Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kas Ants Viiklepp või Peep Pree?
 
uudishimulik 15. august 2007, kl 10.59
Tean, et leierdatud teema siin, aga ma tõesti ei suuda nende kahe vahel valida.
Kes on lasknud panna silikoonid, mille põhjal tegite oma valiku?Kas jäite rahule?
 
Ülle 15. august 2007, kl 11.55
Loomulikult Peep Pree.
 
hrh 15. august 2007, kl 12.10
missi-laura paneb kah suht hästi.Aint üks silikoon hakkas lekkima veidi..aga mitte rinna oma,see ajuimplantaat ikka.
 
deep 15. august 2007, kl 12.56
Ants Viiklepp.
 
d 15. august 2007, kl 15.30
Mina seisan ka sama küsimuse ees,et kumba valida,ja millele oma otsuses toetuda?
 
*** 15. august 2007, kl 20.16
Mina leian, et Pree juures on liiga ülehinnatud kogu see värk. Võrreldes Tallinna kliinikutega on pea 2x kallim. Tal lihtsalt tuntud nimi taga, kuna materjal on ju sama mis mujalgi. Ise valisin Viiklepa. Rahul ja ei usu, et Pree oleks midagi tohutult teistmoodi teinud.
 
... 16. august 2007, kl 10.18
ei üks ega teine
 
kle 16. august 2007, kl 23.12
Aga mina käisim mammograafis ja tuli seal selle röntkenoloogiga juttu, et mul nii väike tiss, ei saa kuidagi sinna plaatide vahele ja siis tema ütles, et jah, silikoonrindu tuleb järjest rohkem juurde ja et nad käivad seal kontrollis ja ütles, et ausalt Pree töö on kõige ilusam... Vot selline juhuslik jutuajamine siis...
 
eku 20. august 2007, kl 14.18
minul opereeris viiklepp mõned aastad tagasi sapipõit. armid jäid küll imetillukesed aga paranemine võttis kohutavalt kaua aega. nüüd, hiljem olen vaadanud, et tublist kirurgist on kah saanud rahamaias ILUkirurg. ju siis oli palk meremeeste haiglas liiga väike... aga selline ahnus ei kalluta talle küll plusspunkte andma. pree jällegi on nii üle-reklaamitud, et...
 
# 21. august 2007, kl 17.04
Pree võib olla küll ülereklaamitud aga seda tööd teeb ta ka tõesti hästi.
 
Killuke 01. november 2007, kl 19.03
Mina käisin aasta tagasi Viiklepa juures,tulemusega olen väga rahul. Minu paar tuttavat on ka Viiklepa juures endale veidi korrigeerimist teinud ja tulemus on hea. Pree kohta ei oska kahjuks midagi öelda.
 
Tore 14. jaanuar 2010, kl 15.19
Soovitaks Ants Viiklepast eemal hoida või väga ettevaatlikult suhelda, tema sõna ei ole midagi väärt ning see mis ta teile täna räägib võib homme olla "ma ei tea midagi". Isiklik kogemus antud isikuga, inimene esindab tüüpilist negatiivset pilti plastikkirurgist.
 
miks 14. jaanuar 2010, kl 16.32
Ants Viiklepp oli meremeeste haiglas väga hea ja kindla käega kirurg.Olen ta patsient olnud, miks ta nüüd nisasid nüsib on lausa arusaamatu
 
kogenu 14. jaanuar 2010, kl 17.13
Ka viimatimainituga kogemus ja arvan, et lõikab vist kinnisilmi. Teisiti poleks võimalik nii mööda lõigata.
 
Suuremad rinnad 14. juuli 2010, kl 10.30
Käisin dr. Viiklepal lõikusel,suurendasin rindu. Olen väga rahul - tulemus igatepidi loomulik, nii enda arvates, kui ka sõbrannade sõnu järgi. Mõni aasta pärast lõikust sain lapse, kõik on täiesti korras. Raseduse ajal rindadel pole tekkinud arme, piima tuli ja kõik on rahul :)
Ja mis eriti rõõmustab - selliste ilmadega, nagu nüüd, üle 30, ei ole vaja lisavarustust rinnahoidja näol :D Ilus kikkis rind :)))
Peep Pree juurde ei läinud, sest tema kliinikus hind oli peaaegu 2 korda kõrgem.
 
abs 14. juuli 2010, kl 12.21
Mitte Viiklepp!!! Käisin näolt sünnimärke eemaldamas, jooksin verest nagu mahlakask, ja armid siiani näos :(. Tundus, et ta ei olnud eriti adekvaatne tol hetkel, kõik asjad lendasid, õudne kolin ja klirin kogu aeg, mina pidin lamama silmad kinni laual...prrr, nagu õudusfilmis :)...Tulin välja ja nutsin õudusest ja enesehaletsusest. Valu suhtes eritu tundlik ei ole ja mõtlesin , et lähen imekiirele ja imelihtsale lõikusel, nii nagu teised sünnimärkide eemaldamist kommenteerinud on.
 
marike 14. juuli 2010, kl 19.59
Viiklepp. Väga korralik ja loomulik töö, Pree kindlasti samuti väga hea, aga kahtlemata ülehinnatud.
 
tropp 14. juuli 2010, kl 21.29
mu rinnad jälle liiga suured, aga rinnavähendusopp on rõvedate armidega ju! seega pean lämbuma oma hiigelrindadesse surmani... oehh, ehk suren varem kuidagi...
 
njah 15. juuli 2010, kl 11.25
pree on ylehinnatud, viiklapp..aga töö on muide ikkagi tellija materjalist, kui omal rind koleda kujuga ega siis silikoon ei aita.
 
tehtud 15. juuli 2010, kl 20.02
käisini sel kevadel Viiklepa juures ning olen väga rahul, hind samuti ok. arvan, et Pree puhul poleks olulist vahet olnud. oluline, et kuulad nende nõuanded ära ning suurusega ei liialda.
 
naine 24. märts 2013, kl 10.13
Kas kellegil on kogemusi silmalaugude löikusega dr.Viiklepaga?
 
huviline 12. oktoober 2013, kl 15.07
 
Phh 12. oktoober 2013, kl 15.26
No kas tōesti iga patsient ütleb mammograafias, et kus lasi rinnad panna, minult ei küsitud seda kordagi ega pole ise ka öelnud. Ise lähen vahetust tegema Krüünvaldi juurde, kuna tema silm nägi ära asja, mida teised kogenud kirurgid ei suutnud.
 
PP 17. oktoober 2013, kl 20.41
hea tööeest tulebki rohkem küsida-loomulikult PREE
 
ants viiklepp 26. jaanuar 2014, kl 18.56
käidud nädal tagasi christinas clinicus kõhuplastika opil ja kirurg on minu arvates proffessionaalne ja pole häda midagi aga sealse juhataja kohta seda öelda ei saa,tema pärast väga ebameeldiv kogemus,tema suhtumine ja kõnepruuk andsid soovida sest arvan et kellegile ei meeldiks kui maksad suure summa ja sulle mitmeid kordi halvasti öeldaks ja valvetelefonile helistades on väga halb tunne kuigi nad peaka toeks olema ja nõu andma aga sealt tuleb ka kohutavat suhtumist, kui kunagi midagi veel vaja kohendada siis sinna ma enam kindlasti ei lähe.
 
Chrisell 27. jaanuar 2014, kl 09.22
Sa pead silmas Carmenit? Mulle jättis ta konkreetse inimese mulje, kes ei aja tühja pada. Ülbust ei täheldanud. Vastupidi, soe vastuvõtt. Rääkis ise ning vastas ka minu küsimustele, ilma nähvamiseta.
Arvan, et see palju ka kliendi enda suhtumises kinni. Võib olla olid ise veidi üleolev?
Loomulikult, kui ta ütles Sulle, et sa oled "paks, kole ja loll", siis ma solvuks küll! :D
 
Lilleke 27. jaanuar 2014, kl 15.03
Käisin reedel 24 jaanuaril Dr Viiklepa noa all.Mina lasin rindu tõsta.Siiani olen küll tema suhtumise ja käitumisega väga rahul.Esiteks peaks ise ka olema viisakas ,kui tahad et sinuga normaalselt käitutakse.Olin Christinas Clinikus nagu printsess,operatsioon läks supper hästi ja nüüd hakkab kodus taastumine:)Juba praegu paar päeva peale oppi peeglist vaadates vaatavad vastu rinnad mida olen juba ammu tahtnud:)Nad on küll paistes aga see opijärgne taastumine ongi väga tähtis ja ka ise peab selleks kõik tegema mis öeldakse arsti poolt:)Oehh ma olen nii rahul:)OOtan juba huviga kui paistetus alla läheks,arme ei karda sest olen juba endale tatood disaininud hiljemaseks kui kõik kenasti korras:)Edu teistele ja vinguge vähem:)
 
Annabell 01. veebruar 2014, kl 10.42
Kaalusin alguses rinnasuurendusoperatsiionile minna dr.Pree juurde, aga kui hinda nägin siis otsustasin teise hea arsti käe alla minna, Dr. Viiklepp..
Nagu eelnevalt keegi mainis et tundis end printsessina, siis ka mina..Eraldi palat, arst käis koguaeg ja öövalvurid olid mega lahedad, viskasid kogu aeg nalja ja tänu sellele ei olnud yltse pinges..:D
Opp läks väga hästi,rind ilus, armid väiksed..Kiidusõnad kogu Cristinas Clinicu meeskonnale
Kui kellegil on plaanis minna ykskõik mis opile, siis vaieldamatult CC..
 
Donglucerine 15. veebruar 2014, kl 20.25
Minul saab kevadel nüüd 3 aastat rinnaoppist CC Viikleppa juurest,Ohh,mälestused mitte head aga tulemus oli ilus kuni kestis 2 aastat nüüd tissid võltis ja kui kallutan või olen pikali siis tekivad suured vaod,plaanint tagasi minna ja selgitust nôuda ja äkki saab miskit parandada!Aga CArmen on minuarust ka suht mõnd,sorry,minu isiklik arvamus!
 
e 15. veebruar 2014, kl 20.41
miks te seda teete?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!