Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
stringid+pepu lõhe
 
riin 27. juuni 2006, kl 19.31
olen u 2 kuud nüüd stringe kandnud ja oh jama-- tekkis haav/lõhe, mis õhtuti veel eriti sügeleb. Loobusin stringidest ja olen ise oma tarkusest astelpaju õliga enne magama minekut seda tupsutanud, aga ei aita. Kuna arstile ma minna ei taha, ehk oskab keegi siin midagi soovitada.
 
cel 27. juuni 2006, kl 19.39
aloe vera geel aitab ka.
 
mmm 27. juuni 2006, kl 19.40
kuidas see võimalik on? siis pidid küll 5 numrit väiksemaid kandma. kas tõesti paraja suurusega stringid võivad midagi niisugust teha?? ma kannan aastaid stringe ja midagi sellist pole iial juhtunud.
 
fd 27. juuni 2006, kl 19.59
mul on ka olnud. Mul istuv töö kah. Alo vera geel, muud sellised haavu parandavad salvid. Ja ära süga!
 
n20 27. juuni 2006, kl 20.08
pane talki või kartulitärklist vahele,nagu tittedele pannakse,see aitab kah,minul küll aitas!!
 
hihihi 27. juuni 2006, kl 21.55
Käige jah beibede moodi riides :P
 
uko 27. juuni 2006, kl 22.00
mis arstile sellise teemaga peaks muidu pöörduma?
 
Tips 27. juuni 2006, kl 22.14
olen ka kord ostnud sellised stringid, mis hõõruma hakkasid, viskasin minema, enne kui kahju jõudis sündida, hõõrus küll kunstäär rohkem kubemest mitte pepuvahelt
kannan heameelega põhiliselt stringe, väga mugavad, aga hea materjal peab vist olema
 
kusjuures 27. juuni 2006, kl 23.26
stringid on kahjulikud..miks te üldse kannate..olen proovinud..ei ole mugavad, hõõruvad jne..kas tahate nii väga omastarust seksikas olla w:S
 
www 27. juuni 2006, kl 23.47
ostan alati nr suurema ja kõik tip top
 
Sigrid 27. juuni 2006, kl 23.59
Ei armasta ka stringe, mitte midagi ma selle vastu teha ei saa. Lihtsalt ei meeldi. Kui veel teada, et nad polegi naise tervisele kõige õigemad, siis milleks riskida. Erandjuhtudel tuleb muidugi vahest kanda, siis võtan ka koju jõudes nii ruttu jalast ära kui saan.
 
barbs 28. juuni 2006, kl 08.27
kuidas selline asi juhtuda saab?
 
halvad 28. juuni 2006, kl 09.25
See on ju iseenesest mõistetav, et need nn stringid ei ole head kanda. Väike kriips tagumiku vahel, pealegi kunstmaterjalist, loomulikult ajapikku hakkab tunda andma. Eriti veel palavaga.
 
hunt 28. juuni 2006, kl 09.33
Kellele meeldib see kannab ja kellele mitte see ei pane neid jalga . Igaühele oma , mis mul sellest kui keegi jumaldab pekingipalee koera .... Ise ei kujutaks ettegi sellisega ringi jalutada , kuid ei hakka ma ju küsima uhkelt omanikult , et miks te küll sellise koera endale olete ostnud ? See ju pole koer ega midagi .....
 
n43 28. juuni 2006, kl 11.41
kõik trussad on aegajalt stringid!
Pese õhtul kerge söögisooda veega ja pane tärklist peale.
 
redx 28. juuni 2006, kl 13.14
mul on see jama siis kui trenni (spinn) lähen stringidega, pärast trenni on nii valus, et ei saa puudutadagi kanni :( ei tea milles see jama, muidu käies aga kõik tip top ei tunnegi et nad jalas on :)
 
MH 28. juuni 2006, kl 13.21
kle, kaks kuud stringe kanda....võta siis vahepeal ära...
 
s 28. juuni 2006, kl 14.12
Ei väsi kordamast , pane enda puhast pissi peale, (vatitikuga)alguses kohutavalt kipitab. Paned niikaua, kuni kipitus kaob ja ongi terve. Aitab jube hästi. Ise olen suure häbiga käinud ka arsti juures ja määrinud kuude viisi kalleid salve ja seda kiidetud Aloe verat. Ps. ma ei kanna stringe! mõnel lihtsalt tekivad kergesti haavandid.
 
fakk 28. juuni 2006, kl 16.17
no närvi ajavad need targutajad ,kes ütlevad et stringid on kahjulikud. Kui ikka stringid hästi istuvad, ei hõõru, ei pigista kusagilt, siis on ju väga hea. Vbl on paha lõikega püksid?
 
Tips 28. juuni 2006, kl 18.42
Viimase kommijaga nõus, head stringid on väga mugavad. Pigem on need suured ebamugavad, eriti kui kanni poolitavad. Osad stringid on nii imeliku lõikega, ei tea kellele need küll sobivad. Eelistan heast materjalist või tavalisi õhukesest puuvillasest elastaaniga stringe.
 
mina 28. juuni 2006, kl 22.34
mulle ka ei meeldinud stringid pikka aega.Siis mingi tuju ajendil ostsin ühed.Megamugavad!Ju mul esimene kord olid lihtsalt kas viltes kangas või liiga väiksed.Nüüd kannan juba 2 aastat.Päevitused on tavalised,vanus lihtsalt ei luba palja peega ringi hüpata,ja kui mul need päevituspüksid jalas on,siis on tunne,et kott on ümber tagumiku!nii palav,kaetud ja ebamugav:)Tuleb õige suurus ja materjal valida ning elagu stringid,eriti suvel!!!
 
Ainuke variant... 20. märts 2023, kl 16.09
Ikka pepuvahepüksid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!