Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kes teab sellest?
 
Jaan 19. veebruar 2017, kl 07.25
Paar nädalat tagasi hakkasid valutama varbad. Päkkade all selline paksem - nagu padja tunne. Nüüd on see padja tunne hommikuti kogu jala talla all ja valutab pakitsedes. Kui pisut kõnnin siis padjatunne kaob ja valu leevendub pea olematuks aga mingi tunne ikka jääb sinna talla alla. Kui natuke pikutan siis tuleb talla alla kõik tagasi. Istudes jalad maas on kergem.
 
njahh 19. veebruar 2017, kl 10.50
talla ristvõlvi lamendumine. Mine osta tallatoed, mis toetavad ka ristvõlvi ehk siis päka kohal on toel kõrgendus.
 
krt 19. veebruar 2017, kl 14.04
Sama lugu. Käisin arsti juures ning sain täpselt sellise diagnoosi nagu eespool olevas postituses kirjutati. Sinna ei ole midagi teha, peale spetsiaalsete tallatugedeta.
 
Jaan 19. veebruar 2017, kl 15.34
Tänud!

Aga kuidas see asi nii äkki pea päeva pealt mulle külge sai lüüa? Kas iseenesest üle ei lähe? Kui alustuseks paar päeva varbad valutasid siis piilusin ikka ka ega nad värvi muuda. Kartsin juba gangreeni võimalust. Nüüd sellise teadmisega läks pisu kergemaks aga ma autojuht. Kas pikemas perspektiivis saab sellest lahti või tuleb õppida sellesinasega elama?
 
njahh 19. veebruar 2017, kl 17.47
ega ta niiväga päevapealt ju tulnud, aga sa lihtsalt ei pannud esimesi märke tähele või lihtsalt ignoreerisid neid.

Ise üle ei lähe ja lõpuks võib varbad krõnksu tõmmata. Löö otsingusse haamervarbad ja vaata pilte. Ei ole väga mõnus.

Aga need ristvõlvi toed pistad omale jalanõu sisse. Alguses on veidi imelik, aga varsti sa ei saa arugi, et midagi on. Või osta sellised jalanõud, milles sellised kõrgendused juba tehases sisse tehtud on.
 
kullerkupp 19. veebruar 2017, kl 22.07
dr. Vassiljev nimetas viimases tervisesaates paresteesiat kui saatesse helistaja midagi samalaadset kurtis
 
njahh 19. veebruar 2017, kl 22.29
milline sümptom Jaani kirjelduses kaudseltki paresteesiale vihjab?
 
kullerkupp 19. veebruar 2017, kl 22.48
ma ei tea seda, njahh. sina tead neid asju ilmselgelt paremini, seetõttu palun vabandust, et su kapsamaale ronisin. mulle tuli lugu kuidagimoodi lihtsalt tuttav ette, seepärast mõtte eksprompt välja kirjutasingi. luban, et enam niimoodi ei tee, vähemalt sinu läheduses. aga eks teemaalgataja ise mõtleb ja uurib neid asju, nii sinu öeldut kui minu kirja pandut
 
tead 19. veebruar 2017, kl 23.42
Ka B12 vitamiini puuduse tunnuseks olevat padjandid talla all. Mul on ka ühel jalal ja arst irvitas näkku, et mida tema teha saab!? Mingu otsigu teine töökoht! Soovitas ka osta 70€ spetsiaalsed tallad jalatsite sisse. Mul on jalatsid odavamad kui mingi ärika "spetsiaalsed" tallad! Mida muuseas peab üsna kindlalt mõne kuu pärast ikka ja uuesti tellima/ostma.
 
njahh 20. veebruar 2017, kl 16.14
kullerkupp, ära nüüd nii südamesse ka võta, ma lihtsalt üllatusin, muud midagi.

Aga nende tugedega on nii, et võib omale spets toed tellida ja kõva raha maksta, samas võib minna ka suvalisse tervisepoodi (Tartus näiteks Salutaris) ja küsida juba valmistoodangut. Iroonia on paraku selles, et kallim kraam polnud sugugi tõhusam, pigem pani varbad veel rohkem valutama.
 
johanna 21. veebruar 2017, kl 08.01
teema algataja ei rääkinud oma vanusest, kui ta on vanem inimene,siis isegi võib olla,e t on ristvõlvi vajumine tekkinud,,kuigi jah,,,on vee võimalus, et on kusihapet veres ligia palju, toitumisega saab parandada, või on reumaatiline protsess, võib olla ka palju jalgadel ebatervislike jalanõudega,,,
 
Jaan 21. veebruar 2017, kl 08.23
Tere!

Saan kohe 62. Mingi aasta või kaks tagasi tõepoolest mainitiet mind ähvardab selle kusihappe tõttu podagra. Ei tohtinud punast liha, ube ja mida kõike veel süüa. Õlu ja punane vein ka vastunäidustatud. Alguses võtsin seda toitumise asja tõsiselt aga siis pikapeale vajus kõik endiseks. Midagi ju ei juhtunud aga nüüd on siis algus olemas. Sõrmed on korras, ei valuta ja mingeid teisi ootamatuid haiguse sümptomeid pole täheldanud. Katsun nüüd uuesti toitumisega tervist ennistada.

Tänud osavõtlikku teabe eest ja tervist kõigile!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!