Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Ravim masenduse vastu
 
IP 03. mai 2010, kl 14.32
Kas keegi oskab soovitada ravimit masenduse vastu?
Töötan välismaal ja siin on välja kujunenud väga keerulised inimsuhted, millest hetkel lahti ei saa.Depressioon veel ei peaks olema, aga tuju on pidevalt halb ja must masendus on peal.
Ise elu hetkel muuta ei saa, vaja oleks mingit ravimit.
Kuidas teie masendusest üle olete saanud?
 
Krizzu 03. mai 2010, kl 15.02
Mina ravimeid(mürki) ei tarbi,parem ikka hea trenn nt jooksmine aitab minul!
 
liisu 03. mai 2010, kl 16.15
antidepressantidega
 
ksj 03. mai 2010, kl 16.24
eks peab kuidagi hakkama positiivsemalt mõtlema ja halvad mõtted eemale saama ja leidma midagi mille nimel kõike teha. mind aitas selle juures selline ravim nagu depremin. see suht kallis küll aga nph käsimüügis ja looduslik ad.
 
jah 03. mai 2010, kl 16.34
Mine trenni ja ela end välja. Ravim teeb asja vbla hullemakski. Depressiooni ravib tegevuse leidmine.
 
klm 03. mai 2010, kl 16.46
Loll jutt, et depressiooni ravib tegevuse leidmine - äkki luumurdu või diabeeti ka näiteks? Tegelikkuses need, kes ajavad mingit loba, et ravim=mürk ja mõtle positiivselt, pole ise kunagi haiged olnud (peavalu või paha tuju pole haigus!). Sellised inimesed rääkigu parem teemal, mida koolis õppinud on.
 
triini 03. mai 2010, kl 16.49
sul ju lausa luul,eestis olles ja väljamaa.pead kiiresti arsti poole pöörduma
 
jah 03. mai 2010, kl 18.00
To: klm.

Kle, mina olen diabeetik, reumahaige, südamepuudulikkusega ja allergik. Vanust mul 20-25. Mina ntx küll ei taha deprekaid, kuigi tunnen end tihti äga haigena. Pigem lähen ja rohin lilli.
Vot, räägi nüüd. Miks sa haugud kohe!
 
tärn 03. mai 2010, kl 22.20
Väga rumal on öelda, et hakka positiivselt mõtlema. Kõlab väga lihtsalt, proovi järele teha.
 
vot räägin 04. mai 2010, kl 09.03
mis tähendab - mina ei taha deprekaid?! Kas keegi tahab või? Kas sa omale diabeeti ja allergiat tahtsid? Või ravid neid lillede rohimisega?
Depressioon on haigus ja sel puhul soovitada lillede rohimist või positiivseid mõtteid on ikka eriti küündimatu. Sama tark oleks luumurdu soovitada linnusidinaga ravida - ära ainult kipsi pane, liipa lahtiste luuotstega ja mõtle rõõmsaid mõtteid!
 
triini 04. mai 2010, kl 09.15
kas autoriga on ikka oky-toki. kui eestist kirjutades end väljamaalaseks ette kujutada.
depressioon ei olegi muud kui tähelepanu vajadus point selles.ise vaevlen ja kleebin enda kogu aeg neile külge kes must midagi teda ei taha.nigut roheline tatt ripun.pole aega isegi pägaliku ninaalust pühkida. ükstapuha mis ütlevad mu kohta,raudselt.peaasi et tähelepanu saan
 
kkk 04. mai 2010, kl 09.40
kurb on lugeda, et mu kliinilises depressioonis vaevlev elukaaslane lihtsalt tähelepanu vajab. tundub, et inimesed ei tee lihtsalt kurval tujul, mis meid kõiki aeg-ajalt tabab, ja tõelisel depressioonil vahet.
 
vika 04. mai 2010, kl 10.31
ja mina olen haige liigses tähelepanu pärast. ma ei taha tähelepanu saad sa jobu aru!
 
aitab 04. mai 2010, kl 13.16
Apteekides on vabamüügil naistepunaekstrakt. Kui depressioon pole välja kujunenud, kuid alged olemas, siis tasub seda regulaarselt võtta. Ta annab parema enesetunde ja motivatsiooni halvast olukorrast välja tulla - otsida tegevust ja tegutseda sellega, mis annab head emotsiooni. Kui enesetunne on parem, siis suudad ka halbu mõtteid kõrvale tõrjuda ja naljakaid või helgemaid asemele võtta.
 
ene 05. mai 2010, kl 14.42
jah vota st john wort mine otsi kohalikust apteegist. see ongi see naistepuna ekstrakt. votan ise ka. topeltkoguse nagu mul arst soovitas. imesid ei tee, kuid minule mojub positiivselt.
 
tean 05. mai 2010, kl 16.04
Sama jutt,kui pole veel raske depr.aitab hästi naistepuna ja veel parem kuid kallim Depremin.Tean,millest räägin.
 
Liletska 10. juuli 2018, kl 21.42
No miks te ometi ryndate! Inimene kysis nõu. Jäta vastamata, aga ära õelutse!
 
arumaeisaa 11. juuli 2018, kl 09.19
!0 aasta tagusele teemale on ikka kommentaare vaja või mis:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!