Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Breketid teevad valu
 
Ai 18. aprill 2006, kl 16.09
Kuidas te olete välja kannatanud selle valu mida preketid alguses teevad? Olen kaks päeva valuvaigisteid söönud, mitte miski ei aita!!!
 
.. 18. aprill 2006, kl 16.12
iluga kaasneb valu.
elad üle.
 
h 18. aprill 2006, kl 16.18
elad jah üle
ma ei saanud süüagi midagi alguses, a see-eest võtsin alla 5 kilo ;)
pole see midagi nii väljakannatamatu
 
Krõõt 18. aprill 2006, kl 17.54
Hmm, olen vist suht õnnelik, mul valutasid hambad põhimõtteliselt ainult 1 päeva ja ka mitte nii tugevalt, et valuvaigisteid peaks sööma. Võibolla on ka valuläved niivõrd erinevad siis. Paar päeva olid veel hambad hellad natuke, aga söömist see ei seganud. Enne breketeid hammaste vahel olnud kummid ja hammaste väljatõmbamised olid 100x hullemad, ei saanud midagi eriti tahket süüa ja võtsin ka mõned kilod alla, kuigi nagu eriti midagi võtta polnudki. Arvatavasti nüüdseks on need kilod tagasi ka, pole kaalunud.
 
oimaivõi 18. aprill 2006, kl 17.57
ilu nõuab ohvreid, kannata välja. endal oli ka selline tunne, et tahaks suust välja kiskuda, aga õnneks olid kõvasti kinni. selle peale isegi ei tulnud, et valuvaigisteid võtta!
 
Ai 18. aprill 2006, kl 18.58
Arst ise soovitas valuvaigistit võtta, ma ehmusin kohe ära et mis nüüd, ei arvanud, et see NII VALUS on. KUna mul on töö ka selline mis hästi palju rääkimist nõuab siis on üsna raske nendega hetkel. Meeletu valu
 
Liff 19. aprill 2006, kl 10.14
Mul ilmselt ka valulävega vedanud, aga mingeid valuvaigisteid ei kunagi vajanud. Kusagil 24 h peale breketite pingutamist on nad hellaks läinud, aga seda annab tunda vaid siis kui midagi kõvast süüa üritan või hambaid pesen. Niisama olles ei saa arugi. Pehmet liha ja roogasid saan ka süüa. See hellus hammastest kaob kusagil 2-3 päevaga. Siis võin jälle pähkleid järada.

Hammastetõmbamised olid ka väga kerged ja valutud. Samuti nende aukude paranemisaeg.

Ainus, mis tõesti valu tekitasid, olid hammaste vahele pandavad kummid. Nendega oli nädal aega raske süüa.
 
Listo1 03. detsember 2018, kl 20.06
Mulle just pandi breketid ja jube valusad on!
 
Pi 27. detsember 2021, kl 21.10
Sain täna breketid ja suhteliselt valus loodan et homme leeveneb valu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!