Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
valus kakada
 
nimeta õneetu 29. detsember 2003, kl 16.53
Nii valus kakada, karju või appi. Siis läheb üle ja siis ühel halval päeval jälle otsast peale. Nii umbes kord kuus valus.

Täna siis võtsin peegli ja tegin akrobaatikat, et vaadata, mis seal valus on. Pärakuavast natuke seespool selline lõhe või miskit taolist. Suure kiskumise ja kakkumise peale hakkas veits veritsema ka. Uhh.

Kakamisel vahest tunne justkui pärak rebeneks katki.

Millal küll see lõpeb.
Kuidas üks kasvaja seal välja näha võiks, ega ometi ...
 
hahhaa 29. detsember 2003, kl 17.40
Hemarroid, mis muu. Alles hiljuti reklaamiti vägevalt mingit uut apteegikraami just selle värgi vastu.
 
hell 29. detsember 2003, kl 18.02
eiei, selle nimi ongi pärakulõhe. võib ise üle minna, aga võib ka krooniliseks muutuda, nii et parem perearstilt mingit määret küsida.
 
b 29. detsember 2003, kl 18.24
kimaroi küünlaid küsi apteegist
 
mina 29. detsember 2003, kl 20.07
Anusoli küünlad on väga head selle probleemi vastu.
 
Proff 29. detsember 2003, kl 22.00
HEMORROID, mitte hemarroid. On Sul ehk istuv eluviis? Siis kipub selline asi tulema küll. Mõnikord ka raseduse ajal, kui emakas surub pärasoolele.

Selleks on olemas spetsiaalsed küünlad. Kõnni päevas vähemalt
5 km (see on tõesti miinimum selle haiguse puhul) ja väldi võimaluse korral istumist. Kas lama või seisa püsti. Söö palju sihvkasid, idusid ja muid "teri".
 
doktor 29. detsember 2003, kl 23.18
No mis jutt? Küünlad on päraskusiseste hemorroidide puhul. Lisaks küünaldele on ka kreemi, mis määrida just väjaspoole, päraku ümbrusesse. Kusjuures, vahe pidi oluline olema.
Aga sul, õnnetu, jutu järgi küll hemorroidid ei ole (need on väikesed sõlmekesed pärakul). Mida teha aga pärakulõhega, ma küll ei tea. :-(
 
pss 29. detsember 2003, kl 23.22
kirjelduse järgi tundub küll päraku lõhe olema. Tekib sageli kõhukinnisuse foonil, peaksid püüdma seda vältida ning ka arstiga konsulteerima. Vähetõenäoline et kasvajaga tegemist, ära liialt muretse.
 
mina 30. detsember 2003, kl 08.33
Anusoli küünlad ongi pärakulõhede raviks.
 
nöpsik 30. detsember 2003, kl 09.29
Ei ole hemorroid.Pärakulõheks nimetatakse seda.Pöördu proktoloogi jutule ja saad korda oma asjad.Mina tegelen selle raviga juba 3 kuud ja nüüd hakkab juba peaaegu korda saama.Apteegist osta Preparation-H ja Proctosedyl küünlaid.
Minule andis arst lootust,et kui juba ära ravime,siis 99,9% et enam tagasi ei tule.Pärakulõhed tekivad valest toitumisest,stressist,magamatusest ja mis kõik veel.
 
to nöpsik 30. detsember 2003, kl 20.02
Räägi mis ja kuidas arst tegi. Ma hirrrrrrrmsasti kardan arste.
 
nöpsik 31. detsember 2003, kl 19.48
Ei ole vaja karta.Ma ka pelgasin,aga tegelikult pole seal hullu midagi.Loomulikult on natuke valus,aga see tasub ennast ära.Püüa olla võimalikult pingevaba ja lõdvesta ennast korralikult,siis ei ole see läbivaatus nii valus.
Arst katsub näppudega mis ja kui hull see olukord on.Minul väga hull oli,aga nüüd juba peaaegu olen terve.Tekkis ainult üks probleem.Lõhe peaaegu kinni kasvanud,aga põletiku lõi sinna sisse ja kui nüüd üle ei lähe,siis lähen haiglasse opile.
 
H. 01. jaanuar 2004, kl 14.00
põletikku aitab ära hoida ehk aloe geel, astelpaju õli ja piinlik puhtus.
 
sama mure kunagi, 01. jaanuar 2004, kl 17.47
tuleb vältida kõhukinnisust,rohkem liikuda,süüa keeduploome, tarvitada anusoli küünlaid.Trosivaxini salviga määrida pärakut,
siis ei ole kakamine ka valulik ja hoida puhtust!
 
Kerli 01. jaanuar 2004, kl 21.46
Mina kasutan periooditi Life Plus firma Colon Formulat. Seal on mitmesuguseid soolestiku baktereid,tähtsaid yrte, lahustuvaid ja mittelahustuvaid kiudaineid. See "peseb "jämesoole puhtaks. On lausa önnis tunne kui saan käia 4 korda päevas WC-s.Köik , mis on sisse läinud, peab ka ju kord välja tulema! Kui köht ei tööta, siis ka muud toitained ei imendu ja organism myrgitab end ise.
 
Valus kakada 02. juuli 2023, kl 01.15
VÄGA VALUS ON KAKADA. See jutt tuleb kehra kohaliku sarisittuja poolt, olen juba aastaid kannatanud selle all, et valus on kakada
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!