Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kolksuv puus
 
Naispuus 10. aprill 2006, kl 16.00
Kas kellelgi veel esineb kolksuvat puusa? Hakkas logisema teismeliseeas nii umbes 20 aastat tagasi, viimased aastad valutab ka veel. Arstid naeravad mu jutu peale kollektiivselt ja ajavad sporti tegema, nagu see ei teeks sugugi asja hoopis hullemaks. Toidan end ja puusa m6ne arsti soovituse m6jul heas usus bioglykosamiiniga, aga kas n6elravil v6i miskil sellisel asjal oleks jumet?
 
Nele 10. aprill 2006, kl 16.05
Kas see pole mitte väljaravimata puusaliigese nihestus? Küsi oma vanematelt, kas mitte ei soovitatud imikust peast trakse või koguni kipsi ja nad jätsid selle panemata, et "last mitte piinata". Ei aita muu kui puusaprotees.
 
E 10. aprill 2006, kl 16.14
Sama lugu.Mine dr. Tiit Ilvese juurde.Annab mõned harjutused, millega saad enesetunnet parandada.Ja loomulikult liikumine , hoia kaal normis.
 
reet 10. aprill 2006, kl 19.16
mul ka, kogu aeg naksub, umbes nii nagu örmed ja varbad vahel naksuvad. Ja kyynarliigesed naksuvad eriti rovedalt. Ise olen harjunud aga kui end unustan ja teiste inimeste seas raksutan siis nad ehmatavad ära kyll.
 
fanfaar 10. aprill 2006, kl 23.11
Huvitav, mul sama värk. 28 aastat vana. Põlved on eluaeg naksunud. Kas peaksin seda pidama mingiks haiguseks ja muretsema?
 
e 11. aprill 2006, kl 09.59
minul võtab liigeste ragisemise ära kalaõli kapslite kasutamine. Jube nõme on teistega koos lauas süüa, kui lõualuud kolks ja kolks teevad.
 
sama 11. aprill 2006, kl 12.40
mul ka algul liiges ragises, hiljem hakkas valutama ja diagnoositi kulumine.

mõnedel inimestel ongi liigespinnad konarlikumad ja siis liigesed naksuvad.
 
mommi 11. aprill 2006, kl 13.24
Minul on nii põlved kui ka puusaliiges kolksunud teismeeast saati, nii umbes viimased 10 aastat. Mitmed arsti tõesti naeravad, et sa nii noor sul ei saa liigesed kulund olla ega midagi muud, enam-vähem jutt selline, et kujutan endale ette, et mul midagi viga võiks olla. Nii elangi rahulikult edasi ja kolksutan oma liigeseid aeg-ajalt.
 
Puusaliiges 15. jaanuar 2020, kl 00.04
Tore, et sellele teemale sattusin. Ka mul on aaaaastaid puusad "kolksunud". Nüüd viimastel aastatel pean vahel voodis pikali olles puusa nö paika lükkama- käib krõks ja puus on paigas. Mõnikord pean seda protseduuri mitu korda päevas tegema, sest vastasel korral on puusades kerge valu sees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!