Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Ei oska ilmale vastavaid riideid valida
 
olen nii rumal 13. september 2005, kl 13.13
Siis kui on jahe ja tuuline ilm, siis arvan, et on soe, päike ju paistab. Ma ei saa aru, mis riideid tuleb kanda seljas 15 kraadi või 20 kraadi puhul. Vahel panen liiga palju riideid selga ja siis higistan nii palav on. Kas te ka pidevalt panete ilmale mittevastavad riided selga, kas viga on minus või Eesti ilmas?
 
keit 13. september 2005, kl 13.38
20 kraadi on ju soe.oleneb kas sõidad autoga või käid jala.
15 kraadiga ma ka veel õhukeselt riides.võta kaasa jakk mida saad kas selga panna või ära võtta.
 
M 13. september 2005, kl 13.49
mina olen olnud eluaeg võimetu ilmale vastavalt riietuma. Kõige kuumemal suvepäeval käin kampsuniga ja talvel siisdipluusiga- täiesti ilustamata..
Aga tänu sellele olen karastunud :)
 
??? 13. september 2005, kl 14.34
mida veel!!!
 
kilekas 13. september 2005, kl 19.57
Ju sa siis ei arvesta, et 20 kraadi ja kõva tuul teeb välja u 15 kraadi (tuul jahutab keha rohkem kui tavaliselt).
varu endale korralik kapuutsiga tuult pidav, aga õhuke jakk/jope ja saad tuuliste ilmadega hoopis paremini läbi.
 
mannu 14. september 2005, kl 07.20
Ma ei saa aru, kas olete 3-aastased vói puudega?? Meie parasvöötme kliima ikka peaaegu aastast aastasse yhesugune. Suvekuud ikka juunist-augustini ja siis ei ole vaja talvemantlit ega kasukat, kampsunit ka mitte enamusel juhul. Soojad ilmad ikka alates 15 kraadist póhjamaa inimestele(lóunamaa omad lógistavad muidugi hambaid:P) ja alla selle juba jahedam ja tuleks midagi peale haarata. Kui alla 10 kraadi, siis midagi soojemat selga(jope, mantel, soojem jakk). No ma ei saa aru, milles probleem ja kui pihta ei saa, siis käi paljalt pryhgikasti välja viimas vói pista pea aknast välja. Kui tuul puhub, on kylmem ja kui ei puhu, siis natsa soojem. Ja óhtuti läheb ikka jahedamaks ja ei ole keskpäeva kuumust ega soojust. Ja kuldreegel on see, kui palav, saab riideid alati vähemaks vótta(jakk,kampsun maha), aga kui vähe seljas, siis pole kuskilt midagi rohkemat selga panna....Nii lihtne see ongi!
 
Tundmatu 14. mai 2018, kl 13.36
Koolis on 40kraadi ?mida selga panna?
 
mida mure? 15. mai 2018, kl 07.11
Mina ei oska nt elada.See tühine asi riiete kõrval.Arvatavasti pole ka mõtet elada, kui ei oska.
 
soovitus tundmatule 15. mai 2018, kl 11.46
No pane ikka villane kampsun ja suusapüksid. Vildid muidugi endastmõistetavalt.
 
ära pane midagi 15. mai 2018, kl 16.56
Nüüd soojad ilmad ja paljalt hea, tuul vuhiseb igalt poolt läbi.
 
tervisemure? 17. mai 2018, kl 00.52
Kumb siin tervisemure on, kas ilm või riided?
 
ei see ega teine 17. mai 2018, kl 12.59
Tervisemure on kahe kõrva vahel.
 
kiiksuga on paljud 17. mai 2018, kl 18.54
On neid , kes käivad talvel T - särgi väel ja teised, kes suvel vatipükstes ringi tormavad.Kelle asi, kuidas riides käid. Kui ei sobi , ärgu vaadaku.
 
pille 17. mai 2018, kl 19.23
icc..et üks ei sega teist.
 
aino 23. mai 2018, kl 19.21
riidesse tuleb panna nii, et oleks võimalik vajadusel midagi ära võtta ja vajadusel tagasi panna. näiteks nagu kapsas, riie riide peal. näiteks tuunika ja retuusid ja pusa ja pintsak. külmaga kõik selga ja kui hakkab palav siis on valida kas enne pintsak ja siis retuusid või vahepealne osa pusa ära võtta hoopis. ega meil kõigil sama mure usun. vähemalt minul küll, kui ma ennast niiviisi kapsana riidesse ei kombineeri, siis kohe kindlasti külmetan või higistan nii et higi jookseb mööda nägu isegi
 
aga mina 23. mai 2018, kl 20.33
..ei oska last kasvatada. Pean arvatavasti loobuma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!