Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Peale alkoholi joomist alati vajadus oksendada...
 
`35 10. september 2009, kl 12.18
Varem ei olnud nii(ei joo tihti) kuid nüüd on isegi väikeste koguste korral meeletu vajadus hommikuti oksendada. Tihti teengi seda.

Kas see võib olla märk mingile tervisehädale?
 
soovitus 10. september 2009, kl 12.33
ära joo!!
 
Jama Jah 10. september 2009, kl 13.38
Mul on ka nii !!! ei tea mis värk on , ja hirmus pohmakas alati , jood või ei joo. Natuke ikka normaalne inimene võtab ,aga see ju ei ole normaalne ,et iga tilga peale pohmakas tuleb !!+??
 
e 10. september 2009, kl 14.18
ju siis ei sobi organismile ja ära joo siis!!!
 
axel 10. september 2009, kl 14.27
mul on nii,et kui palju joon ja erinevaid marke ja purupurju jään-siis kipub oksendamiseks minema.Pean arstiga konsulteerima,mis mul viga on aga ise ma arvan,et see ei ole normaalne.
 
piuks 10. september 2009, kl 14.43
Huvitav miks siis , kui ma joon , jään juua täis ja oksendan .Ei leia kodu üles ja kukun kraavi.Pean vist perearsi poole pöörduma või teab keegi, miks see nii on
 
Olga 10. september 2009, kl 15.55
Alkohol on MÜRK ja keha peab nägema palju vaeva, et sellest lahti saada. Kui maks enam neutraliseerida ei suuda, siis hakkab keha mürke oksendades väljutama. Nooremana on organism muidugi tugevam ja saab mürgist kergemini jagu.
 
:D 10. september 2009, kl 19.45
tunnen kaasa, sest mind ajab iiveldama üksi alko nägemine, võehhh
 
tea 11. september 2009, kl 11.58
Kui te peale joomist oksendate, siis on teil haiguse - alkoholism - teine järk. Kui te olete võimeline jooma näiteks juba kaks päeva järjest ja oksendate, olete allakäigutrepi teisel - kolmandal astmel. Allakäigu viimane osa on, kui ei saa üldse ilma alkoholita olla- ikka tahaks peaparandust. Eks s4e lumepall nii ikka veerema hakkab. Alkohol on mürk ja muidugi kahjustab teie organismi ja organismi esimene vastulöök on ju oksendamine. Ta ei talu seda alkoholi. Muidugi kunagi harjub organism alkoholiga ära ja TE enam ei oksenda- siis hakkavad algul käed, siis kogu keha tudisema ja värisema. Oletegi põhjas....... Alkohol on tarkade inimeste jook.????????
 
mõõdukas 12. september 2009, kl 13.33
pole siin mingit järku. see pidi just hea olema, kui organism sellist vastupanu osutab, et tõrjub mürgi välja. kui enam okserefleksi ei tule, siis on organisn alkoholiga kohanenud ja seda võib pigem alkoholismiks nimetada. aga kõige paremini aitab see, kui juua vähem või hästi vähe. nii, et hea on olla ka pärast.
 
tea 12. september 2009, kl 14.31
Järku tõesti ei ole, haigusel -Alkoholism- on staadiumid. Mõte jääb ikka samaks.
 
kai 12. september 2009, kl 19.34
ma pärast oppi ei saa üldse enam midagi juua, paari väikese shapuse klaasi peale öösel ajab üles ja tuleb kohe välja. juba tundub, et olen täiskarsklaseks saamas.
ise seostan tegelikult veresuhkru langemisega ja siis tekib (oli see vist) hüpoklükeemiline shokk,
 
lol 28. november 2017, kl 15.31
 
vana joodik 29. november 2017, kl 17.14
`35 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Varem ei olnud nii(ei joo tihti) kuid nüüd on iseg
> i väikeste koguste korral meeletu vajadus hommikut
> i oksendada. Tihti teengi seda.
>
> Kas see võib
> olla märk mingile tervisehädale?
AGA ongi tulnud aeg --et juua enam ei saa
ja polegi enam juua vaja:: Kui elada tahate
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!