Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
liighigistamine
 
naine 09. märts 2004, kl 10.12
Kaenlaaugud on pidevalt märjad, lausa tilguvad higist. Kust abi saada?? kas külastada arsti?? Olen kuulnud ka 7000 krooni maksvatest süstidest!!
 
suska 09. märts 2004, kl 10.21
MAXIM'i oled proovinud?? mind aitas küll.
 
naine 09. märts 2004, kl 10.23
Tänan soovitamast, kuid mis on MAXIM???
 
suska 09. märts 2004, kl 11.16
MAXIM on apteegis (ilma retseptita) müüdav antiperspirant. on sellise tavalise roll-on deo kujuga ning maksab 200 ümber. vaja kasutada vaid 1-2 korda nädalas ja kaob nii higi kui ka sellega kaasnevad lõhnad. mul peale selle kasutama hakkamist elul ikka kohe teine minek :)
 
naine 09. märts 2004, kl 11.43
 
teadmatuses 09. märts 2004, kl 11.59
Kas see MAXIM aitab ka "muretsemis-higi" vastu?

Ise kasutan anti-odorant spray LYCIA PERSONAt. Seda piisab ka kasutada nii 1-2x nàdalas.
Aga kui on ikka mingid tòsised probleemid muretseda vòi hirm mòne eesseisva sùndmuse ees, siis ei aita ikka miski- higi voolab ojadena. Kas aitab miski ka selle vastu?

Aitàh abi eest!
 
küsin 09. märts 2004, kl 12.04
Ma käin nädalas ca 3-5x trennis, kuidas nende 1-2x nädalas pihustatavate/määritavate deodorantidega siis saab? Trennis peaks ikka ju kõvasti higistama ja kõik jäägid välja tulema.
 
minge 09. märts 2004, kl 12.05
opile :)
ei ole vaja enam kunagi neid potsikuid, notsikuid ja olete õnnelikud
 
mure 09. märts 2004, kl 12.06
Kas LYCIA PERSONAt võib samuti leida apteegist ning mis on selle hinnaks?
 
jah 09. märts 2004, kl 12.06
ja raha ka ei lähe !
 
süst 09. märts 2004, kl 12.08
Kas keegi on proovinud ka süste kaenlaalusesse
 
OP? 09. märts 2004, kl 12.10
 
naisu 09. märts 2004, kl 14.07
Maxim - minule tekitab see iga kord kui peale kanda mega sügeluse ja punetuse ja nii paar päeva ja alles siis on mingi periood higistamisvaba aga mitte igavesti. Ebameeldiv kuidagi see allergia:(
 
krissu 09. märts 2004, kl 15.09
eks see maximi teeb jah natsa sügelust aga ikka parem olla kui märg kogu aeg ja muretseda laikude ja rantide pärast, mul ka elul hoopis teine minek nüüd, saab ehk ükskord norm suve mööda saata, muidu oli ka varem nii et kogu aeg ojadena jooksis ja märjad laigud vöökohani, trennis käin ka nüüd kaenla alt eriti ei higista aga ülejäänud muu keha higistab selle eest tugevamalt trennis, hea on ka see et nüüd ei pea alati peale dušši kaenlaaluseid määrima, sest maximit paned tõesti 2-3 x nädalas ainult ööseks, vahetult enne magama minekut, muidu ei mõju nagu üldse
 
naine 09. märts 2004, kl 15.45
käisin just apteegis. tänan
 
nunuh 09. märts 2004, kl 18.36
mind see maxim kahjuks küll nii väga hästi ei aidanud.
 
kati 10. märts 2004, kl 13.15
Olen umbes aasta kasutanud ja aitab küll. Kui sügelemine liigselt häirib, võib proovida ka õhtust kasutamist, et uni ei oleks häiritud. Mulle tundub, et magades kipitab kõige rohkem. Kui määrida peale ja mõned tunnid vaikselt toimetada või telekat vaadata, võib enne magamaminekut kaenlaalused kergelt üle loputada, siis peaks toime saabunud olema
 
op jah 10. märts 2004, kl 20.21
Dr. Tanel Laisaar Maarjamõisa Haigla torakaalkirurgia osakonnas teostab sellist oppi. See oleks täiesti mõeldav variant kui minul Maxim ka aidanud poleks, sügelusele vaatamata.
Käisin juba konsultatsioonil ka ära, kuulasin poolt- ja vastuargumendid ära ja õnneks just siis jõudis müügile ka Maxim. Muidu oleks vist opile läinud.
 
naine 10. märts 2004, kl 22.09
kas OP-i all pead silmas süste?
 
High 06. aprill 2023, kl 14.11
Ropp rasv muutub hirmsaks higiks ja koledaks karbaks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!