Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Seks on nagu piinamine minu jaoks!:(
 
Madal libiidi või aseksuaalne 25. mai 2020, kl 12.06
Olen nii kurb! Kuigi selle loo koht oleks pigem "teki all" rubriigis kohane, kirjutan hoopis siin. Sest siin ei risusta mingi maniakk ühe ja sama copyga tekste!
Minule sobib enim 5-minutine seks. Kuid paljude jsoks on see mõttetu kähkukas. Minule aga on see just parim ja mingi nn "kähkukas" see minu jaoks pole. Kuid mees teeb sda hoopis nii kaua, vähemalt 20 minutit ja sellegipoolest tal lahti ei lähe selle ajaga! Ma ei suuda neid sundasendeid taluda pikalt! Ja see on mu omapära, et seks pole minu haoks liialt oluline. See on kas madal libiido mul juba hilisteismelise east või olen sünnipäraselt lihtsalt aseksuaalne. Ma ei talu seksi üle 5 minuti. 10 minutit on ka veel kuidagi ok aga üle selle on juba liiga pikalt ja mulle piinam8se moodi juba!
Seda ei muuda ei seksuoloog ega naistearst. Kui see ikka on mul sünnipäraselt nii, ei aita seal miski seda muuta. :(
 
seda-et 25. mai 2020, kl 12.43
... ära nii väga praegu sõna võta.Võib juhtuda nii et peale sünnitust vaid hoopis rohkem, või vähem seda "jama" või tuleb hoopis paariline välja vahetada... see kõik sõltub sinust endast...
 
spetsialist 28. mai 2020, kl 14.09
Teema püstitaja tekst viitab päris mitmele vaimsele haigusele.Peaksid psühhiaatri poole pöörduma.
 
Pigem ikika uus ja kähkukas 19. juuni 2020, kl 09.12
spetsialist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teema püstitaja tekst viitab päris mitmele vaimsel
> e haigusele.Peaksid psühhiaatri poole pöörduma.
On inimesi ,,kes tõesti ei suuda kaua ühe inimesega seksida.
 
Paljud naised 08. september 2020, kl 12.10
EI taha pikalt nühkimist ,,vaid kähkukaid ja palju uusi mehi
 
Madalale libiidile 14. september 2020, kl 22.23
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn pärak ehk anus ja selle ümbrus puudutustundlik ja seksuaalselt erutav piirkond. Nii mõnigi laps saab naudingu puudutades oma kätega päraku piirkonda. Ka suguühe võib toimuda päraku kaudu. Päraku hellitamine võib viia nii mehed kui ka naised orgasmini, kuid sugugi mitte kõikidele inimestele ei pruugi see olla vastuvõetav ja erutav kogemus. Pärakut võib hellitada sõrmede, keele, peenisega aga alati tuleks seda teha ettevaatlikult. Päraku ümber on väline ümar sulgurlihas mida võib pingutada vastavalt oma tahtele. Päraku sisemine ümar sulgurlihas ei allu tahtele. Päraku aeglane avamine sõrmedega või siledapinnalise libestatud esemega võib lõdvestada sisese rõngaslihase nii, et suguti mahub anaalkanalisse. Peenis tunnetab anaalkanali pingutust samamoodi nagu tupe limaskesta puudutust. Anaalseksi puhul tuleb kasutada lisaks kondoomile ohtralt sekspoes või apteegis müügil olevat libestusvahendit, mis hoiab ära limaskesta vigastamise. Tähtis on teada, et anaalseksi kaudu võib nakatuda seksuaalsel teel levivatesse haigustesse, sealhulgas HIVi. Kondoomi kasutamine, seksuaalsete abivahendite kaitse ja puhtana hoidmine on väga olulised. Kui peenis viiakse kohe peale anaalseksi tuppe, tuleb enne seda vahetada kondoomi. Anaalseks nagu seksuaalvahekord üleüldse peaks olema mõlemapoolselt soovitud. Juhul kui tunnete pigem ebakindlust või koguni vastumeelsust ning ei ole valmis seda proovima, siis tasub seda alati selgelt partnerile ka öelda ning uurida partneri enda arvamust, kas tema oleks nõus kui talle tehtaks anaalseksi?
 
iKKA UUS MEES AITAB 15. september 2020, kl 10.08
Paljud naised Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> EI taha pikalt nühkimist ,,vaid kähkukaid
> ja palju uusi mehi
Teen pidevalt kähkukaid ,,sest ka naistel pole kauem aega nühkida ..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!