Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Inetu küüneseen
 
Tüdruk 07. juuli 2017, kl 14.21
Mul on küüneseen olnud juba 4 aastat (olen praegu 32), alguses väiksel varbal ja siis hiljem 4 teisel varbal ka. Lisaks ühe suure varba küüs ka paks. Hiljem lisandus veel seen varvaste vahele. Küüned ei ole väga paksud nagu osadel näinud olen, aga kollased ja paksemad siiski kui terved küüned. Erinevaid ravimeid proovides olen jalaseenest lahti saanud, aga küüneseen järgi ei anna. Parimaid tulemusi kreemidele ja tabelttidele lisaks andis teepuuõli ja äädikas, aga terveks ei saa. Kas teistel on sama probleem olnud? Kuna küüned on koledad ja paljaid varbaid näidata pisut piinlik, siis olen viimased suved alati kinniseid jalanõusid kandnud. Nüüd olen vaadanud, et väga paljud naised ja tüdrukud kannavad kinniseid jalanõusid soojade ilmadega. Kas see võib olla tingitud seenhaigustest, et samuti ei taheta varbaid ja kandu avalikult näidata või on muud jalaprobleemid? Muidu on kõik naised tahtnud ikka oma paljaid varbaid näidata, aga kuna jalaseen on väga levinud, siis ilmselt ei ole ma ainus, kellel sellega mure ja lahtisi kingi ei saa kanda. Samas kinnised jalanõud soodustavad ilmselt kõvasti seene kasvu?
 
Léa Noormets 07. juuli 2017, kl 14.29
Ikka ainult suukaudsed ravimid aitavad.
 
loodame jah 07. juuli 2017, kl 16.55
Loodame jah, et suukaudsed ravimid aitavad. Need vabamüügil olevad kreemid on ainult inimese enda rahustamiseks. Õigeid ravimeid saab ikka retseptiga. Ja ammugi ei tapa seent teepuuõli.
Aga kahjuks ei aidanud mind ka pulssravi - visa hallitusseen ei tagane. Aga teistele küüntele ka õnneks ei levi.

Tahaksin uskuda, et teemaalgataja on ikka nahaarsti kabineti üles leidnud.
 
naine kinniste kingadega 07. juuli 2017, kl 17.06
Pole mul jala- ega küüneseent, jalad, kannad ja varbad on ilusad nagu lapsel, aga armastan kinniseid kingi ka suvel. Ei meeldi see liiv ja tänavatolm varvaste vahel.
 
teema algataja 07. juuli 2017, kl 17.32
Loomulikult olen käinud nahaarstil ja sealt saanud ka ravimid, retseptiga ja ilma. Nagu kirjutasin, siis need ei ole seent hävitanud. Ilmselt on nii palju mõjunud, et see ei levi edasi enam teistele küüntele aga ei muud enamat. Nüüd kui küüneseen on, siis olen lihtsalt palju teiste naisterahvaste varbaid vaadanud, et kas tõesti see nii levinud haigus nagu räägitakse ja hakkasin mõtlema, et kas see on ka põhjus, et nii paljud kinniseid jalanõusid kannavad. Mina igaljuhul ei julge oma varbaid näidada. Või pole põhjust põdemiseks?
 
Nella 07. juuli 2017, kl 17.58
Mulle aitas EXODERIL,kasutasin igapäev kolm korda,kuigi ette oli nähtud 2korda päevas.Praegu on saadaval ka suht uus toode,mis aitab küüneseene ja ka küünte kihistumise vastu,PEDIBUS FORTE.Olen seda nüüdseks 2 pudelit kasutanud ja küüned ilusad tugevad.
Igasuguste seente vastu aitab võidelda ka aluseline toitumine.Kui organism on liiga happeline,siis see on seentele levikuks soodne (tarbi ,punane greip,tatrapuder,pähklid,toorsalatid jne.
On olemas ka ravipediküür,mis aitab hästi.
Pead pikka aega igapäev järjepidevalt selle asjaga tegelema.Proovi Pedibus fortet.
 
Nella 08. juuli 2017, kl 17.34
Leidsin täna selle artikli
http://avasta.me/artiklid/ulitohus-viis-kuuneseenest-vabanemiseks/
 
- 08. juuli 2017, kl 22.54
kasuta oma jalgadel desinfitseerivat spreid cutasept.
vanad jalanõud, mida oled palja seenetanud jala peal kandnud, viska minema.
sinu tavalised kinnised, puhtad jalanõud ei tekita seent, sa oled selle kuskilt mujalt saanud.
 
kannan 09. juuli 2017, kl 08.56
Alati suvel lahtiseid sandaale ja ikka sukakandadega. Siis on varbad mitte nähtavad. Kuigi pole probleemi seenega aga lihtsalt turvalisem. Lahtiselt sellepärast et las varbad puhkavad ja sirutavad end suvel, sest varsti jälle enam lkui pool aastat kängitseme nad saabastesse. Ka tööl sellepärast kannan lahtiseid ikka.
 
meeldetuletamine 10. juuli 2017, kl 19.30
Tänavu pole paljaste varvastega käimise ilmasid olnudki.
 
njahh 10. juuli 2017, kl 22.57
kuidas kinnised kingad puhtad on, kui need kogu aeg jalas? Seenest lahtisaamiseks peab iga jumala päev panema jalga puhtad sukad-sokid. Kui paljas jalg kinnises kingas, siis toimub pidev nakatumine ja tervenemist ei tule kunagi.
 
Léa Noormets 11. juuli 2017, kl 14.17
teema algataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loomulikult olen käinud nahaarstil ja sealt saanud
> ka ravimid, retseptiga ja ilma. Nagu kirjutasin,
> siis need ei ole seent hävitanud. Ilmselt on nii p
> alju mõjunud, et see ei levi edasi enam teistele k
> üüntele aga ei muud enamat. Nüüd kui küüneseen on,
> siis olen lihtsalt palju teiste naisterahvaste va
> rbaid vaadanud, et kas tõesti see nii levinud haig
> us nagu räägitakse ja hakkasin mõtlema, et kas see
> on ka põhjus, et nii paljud kinniseid jalanõusid
> kannavad. Mina igaljuhul ei julge oma varbaid näid
> ada. Või pole põhjust põdemiseks?


Küüneseene vastu aitavad AINULT suukaudsed süsteemsed ravimid.
Keegi eelpool nimetas hallitusseent vms - need on erinevad seened. Küïne seenhaiguse vastu aitavad AINULT suukaudsed spetsravimid.
 
njahh 11. juuli 2017, kl 17.38
paraku peab meeles pidama, et need suukaudsed seeneravimid on äärmiselt maksatoksilised. Kuna neid ravimeid tuleb tarbida suht pikalt, siis tuleb aeg ajalt ka maksafunktsioone kontrollida.
 
seen 11. juuli 2017, kl 18.32
Mul ühel tuttaval tehti op neile paksudele kihilistele küüntele ja nüüd on uued ilusad küüned kasvanud. Ainult ma ei tea, kas ta võttis enne ka mingeid ravimeid, et seenest lahti saada. Ja poeg mul sai seene sõjaväes olles, kah sõi mingeid rohtusid ning sai siis lahti.
 
palju visadust ja raha 11. juuli 2017, kl 21.25
Pikaajalisest küüneseenest lahtisaamine on väga palju aega ja raha nõudev protsess. Loomulikult aitavad ainult need väga mürgised ja kahjulikud tabletid, neid peab mitu kuuri võtma. Lisaks siis, kui ravi juba tulemusi hakkab näitama, kõigi jalatsite, sokkide ja jalarätikute minemaviskamine ja uute vastu vahetamine
 
siis 12. juuli 2017, kl 09.03
kui küüs eemaldatud peab kindlasti seenevastase ravi tegema muidu kasvab samasugune küüs tagasi.
 
Pedibus forte 12. juuli 2017, kl 22.35
pole nii uus midagi, u 9 aastat tagasi juba kasutasin. Mul on mõlema suure varba servad kahjustatud, 2 analüüsi pole seent kinnitanud, kuid näeb välja küll nagu küüneseen. Ükski paikne vahend pole aidanud. Nüüd teen nii, et lakin küüned ära ja käin ikka sandaalidega. Kahjustus pole suurenenud. Üks mu tuttav vanurite hooldaja, kes seenetanud küüsi hooldab, ütles, et küünelakk aitab vältida nakatumist. Võta sa kinni, on see nii..Aga ühtegi spaasse ega ujulasse ei lähe iial ilma plätudeta. Ja hoian ikka küüned lakikihi all.
 
seen 13. juuli 2017, kl 14.39
üks minu töökaaslane kasutas pikka aega neid hirmkalleid ja mürgiseid ravimeid.<sai ainult maksakahjustuse aga seenele ei mõjunud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!