Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
lõhe nina limaskestal
 
mia 29. detsember 2004, kl 14.18
avastasin, et mul ninas limaskestal on lõhe, mis valutab ja kisub. igasuguseid nohuravimeid (ninatilku, spray'sid) pole mitu aastat kasutanud. nohu ka ei ole.
oskab keegi soovitada mida peale määrida ja mis sellsie asja põhjustab?
 
Hessi 29. detsember 2004, kl 14.55
vot tahaks ka teada, mul sama asi probleemiks. kasutan Mundisal geeli, mida apteeker soovitas aga ei tundu aitavat
 
Säps 29. detsember 2004, kl 15.23
Äkki aitab sama asi mis suunurgalõhe puhul? Bepanthen salv? See peaks pehmendama ja ravima.
 
lillukas 29. detsember 2004, kl 15.40
see l6he tuleb kylmast,ohatis limaskestal. k6ige paremini aitab hormoonsalv, kui need vist retseptiga. v6ib ka miskit pehmendavat panna. ja on kyll vastik ja kuivatab, kuid pehmendava alla veidi m''rida teepuu6li. desinfitseerib, kuivatab...sama kehtib jalaseene korral varbavahel6he puhul.
 
w 29. detsember 2004, kl 15.44
Astelpajuõli on hea,määri vatitikuga.
 
õun 29. detsember 2004, kl 15.55
ma panin vatitikuga scholli cracked heels kreemi, mis küll selleks otstarbeks ei ole, aga aitas hästi.
 
krants 29. detsember 2004, kl 17.00
saialillesalv
 
mina 29. detsember 2004, kl 20.52
olen proovinud ka saialillesalvi,see aeg mis määrid aitab aga kui järgi jätad kuivab uuesti lõhki.nüüd katsetan kummelisalviga.see tuleb vist sellest mis tingimustes töötad-elad,vahetasin töökohta kui need probleemid hakkasid(seal on kuivad ruumid-köetakse palju,ja tolmune ka).
 
loll 30. detsember 2004, kl 08.59
apteegis on ju müügil Ninaõli
 
mimm 30. detsember 2004, kl 11.32
Ka minul on vahel nina seest katki, see pidi jah see ohatise moodi asi olema, kellel lööb välja huultele, kellel mujale. Hästi on aidanud Zovirax kreem. Pisike tuub 2g . Kindlasti võib kasutada ka teepuu õli, astelpaju õli.
 
Nina 30. detsember 2004, kl 12.13
Minul esineb selline häda juba kolm aastat, kuid ainult talveperioodil, suvel on kõik ok. Määrin ninaõliga ja see aitab küll, kuid peab kogu aeg määrima, terveks ei tee.
Jaan Kaera 23. mai 2023, kl 08.27
Mul ka nüüd lõpuks hakkas see asi tekkima, jube lugeda,mis mind ees ootab ja kõige hullem, et lahti ka ei saa. Tulevik tundub tume!
 
Kas? 24. mai 2023, kl 23.19
Apteegis on müügil Nisita kreem/geel see on ka mõeldud ninasse tekkinud koorikute pehmendamiseks. Mulle nina-kurguarst ütles kuu aega tagasi, et mul pidavat ninasõõrmete vaheseinas auk olema, kuigi mina ise midagi küll ei taju.
Jaan Kaera 25. mai 2023, kl 08.00
Ja hääl on mul ka juba pool aastat ära, kähisen nagu mingi joodik. Talvel olin haige ja muidu paranesin, aga hääl jäigi kähisevaks. Äkki on need asjad omavahel seotud?
 
ei taha hirmutada aga 25. mai 2023, kl 17.03
mu onul oli hääl pikalt ära ja mis välja tuli. kõrivähk. ta oli ka suitsumees ka suht kõva.
Jaan Kaera 25. mai 2023, kl 18.11
Oi jeerum, mis nüüd teha. Mingi punn tekkis ka kaelale talvel, aga öeldi peale ultraheli, et seal pole midagi. Katsudes on, ultraheliteadlased väidavad, et kõik korras. Võta sa siis kinni ja kogu see (Ninalõhe,punn kaelal ja hääl kähiseb) asub jah ühe väikse ala peal, mis see olla võiks. Tundub, et ei kavatse üle minna.
 
ma pole arst ei oska öelda 26. mai 2023, kl 06.38
mu onul kaela peal mingit punni ei olnud. ta kõrivähk algas kähisevast häälest mis üle ei läinud. kaelal oleva punnni kohta ei oska miskit öelda. kui arstid väidavad ,et kõik on korras ja ultra heli ka miskit ei näita siis ju on kõik korras aga ultra heli võib eksida ja arstid võivad ka sest arstid on vaid inimesed. loodan ,et pole miskit hullu.loodan ,et ikka läheb üle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!