Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Palun soovitage HEAD günekoloogi Tallinnas!
 
Preili 20. oktoober 2009, kl 12.43
Tere kõigile!

Palun soovitage head naistearsti Tallinnas, kelle juurde võiksin minna. Pärnus on võimatu selleks aastaks hea günekoloogi juurde aega saada ja seega otsustasin pealinna proovima minna.
Juhul, kui teil on ka mõne arsti kontaktandmed, palun lisage need ka!

Tänan ette!
 
:) 20. oktoober 2009, kl 19.02
dr Haldre Pelgulinna haiglas
 
patsient 20. oktoober 2009, kl 23.13
dr Hiietamm, dr Rausi kliinik, Tedre tänaval. järjekorrad ülilühikesed ja haigekassa visiiditasu ainult 50.- mid tasusid ei ole väljaarvatud ravimid mida arst vajadusel kirjutab. Ta on endine Pelgulinna polikl. arst.
 
cc 20. oktoober 2009, kl 23.18
Kui sa juba pärnust kohale lähed siis miks korraga tartusse ei lähe? Seal on väga palju häid arste, üks näiteks dr Küüts.
 
patsiendile 20. oktoober 2009, kl 23.33
Väga küsitav igatahes. Mul hoopis vastupidine kogemus.
 
soovitan 20. oktoober 2009, kl 23.42
Sirje Meeliste. Lasnamäe medicumis.
 
jah 21. oktoober 2009, kl 09.02
Dr Hiietamm küll hea arst ei ole
 
miia 21. oktoober 2009, kl 09.51
fertilitases ainult head kogemused dr Ene Palo juures. vanem proua kui see peaks oluline olema.
visiiditasu on muidugi kallis, aga sisuliselt saab suht kohe aja kui tarvis.
 
pereklubi foorumist 21. oktoober 2009, kl 11.19
Kiidetud günekoloogid Tallinnas ja laidetud on siis miinusmärgiga.

Fertilitas

Dr Shois 16
Dr Väin 8
Dr Krista Vinkel 4
Dr Peeter Peil 4
Dr Kindlam 4
Dr Katrin Kask 3
Dr Laasik 2
Dr Saarmaa


Pelgulinna Polikliinik

Dr Roht 7
Dr Annemai Märtson 6
Dr Riina Aak 5 -1
Dr Idla 4
Dr Mairi Kaha 3
Dr Margit Sergo 3
Dr Siiri Arming 2
Dr Zupping 2
Dr Pajumets 2
Dr Kobin 2
Dr Madis 2
Dr Helle Karro 2
Dr Randoja
Dr Ksenja Buts
Dr Sokk
Dr Naima Toomas
Dr Haldre
Dr Niine
Dr Mihhailikova
Dr Aluri


Ida-Tallinna Keskhaigla

Dr Nääb 9
Dr Tammemäe 5
Dr Kadri Palo 5
Dr Rüütel 5 (Nüüd Tõnismäel?)
Dr Raudmäe 4
Dr Häli Mets 4
Dr Liitmäe 3
Dr Ebe Kaik 3
Dr Katrin Tõnismäe 2
Dr Heli Tobre 2 (Kas nüüd Magdaleenas?)
Dr Tiina Angerjas
Dr Laasik 2
Dr Tamm

Õismäe
Dr Kimmel

Medisfäär
Dr .Selesnjova
Dr.Rätsnik

Medicum
Dr Krönström 3
Dr. Meeliste 2
Dr Ina Kull

Elite
Dr Räim

Tõnismäel
Dr Ene Palo
Dr Serebrova

Medicover
Dr Seemen 7

SL Meedik Tallinn
Dr Reet Lindström

Evita Grupp OÜ Tallinnas
Dr Galina Litter
 
hhhhh 21. oktoober 2009, kl 11.27
pärnus dr. Pappal Villa Medicas ei tohiks ka suur järjekord olla. Hea arst. Visiiditasu 50 krooni, kui oled haigekassaga kindlustatud. Eks ikka kõigil arstidel on oma luukered kapis ja kuidas te ikka lahterdate- kas hea või halb. ????????
 
hhhhh 21. oktoober 2009, kl 11.37
pärnus dr. Pappal Villa Medicas ei tohiks ka suur järjekord olla. Hea arst. Visiiditasu 50 krooni, kui oled haigekassaga kindlustatud. Eks ikka kõigil arstidel on oma luukered kapis ja kuidas te ikka lahterdate- kas hea või halb. ????????
 
Tallinn 21. oktoober 2009, kl 11.40
küsiti TALLINNAS!
 
Triinu 21. oktoober 2009, kl 13.03
Talliannas soovitan Ida-Tallinna Keskhaiglas dr.Nääb. Vanem proua, väga meeldiv, kompetentne,delikaatne.
 
Preili 21. oktoober 2009, kl 13.48
Oi, valik on Tallinnas tõesti suur:-) Pärnus on dr Pappa kõige parem küll, aga sinna nt selleks aastaks on kõik ajad kinni ja järgmiseks aastaks nad veel aegu kinni ei pane (helistasin juba kuu aega tagasi). Proovin siis kedagi leida. Suured tänud teile!
 
H 21. oktoober 2009, kl 18.31
Mul ja paaril tuttaval väga halvad kogemused Dr. Nääbiga. Teda ei soovita! Soovitan Krönströmi Sadama Medicumis.
 
jah 22. oktoober 2009, kl 22.10
Dr. Krönström väga hea arst, aga aegu samuti võimatu saada...selleks aastaks enam 50.- tasuga pole...
 
M 29. oktoober 2009, kl 06.02
Dr. Edda Väin fertilitasest

Super arst, enne teda olid vaid negatiivsed kogemused. Ta oskab nii meeldivaks selle ebameeldiva toimingu teha, et saab ainult kiita teda. Olen iga kell nõus maksma kõõrgemat visiiditasu kui arst on niivõrd sümpatne. Igatahes soovitan soojalt.
 
Kannatanu 30. oktoober 2009, kl 13.58
olen käinud kunagi Katrin Kase juures.Olin rase ja põiepõletik oli.Arst ütles ,et neerud mul haiged ja pani haiglasse.Hakati siis mul neeru rohtudega ravima ja välistati põiepõletikku.Paari päeva pärast tuli arst ja ütles ,et mul on põiepõletik ikkagi.Hakati siis põiepõletikku ravima ja laps suri ära mul kõhus.Siiani vaevab mind mõte,et kui oleks õige diagnoosi pannud kas siis oleks mu laps elus.
 
Vita Vita 17. märts 2017, kl 15.39
Tere,

Vitaclinikas alustas vastuvõttu günekoloog Denis Vaulin märtsi kuu lõpuni promokoodiga VITA 18 vastuvõtule -10% allahindlus.
 
Kirsten 16. juuni 2020, kl 10.38
Nii kahju. Loodan, et suudad leida rõõmu ja õnne hoolimata juhtunust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!