Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
pikaajaline köha
 
nõutu 19. veebruar 2017, kl 16.25
Köhaga hädas pea kaks aastat!??Need hootised köhahood,mis lõpevad mingi rögaklimbi välja sülitamisega.Rinnus tuim valu.Kontrollitud magu,kurku,kopsu,kilpnääret..nakkuskabinet.Probleem alles ja ei tea mida teha??Kusagil alguses oli kõripõletik,siis leiti kopsuklamüüdia näidud kõrgemad ja mononukleoosi näitajad.Kasutatud antibiootikume ja igasuguseid ravimteesid proovitud..Kiiresti külmetun ja viirustele vastuvõtlik-kurnav.Ehk leidub siin kedagi, kes oskaks mingit nõu anda?? Aitäh!
 
nohhhh aga 19. veebruar 2017, kl 17.00
turguta siis oma immuunsüsteemi.
 
sama siin 19. veebruar 2017, kl 18.01
sa pole üksi. ma ise pakuks, et see on mingi astma alaliik või segi mitmest asjast.
 
komm 19. veebruar 2017, kl 18.35
Kui mul hingamisteedes köha pärast valu on, siis aitavad poest ostetud Halls köhakommid. Kui köha põhjused on erinevad ja ei oska öelda, kas Halls alati sobib.
 
vanailves 19. veebruar 2017, kl 18.38
Sama lugu.Midagi ei leitud uuriti ja puuriti.Siis üks tark arst ütles et teil võib olla reflukshaigus.Kirjutati rohi välja 1 nädala pärast köha kadus.Kusjuures magu ei teinud mingit häda.
 
justjust 19. veebruar 2017, kl 18.56
refluksist võib küll olla, see lööbki hooti välja. astmat ei usu, sellega kaasnevad vilinad, kahinad. köhima ei aja.
 
Ka siin 19. veebruar 2017, kl 19.52
4 aastat, igati uuritud tulemusteta järjest hullemaks läheb, arvan ka nagu "sama siin", arsti sõnul on olemas ka astmavorm ainult köhaga.
 
sama siin 19. veebruar 2017, kl 20.51
kusjuures tundub, et see tuleb ja ägeneb siis, kui su elus käimas väga raske hingeline periood. Mul oli selle tsükli vahe mingi 7-8 aastat.
 
Kurb lesk 19. veebruar 2017, kl 20.51
Mu mehel oli sama. 2 aastat "jälgiti", aga viimase visiidi ajal suri kliinikumi polikliiniku arstikabinetti, süda lõhkes. Lahkamisel selgus , et pärgarterid puha trombe täis, need seda köha ja köhatamist põhjustasidki, lõi ka valu... selga!Aga muudkui uuriti kopse ja neere!
 
xxx 19. veebruar 2017, kl 23.27
Osa vererõhualandajatest põhjustab tugevaid köhahooge.
Agne Tamm 19. veebruar 2017, kl 23.42
Soovitan luua tuppa, eriti magamistuppa ja elutuppa, täpselt selline õhk nagu Loitsu keldris, viirukit, aroomiõli aroomilambis!
Agne Tamm 19. veebruar 2017, kl 23.46
Intensiivne õhk,mõtlesin,nagu Loitsu keldris, arvan et nad seal palju viirukit ja aroomilampe põletavad! Saate aru palju! Vahakūūnlaid ka!
Agne Tamm 19. veebruar 2017, kl 23.55
Pakk vahast kärjepõhjasid ka,asetada hoiule samasse tuppa, aga mul teises toas, tühje meekärgi hoiustada samas toas...Vahast küünlaid põietada,taruvaik, aga seda mul pole...
 
xxx 19. veebruar 2017, kl 23.57
Ja kuidas need aroomid ja viirukid täpselt hingamisteedele mõjuvad, et soovitad?
Agne Tamm 20. veebruar 2017, kl 00.07
Väga hästi! Kui vahepeal õhutad tuba ja käid värske õhu käes!
Agne Tamm 20. veebruar 2017, kl 00.09
Soola ka aroomilambis lahustada..
Agne Tamm 20. veebruar 2017, kl 00.13
Kui te pole seda usku,tehke seda mõistuse sunnil...
 
to Kurb lesk 20. veebruar 2017, kl 01.54
Aga kas üldse on võimalik avastada, et pärgarter neid täis? Keegi ju ei usuks ja ei suunaks uuringutele.
 
EESTI KLIIMA --VAADAKE ISE KA 20. veebruar 2017, kl 10.17
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga hästi! Kui vahepeal õhutad tuba ja käid värsk
> e õhu käes!
SIIN POLEGI -- PÄÄSU ENAM PALJUDEL,,
1,, HAIGUSED ON SAABUNUD KOOS KÜLMA TUULE JA KÜLMA JÄISE NIISKUSEGA ---MEIE EESTI---MAALE :::VAADAKE MIS JUBA PAAR PÄEVA TOIMUB,,
KES ON OLNUD NÄDAL TATINE -- SIIS SEE KÖHA EI
KAO KA HILJEM KUHUGI..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!