Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Mezym forte
 
vats 10. juuli 2005, kl 12.49
müüdi mulle apteegist kurmise peale, et toit nagu seisaks maos. Juba 2 päeva. Proovisin nüüd võtta koos toiduga, praegu küll ei saa aru, et parem oleks. Kas seda tuleb enne mitu päeva võtta, et mingi mõju tekiks? Ma sain aru, et peaks nagu kohe mõjuma, koos toiduga.
 
kõht 10. juuli 2005, kl 12.54
Palun loe minu teemat paar päeva tagasi- kas sul on samad vaevused?
Mina ei ole seda preparaati proovinud aga mul ka nagu toit seisaks vahest maos ja seedima ei hakka.
 
vats 10. juuli 2005, kl 13.01
See ribidealune paistes tunne on VÄGA tuttav. valu ei ole, iiveldust ei ole. Lihtsalt lööb nagu gaase täis, mis kuskilt otsast oluliselt välja ei tule (noo natuke tulevad, aga kergemaks ei lähe). Tund pärast sööki on kõige hullem, aga ka päris tühja kõhuga on seest kõik ärritunud ja nagu paistes kergelt.
Kunagi 6 aastat tagasi olin 2 aastat jutti selline, kanda sain ainult kummiga riideid ja pärast sööki lõi hinge kinni.
Asi kadus poole aasta jooksul praktiliselt ära, kui käisin refleksoloogi juures paar korda (hoopis teisel põhjusel, muide)ja selle tagajärjel muutus kardinaalselt mu toidusedel. No sisuliselt taimetoitlaseks jäin. Praegu ei oska toidus ka midagi enam muuta, et kergem hakkaks.
 
kõht 10. juuli 2005, kl 13.10
Mis tohter see refleksoloog on?
Kui gaasid välja ei tule -lusikasse natuke suhkrut ja paar tilka koirohutinktuuri(apteegis saada) Minul on nagu kuskilt meelde jäänud, et see Mez... leevendab hoopis üleminekuvaevusi, vale jutt
või?Raudrohuteed on ka soovitatud aga see tegi mulle kõhuvalu.
Mis toitu sulle soovitati ja mida keelati?
 
vats 10. juuli 2005, kl 13.41
refleksitsoone masseerib, enamjaolt talla alt. Ma ei ole kindel, kui suurt rolli see arvi mängis, et mul kõht korda sai, aga ainevahetuse parandamine oli asja eesmärk küll.
Mezym sisaldab kõhunäärme fermente ja sobib neile, kel endal neid fermente piisavalt ei eritu söögi ajal.
Toidu värk läks tunde järgi - pärast seda jalatallavärki jätsin automaatselt ära kohvi, piimatooted ja liha. No läks nii, mitte ei sundinud ennast.
 
puhh 10. juuli 2005, kl 19.20
no vbla proovida hoopis Samarini? Minul aitas, või renniet, kuigi see teise näidustusega.
 
Krott 10. juuli 2005, kl 19.52
Pool aastat ravisin kõigi nende eelnimetatutega, aga hooti kogu seedimine seisab. Naaber nägi mind kord vaevlemas ja andis korgitäie herbalife aaloe joogikontsentraati ja tunni jooksul oli punnis olek kadunud. Ravimid punnkõhtu enam ei aita, ennem tuleb sisse võtta, et seedimist käigus hoida. Enam ei neela tablette vaid vajadusel aaloet. Täna öösel sapikivi hakkas tuikama, tuikamisest asi kaugemale ei läinud ja 3 tunniga rahunes maha.Varem alla 6 tunni hirmsa valu, okendamise ja kiirabita hakkama ei saanud.
 
nõutu nõu 23. detsember 2016, kl 17.30
mul samaprobleem ei seedu,,hing kinni,,luksun vahest krooksun,,proovin hetkel probiootikume,
 
algaja 27. detsember 2016, kl 01.41
Kas teil vererõhk ei tõuse sellel ajal,minul viskabki siis rõhu üles.Arst ütleb ,et see pole võimalik
 
Etskaes 08. detsember 2020, kl 23.23
algaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas teil vererõhk ei tõuse sellel ajal,minul viska
> bki siis rõhu üles.Arst ütleb ,et see pole võimali
> k

Vererõhk võib tõusta närvidest ehk stressist.Endal on nii olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!