Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
stringid
 
ella 20. aprill 2004, kl 14.06
Ma ei armasta eriti stringe kanda...kuid võib olla ma ei tea, millised on mugavamad stringid? Ehk oskate midagi soovitada! Või polegi vahet...
 
* 20. aprill 2004, kl 14.28
ainult stringe kannangi. kõik teissorti alukad on vastikud. vali õige number
 
fii 20. aprill 2004, kl 15.28
Arvan, et ikka maitseasi või mis kellelegi sobib. Minu meelest muidu kenad ja seksikad, aga jube ebamugavad kanda. Olen katsetanud erinevate mudelite ja suurustega.
 
moor 20. aprill 2004, kl 15.33
Stringid pidavat ebahügieenilised olema - et pooled naistehädad (a la tupeseen) on just seetõttu viimastel aastatel suure hoo sisse saanud.

Ise kannan vaid siis, kui riietus seda eeldab (st liibuvad riided).
 
kai 20. aprill 2004, kl 15.36
Ex, see oleneb vist inimesest, kellele sobib ja kellele mitte. Minule sobisid ja meeldisid kohe, kannan nii kalleimaid nn. kvaliteetpesu kui ka odavamat ja lihtsamat, sobivad igasugused. Tavalised püksid on tõesti üsna ebameeldivad, mulle nimelt. Aga kui ei meeldi, ei ole ju mõtet stringe moe pärast jalga toppida.
 
to moor 20. aprill 2004, kl 15.39
mis ekspert sa nüüd oled, eyt ütled, et tupeseen on just viimastel aastatel suuure hoo sisse saanud ! IRWWWWWWWWW

võibolla aastaid tagasi sellest ei julgetudki rääkida ? Daaaa...
 
moor 20. aprill 2004, kl 15.45
to Daaaa... või mis su nimi on.

Mina ise just konkreetselt tupeseene ekspert ei ole. Meditsiinialal olen kodus küll.
Siinkohal tõin ära teiste ekspertide (ehk siis naitsearstide) hinnagu.
Loomulikult on kõik suhteline - aga tendents näitab just sellist suunda.
 
* 20. aprill 2004, kl 15.52
ja kuidas on stringid ebahügieenilised??? aastaid kandnud ja ainult - tupeseenest ei mingeid märke. ju ta tekkel ikka mingi muu põhjus on - näiteks pidev pesukaitsete kandmine, ebatervislik toitumine, turvamata seks. küll põhjusi leiab. ja tavalised alukad lähevad samamoodi kannikate vahele kui seda stringide ebahügieenilisuseks pidada. ja stringidel on ka eespool ja tagumine pool, seega ei pane ju jalga nagu juhtub.kui ei meeldi, ärge kandke - aga selliseid hambutuid argumente avaldada - nõme ju
 
mh the second 20. aprill 2004, kl 16.14
Ja selle jätavad need arstid rääkimata, et antibiootikume iga köha ja nohu peale määratakse, mis terve organismis tasakaalu ära ajab.

Pole elus veel stringidest seent saanud, aga antibiootikumidest garanteeritult.
 
Mjau 20. aprill 2004, kl 16.15
Ma usun, et igasugused lõhnastatud pesukaitsed jms kraam tekitavad seent märksa rohkem kui stringid.
 
bess 20. aprill 2004, kl 16.19
.. kuigi see jutt läheb nüüd algsest teemast liialt kaugele, ei saa siiski sõna vahele ütlemata jätta .

moor'i argument ei ole sugugi mitte täiesti hambutu. Mujal maailmas on tõepoolest tehtud vastavad uuringud ja leitud, et nn stringide kandjatel esineb kandidoosi (ehk rahvakeeli tupeseent) sagedamini. Oletatakse, et see ei tulene niivõrd stringidest endast, kuivõrd sellest, et stringe kantakse sageli liibuvate ja seetõttu suht umbsete riiete all.

Loomulikult ei tähenda stringide kandmine koheselt tupeseent - see on lihtsalt üks "riskitegur" antibiootikumide, dušsigeelide, tampoonide, kondoomide jms kasutamise kõrval :-)

Kindlasti muudab probleemi vähem teravaks õige materjalivalik. Samuti õiges suuruses pesu.

Liiga väikeste stringide kandjaid kimbutavad teistest sagedamini ka follikuliit (ehk siis karvanääpsu põletik) ja hõõrdumisest tekkinud mikrohaavandid.

Puhtus on samuti äärmiselt oluline (see muidugi pole uudiseks), sest stringide tagumine ribake istub otse khm päraku peal ja pakub seega otseteed vaginaal- ja urinaaravauste juurde. Seda teemat ma parema meelega pikemalt ei kirjeldaks, eks mõelge ise.

Vabandust tädilikkuse pärast. ... stringid on kahtlemata seksikamad ja ilusamad ja kuuldavasti ka mugavamad kui tavalised aluskid ... kuid ei tasu ärrituda, kui keegi ka nende kandmise pahupoolest räägib, eks.
 
* 20. aprill 2004, kl 16.27
ja pahupoolest kipuvad rääkima need, kellel endal praktiline kogemus puudub - targutajad-tädikesed, kes kuskilt midagi on lugenud-kõrvataha pannud. stringid on päh-päh. mina kui pikaajaline kandja ei oska küll ühtegi pahupoolt välja tuua. seega - ei maksa ka ärrituda.
 
näiteks 20. aprill 2004, kl 16.27
Ei saa kanda ju liibuvate teksade all trussasid, millel randid näha. Samuti probleem madal vööga pükste-seelikute puhul, sest poes on kõik daamilikud kõrge ülaosaga aluspüksid. Siis ongi nagu Libero reklaamis.
 
bess 20. aprill 2004, kl 16.36
ei pea ennast tädikeseks ja oman ka stringikandmise kogemust :)

ka ei ole ma ärritunud mitte stringide vaid suhtumise peale a la "teadmine, mis mind häirib on väärteadmine"

siis on ju kõik hästi, kui teil neid ülaltoodud vaevusi ei esine. püüdsin lihtsalt veidi ülelpool sõna võtnud * silmaringi laiendada.
 
messu 20. aprill 2004, kl 17.10
head ja mugavad (ei tunne nende jalas olemise olemasolugi) stringid on minu arust
õige suurusega stringid
ilma õmblusteta stringid
sellised hästi venivast ja äärmiselt pehmest ja mugavast materjalist.

lisaks veel rohke värvivalik - punased, kollased, türkiissinised jne. jne.
pitsilistel stringidel pole veel nii suurt värvivalikut kohanud kui just nendel ühest tükist venivatel stringidel.


p.s. mul pole veel mitte ühtegi naistehaigust olnud (alles äsja analüüse tehtud naistearsti juures).
 
iger 20. aprill 2004, kl 20.51
mingite suvaliste teksade all mind alukarandid küll ei häiri :) mul muidugi muidu korralikult treenitud pepu ka, võib-olla siis oleks pilt teine kui mul seal teksade sees oleks pehmed pekid kuhu aluspükste kummid sisse soonivad.

Stringe (ihukarva) kannan näiteks heledate liibuvate suvepükste all, aga minu meelest nad eriti mugavad küll ei ole. See tunne et miski on sul pepu vahel ja .. kui kaks päeva järjest on stringid jalas olnud (vahemärkus: ei, mitte ühed ja samad) siis minu meelest hakkab kuidagi sügelema sealt altpoolt :/

Lemmik trussikulõige on hoopis selline madala vöökohaga ja natuke nagu pikema säärega, aga mitte bokserid...
 
trussik 21. aprill 2004, kl 11.19
tavalised trussikud on igatahes mugavamad kui stringid.
 
mh the second 21. aprill 2004, kl 11.45
eksole... ja karamellijäätis on IGATAHES parem kui šokolaadijäätis...
 
püksata 21. aprill 2004, kl 11.46
minumeelest on olemas ka sellised mittestringid mille pole rante elik jämedaid õmblusi mis liibuvate riiete alt välja paistma kipuks
ja igatahes on palju mugavamad

ps
mistahes tüüpi pesu peab olem aparas mitte liig kisas või avar
 
* 21. aprill 2004, kl 11.54
a tegelt on ilma püksata kõige parem:))) ausalt, suvi läbi käin, tutt saab õhku ja ei mingeid seeni ega sügelusi.
 
li 21. aprill 2004, kl 12.28
alustuseks tuleks osta võimalikult peente paeltega stringid, siis ei tunnegi neid jalas (või kusagil vahel)
 
Pille2 21. aprill 2004, kl 15.32

ma ka ainult stringe kannangi. Nad on mugavad.Pead õige suuruse ostma lihtsalt,asi ei tohi soonida ega pigistada kusagilt
 
Ainuke variant... 20. märts 2023, kl 16.01
Ikka pepuvahepüksid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!