Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
tupeseen ja Klotrimasool
 
palun abi 01. jaanuar 2009, kl 11.51
Kahtlustan, et mul on tupeseen. Varem pole olnud seega kindel ei ole. Ostsin Klotrimasool kreemi aga lugesin selle infolehelt, et see on ainult välispidiseks kasutamiseks. Kuidas seda siis kasutada tuleb? Kas ei tohigi tupeseene korral kasutada? või kuidas ja kuhu ma seda määrin?
 
- 01. jaanuar 2009, kl 12.46
"Välispidine " kreemi puhul tähendab,et sa ei tohi seda sisse süüa,küll aga määrida nahale või limaskestale.Tuppe võib panna ja kindlasti välissuguelundile ka.Kasutada tuleks 4-5 ööd-päeva järjest,vältida vahekorda ja ka sekspartner võiks eesnaha-alust osa kreemitada.
 
off-topic 01. jaanuar 2009, kl 20.27
Jah, just nii nagu esimene vastaja kirjutas. Ja lisan veel, et kindasti söö ka Lacto Seven piimahappebaktereid, et seenest lahti saada.
 
Maiu 01. jaanuar 2009, kl 21.48
Olen kasutanud sel puhul mett.Aitab alati.Pikaajaline kogemus.Head paranemist.
 
mh 02. jaanuar 2009, kl 20.26
to maiu

ja kuidas sa sel puhul mett tarvitad? sööd või määrid kuskile?
 
soovitus 02. jaanuar 2009, kl 21.40
ärge kasutage apteegiravimeid ilma arstipoolse diagnoosita, nö.igaks juhuks...kui olete erinevaid ravimeid tarbinud, on hiljem ka diagnoosi raskem panna
 
Maiu 03. jaanuar 2009, kl 21.30
Tere.Pista näpp mee sisse ja tuppe nii kaugele kui saad.Ja nii tee igal õhtul enne magamaminekut,st.ööseks.Kõike head!
 
n 04. jaanuar 2009, kl 05.11
Maiu jutust peaks seen hullemaks minema hoopis...
 
Birx_23 09. märts 2009, kl 16.05
Kindlasti ei tohi mett endale tuppa panna, nalja teete??? See teeb asja ainult hullemaks,kuna pärmseen elab nö magusast!!!
Mina ostsin Dida´t endale Apteegist: http://www.farma24.ee/?cid=275&lang=et Mis tapap pärmseent: http://www.loodusteraapia.ee/index.php?page=Lugemiseks&id=0 vaata, siin on referaat pärmseenest, ma sain ikka väga palju targemaks kuidas võidelda seenega ( eriti kui see on sul krooniline tagasi tulema, nagu minul, alates 16a peale olen pidanud elama koos pärmseene vohamsiega)
 
... 18. oktoober 2009, kl 16.18
Mesi on tegelikult päris hea looduslik ravim põletike ja infektsioonide vastu. Magus küll, aga teistmoodi magus. Mul on meeles, et kui ma väike olin ja varvastele seen tekkis suvel (no palju inimesi elas vanaema juures talus suvel ja saunas käidi), siis vanaema määris jalad õhtuti alati meega paksult kokku ja pani sokid jalga. Kadus ära, kui ma õigesti mäletan.
 
ka seenekas 18. oktoober 2009, kl 16.50
mulle see klotrimazol ja ükski arstirohi pole aidanud meeletut raha olen rohtude peale pannud,abi pole ültse saanud,toitumist olen muutnud aga seen vohab ikka edasi.kannan puuvillast pesu ja pesukaitsmeid ei kasuta
 
mimm 18. oktoober 2009, kl 17.42
mina sain oma pärmseenest (ja sellega ka tupeseenest) lahti, kui hakkasin jooma teeseent. tuttavalt sain. 6 kuuse kuuri tegin (20 päeva jood ja 20 päeva ei joo) ja nüüd 8 kuud ei ole mingeid vaevusi enam. miski muu rohi ei aidanud (nii arsti määratud kui ka käsimüügis olevad ravimid). ei aidanud ka lacto seven tabletid. raharaiskamine!! kusjuures magusat ma üldse ei tarbinud (magus pidavat toitma pärmseent, kohvi joon suhkruta). v-b mõnele on veel abiks see info.
 
Marii 18. oktoober 2009, kl 18.25
Tegelikult ei tohiks seenelised kohvi ka juua. Kui, siis ainult viljakohvi või äärmisel juhul kofeiinivaba. Kohv tapab kasulikke piimhappebaktereid (eelkõige kofeiin), nõrgestab immuunsust, kui häda juba käes.
Mina sain imekombel seenst lahti jõhvikaid süües ja Molkozani juues. Soovitaks ka taruvaigutabletikuuri /küsi apteegist/. Jõhvikaid võiks süüa päevas u 100 g ja nii vähemalt kuu aega järjest. Seen ei armasta jõhvikaid ega taruvaiku.
Klotrimazol lihtsalt peidab probleemi ära, aga ei ravi.
 
;) 14. veebruar 2010, kl 20.21
Mul soovitas arst tampoone mitte kasutada ja päris pikka aega ei olnud mingeid jamasid..tegelikult ka!
 
nurr 14. veebruar 2010, kl 21.12
mina söön koduleiba. keegi tiiu siin kirjutas, et sai seenest nii lahti. hankisin endale juuretise ja teen juba teist kuud kodus täistera leiba ja esimest kuud ei ole mul seent. muidu viimased 3 aastat...see oli jube.
 
teemapüstitajale 14. veebruar 2010, kl 21.41
mind see kreem aitas. ja teepüüõli nõrk lahus samuti. aga kõige parem on naturaalne jogurt mitu päeva järjest, mis aitab mikrokliimal taastuda. tampoonidest tekibki see seen...
 
jogurtitampoonid 15. veebruar 2010, kl 15.35
mina suhtusin siiani skeptiliselt jogurtitampoonidesse mida isegi arst soovitas teha. Aga nüüd lõpuks katsetasin ära, ja näe imet, mõjus :D
Jutt siis maitsestama jogurtisse kastetud tampoonist mis tuleb sisse panna nagu tavaliselt kui tampoone kasutad. ma küll ei tea kaua hoidma seda sees peab aga mina hoidsin ise 2 tundi ja panin uue. Sain oma viimasest seenest nii lahti 3 päevaga, lisaks kasutasin ka klotrimasoli. sõin seda jogurtit hoolega sisse ka. eesmärk oli valentinipäevaks ikka end korda saada ja see õnnestus:)
Loomulikult on ka toitumine ja hügieen tähtis ja pesu peab puuvillane olema.
Lõpetasin aasta tagasi beebipillide võtmise ja peale seda on mul seen kallal käinud ainult 3 korda, pingelistel perioodidel, pillide ajal oli viimasel aastal iga kuu see vähemalt korra.
 
mari 19. veebruar 2010, kl 12.53
tampoonidest nüüd küll seent ei teki, tegu on ikka mikrofloora tasakaalu kadumisega, kuigi võibolla mingil määral nad mõjutavad seda siiski. Ma pole elus kasutanud tampoone ja ikka vähemalt 1 kord kuus seen, siis 2 kuud ei ole ja tuleb ikka tagasi. Apteegist olen ostnud spetsiaalseid intiimpesuvahendeid, jogurtiga kuure teinud jne. Paratamatus!
Täna sain veel teada,et mul on polütsüstilised munasarjad. ''jee''
 
to mari 19. veebruar 2010, kl 13.25
No miks sa ajad sellist juttu. Igal pool on kirjas, et seen on väga tihti tampoonikasutajate haigus, ka minu günekoloog ütles seda. Loomulikult on ka sada muud põhjust, aga see, et sinul tampoonidest ei ole, ei tähenda, et ka mitte kellegi teisel pole, eksole ju. Minul näiteks tekib tampoonidest ja pesukaitsetest.
 
rumal 19. veebruar 2010, kl 14.57
mismoodi te üldse aru saate, et teil seen aktiivne on ? mul aastaid tagasi ükskord arst ka ütles, et on tupeseen, kirjutas mingid küünlad ja kreemid välja. ei saanud ma ei siis ega ka hiljem aru, et mul seen oleks.
 
seeneline 19. veebruar 2010, kl 21.04
Kui sa midagi ei tunne, siis ei peaks aktiivne olema.Äge tupeseen on kohe vägagi tunda, segab elamist ja olemist kõvasti.
Omalt poolt tean soovitada, et tuleb süüa toorest hapukapsast ja hapukurki(mitte marineeritud). Need sisaldavad piimhapet.Vältida äädikat, pärmi, veini-kõike kääritatut.
 
Reelika 24. veebruar 2010, kl 10.55
Tahtsin küsida, et palju see klotrimasol maksab apteegis ?
 
naine 24. veebruar 2010, kl 11.07
Mul võttis selle mure ära Yasminelle!!! ,vist:)
 
Mileen 24. veebruar 2010, kl 13.58
Tere,

siin üks juba eelnevalt küsis täna, aga palju see klotrimasool maksab ?
 
Marii 24. veebruar 2010, kl 14.00
vaata www.raviminfo.ee erinevates apteekides erinev hind. alla 100 krooni igatahes.
 
Mileen 24. veebruar 2010, kl 20.48
ja kas see tupeseen on ka vahekorras mehele nakkav ?
 
keits 27. veebruar 2010, kl 09.43
Kui kannatate, määrige teepuuõliga, aitab.
 
mm 27. veebruar 2010, kl 15.02
68,15 näitab hinnaks siis.
Miks seda müüakse käsiravimina aga küünlaid retseptiga?
 
nõutu 23. märts 2010, kl 14.35
Arst määras tupeseene raviks klotrimasooli vaginaaltabletid. Lugesin infolehelt, et ravida tuleb ka seksuaalpartnerit.
Mehele aga ei soovitanud arst küll midagi.Kohe arstilt küsida ka ei saa.
Kas teil on partnerile midagi määratud?
 
tere 02. aprill 2010, kl 17.58
Tere mul on siiuke mure keegi saaks aidata mulle kirjutati klotrimasool küünlaid olen kasutand 4pääeva neid ja voolamine tuleb roosakat värvi et mis see on ja mul sama küsimus et infolehes kirjas et ravida on vaja seksuaalpartnerit.Mehele ei soovitand ka arst midagi..... kas see seen läheb ära w ta w tulla tagasi millest see seen üldse tuleb... ette tänades.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!