Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
õhtune mesi
 
paks 05. juuni 2006, kl 21.08
Mõni aeg tagasi oli foorumis juttu õhtusest mee söömisest.1või 2lusikatäit pidavat aitama kaalust alla võtta.Kellel nüüd praktikat võiks tulemustest kirjutada.
 
emme 06. juuni 2006, kl 08.40
ei tea kas nüüd meest või millest,igatahes mina võtsin kuu aega iga õhtu 2tl mett ja kaal langes 3kg.Aga kes teab võibolla oleks nii sama ka langend.Minu soovitus proovi järgi
 
gete 06. juuni 2006, kl 09.11
to emme,mis põhjusel sa seda mett üldse tarvitama hakkasid?teadsid siis sellest kaalu alandavast toimest?Ise ma ei tahaks küll uskuda,et 2 tl. mett õhtuti aitaks just kaalu alandada-)))aga muidu mee kasulikkus ju kõigile teada...
 
t. 06. juuni 2006, kl 09.24
minul küll ei aidanud. aga kasulik on ta sellegipoolest.
 
ja 06. juuni 2006, kl 10.48
igatahes võtab ka magusaisu vähemaks
 
paks 06. juuni 2006, kl 14.04
pluss-võtab magusaisu vähemaks ja mesi on väga kasulik
miinus-ise mõtlen,et kui olen suutnud päeval 1200kcaloriga läbi ajada ja siis õhtul enne magama minekut söön heast peast 100 kcalorit lisaks... .Ei tea,peab veel mõtlema.Tänud!
 
g 06. juuni 2006, kl 14.09
to paks

miks kohe 100 kcal?

lusikatäis pole ju ometi 30 grammi?
 
paks 06. juuni 2006, kl 14.36
Lihtne kaloriraamat-1tl 14g 46kcal.
 
K 06. juuni 2006, kl 14.50
Sellest mee söömisest oli juttu SL õhtulehes,et pidi maksale energiat andma selleks et põletada rasvu ja seda just õhtul peale uinumist paari tunni jooksul.Endal ei olnud järjepidevust,aga usun et võib täitsa toimida ja mesi ju igati kasulik.Kui midagi muud ei saavuta,siis hea une igatahes.
 
g 06. juuni 2006, kl 14.59
paks, aga kuidas sa 1200 kaloriga elus püsid?
eeldades, et tõesti oled suur, mitte 40-kilone "paks" ;)

olen kindel, et su keha on väga tänulik, kui talle sellise nälgimise peale õhtul natuke "kommi" annad.
 
emme 06. juuni 2006, kl 16.53
to gete
lugesin ka selle koht ja kuna olen ise ülekaaluline otsustasin proovida.Minule aitas,praegu võtan juba teist kuud ja kaal väheneb.Täpsemalt poolteist kuud tagasi kaalusin 93 kg ja nüüd 88kg,nii et vahe on märgata.Muidugi võib kaal langeda ka iseenesest kuna lõpetasin lapse rinnaga toitmise,kuid ise usun et see on mesi.Ja tõsi on see ,et 2tl mett paneb paariks tunniks maksa tööle mis tõttu põletab magades rasva.Head proovimist
 
Ljusi 06. juuni 2006, kl 17.10
sööge igal õhtul 10 rosinat ja kaal langeb
 
paks 06. juuni 2006, kl 19.44
Kui ammu see Õhtulehes oli?
g-le
Iseloom kehvake ja neid "komme" kahjuks saab keha küll ja veel.Kui keskkooli lõpetasin kaalusin vist 48-50 kg.Ilmselt mingil ajal ka 40 kg.Ei sea endale suuri eesmärke ja tahan nüüd 78-4kg ja siis 74-4kg.
 
K 07. juuni 2006, kl 07.57
See artikkel mee söömise kohta oli 10.mai SL Õhtulehes.
 
Mesila 13. juuni 2019, kl 13.58
Meil ka Asulas pidas siin üks olid tal mesilased kes olid päris saatana käsilased. Raisad olid dreseeritud. Mesipuus oli kaks sektsiooni. Ühte tegid müügi jaoks suhkrust käisid aga inimeste suhkrutopsidest lahtisest aknast suhkruteri toomas. No mis kuraditega teed sellistele ei saa suhkrutrahvi ka väänata. Teises osakonnas tegid siis pererahva jaoks korjasid kanapersete pealt. Aga no lõpuks keemia tegi õigust saatis nad igavestele korjemaadele
 
Amatöör Luulutaja 14. juuni 2019, kl 11.36
need mesilased
on saatana käsilased
ta tunneb oma mesilaste üle uhkust
ei nad pea puhkust
teevad mett suhkrust
erilised
geneetilised
mesilased
nad suhkrumett toodavad
ja lolle hanesi ootavad
ta mesilstel on kummikud jalas ja tundlad blondeeritud
bersseaugud läikima poleeritud
jääb karu sellest suhkruhaigeks
suhkrusisaldus on seal räige
saad sa sellest aru
et sellest meest jääb suhkrutõppe karu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!