.
 
Z 08. veebruar 2010, kl 10.38
Mulle sobib OPI avoplex ilma lõhnata kreem. Samuti on hea Ardeni 8 tunni kätekreem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!