Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
higihais
 
hobune 25. jaanuar 2002, kl 21.06

Haisen higi järele. Võin end seitse korda päevas pesta ja samapalju pluuse vahetada, ikka tuleb see lõhn juba paari minutiga tagasi. Olen proovinud igasuguseid deodorante (kuivi ja aerosoole), deodorandikristalle, kreeme. Ei midagi. Muidu olen täiesti normaalkaalus ja mujalt kergesti higistama ei kipu. Ainult kaenlaalused. Kas keegi teaks soovitada mõnd nippi, mis aitaks?
 
Katariina 25. jaanuar 2002, kl 21.59
Mul on kogemusi, et miski ei aidanud tükk aega, isegi vannis ligunedes tundsin seda lõhna. Tegelesin selle probleemiga pikalt-pikalt. Kammisin isegi mööda arste, kes enamus minu probleemi ei
mõistnud. Lõpuks aitas tervislik toitumine ja pikaaegne
antidepressandi võtmine.Põhjus võib muidugi olla erinev.
Põhiline on säilitada rahu.
Heasoovlik probleemist ülesaanu.(Olen ka hullematest probleemidest välja tulnud)
 
nuti 25. jaanuar 2002, kl 22.04
ikka toitumises kipub asi olema, muidugi võib ka olla mingi põletikukolle kuskil organismis, näit. soolestikus..
 
pixu 26. jaanuar 2002, kl 09.25
oled sa ikka raseeritud? karvad talletavad haisu ja nendest ei saa haisu välja never
 
Kass 26. jaanuar 2002, kl 13.51
Sellisel puhul võib olla tegemist sisemise asjaga-kas midagi talitab organismis üle või äkki hoopis vähem kui vaja. Mul oli üks sõbranna, kellega ei saanud lausa ühes toas olla -iga kord kui ta ära läks olin sunnitud tube tuulutama:( Ta hakkas põhjuseid uurima ja selgus, et neerudega oli midagi korrast ära. Võttis mõne aja rohtusid ja ka higihais kadus (normaliseerus). Tasuks pöörduda arsti poole, põhjus võib olla sisemine.
 
Elizabeth 26. jaanuar 2002, kl 16.41
Kindlasti on mitu põhjust,aga kui alustada tervisekontrollist ja vastus on et kõik on korras ,siis jälgi mida sa sööd.
Eriti teravad toidud ja liigne maiustamine võivad põhjuseks olla.
Seniks aga kui võimalik siis osta endale Lumene Body Aktiva
antiperspirant ( see on hea ja odav ka)
 
mm 26. jaanuar 2002, kl 22.49
Damn, tahtsin kristalldeodoranti soovitada
 
inga 26. jaanuar 2002, kl 23.44
mina soovitan oriflame deodaranti, näe nimi ei tule meelde, see roheline merevetikate sari, ja sealne rulldeodorant on tõesti hea.
kusjuures mu mees kasutab ka seda, ta on täiesti lõhnavaba ja panb higi "kinni". soovitan.
yleyldse, miks tehakse kõik meeste deodorandis sellised pasad, mis hisevad rõvedalt ja lasevad vabalt higistada, et nagu ainuke pluss on see, et higi haisule lisandub rõve deodorandihais. see on lihtsalt vastik, ma jälestan maskuliinselt higi järele haisvaid mehi, ööääk.
jah raseerima peab ka.
 
pirts 26. jaanuar 2002, kl 23.50
Mul oli selline probleem vahepeal, kui vahetasin töökohta ja oli pingeline periood, igasugu koosolekud ja uue projekti käivitamine. kui mingi teravam jutuajamine oli, kohe hakkasin higistama ja haisema. Mina ostsin endale paki beebdele mõeldud niiskeid salvrätikuid ja siis käisin aga iga natukese aja tagant vetsus kaenlaaluseid küürimas nendega.
 
väikeMy 27. jaanuar 2002, kl 00.15
ma olen küll põhimõtteliselt igasuguste pudi-padi (loe:rämpsu) kataloogide vastu, aga Kahvli soovitusel uurisin seda - uued ja kasulikud asjad vms Seal olid sellised salvrätid/lapid, mille paned kaenla alla, kui hirmus higistamise probleem on. Teadmiseks, lihtsalt.
 
Barbara 27. jaanuar 2002, kl 10.58
Sa võid teha väikest viisi tähelepanekuid, millal Sa higistad.
Kas Sa higistad ka puhkuse ajal maal rahus ja vaikuses või
siis kui Sa ilmtingimata pead end kokku võtma.
Kui puhkuse ajal on normaalne (kui muidugi puhkuse ajal on 30 kraadi sooja, siis on higistamine loomulik, siis jälgi , kas siis
ka kohe haisema hakkad kui vähegi higistad), siis võib probleem olla seotud siiski närvisüsteemi häirega.Vegetatiivne närvisüsteem on see, mida teadlikult mõjutada ei saa.
Higistamine voib sel juhul olla ärevushäire, mille puhul tänapäeval perearstid ja psühhiaatrid kirjutavad välja rohtu.
Proovida võid ka vegetatiivse närvisyst.üldiseks rahustamiseks
nõelravi.(See on muidugi kallis lõbu, sest yhest korrast ei aita,
5 kuni 6 seanssi on kyll).Kuid tervislik toitumine kindlasti juurde, see aitab organismil rutem pingest vabaneda.
 
Elizabeth 27. jaanuar 2002, kl 13.44
Kui raatsid rohkem raha välja käija korraga siis tõeliselt hea stick on Calvin Kleini CK ONE
Sobib nii meestele kui naistele ja tõeliselt hea.
 
lemon59 27. jaanuar 2002, kl 18.24
kas seda omaenda higihaisu tunned vaid sina voi hairib see teisigi? see tahendab et akki oled lohnade suhtes ylitundlik yleyldse.kui last ootasin tundsin ka igasuguseid lohnu mida teised ei tundnud.
 
Barbara 27. jaanuar 2002, kl 18.34
Loomulikult häirib see teisi ka, mõni lähedasem ütleb Sulle seda,
vähem tuttavamad käivad kaarega eemal ja arutavad omavahel, kuidas küll nii noor kena inimene pesemata ja mustade riietega ringi käib. Kui juhtud veel seda kuulma, siis võtab pisara silma küll.Kes ise seda tunnet pole läbi elanud, see võib loomulikult
hakata soovitama kõiksuguseid häid deodorante, arvates, et Sa
ühestki deodorandist kuulnud ei ole. Ma arvan, et minusugused on rohkem kui küll kursis igasuguste erinevate deodorantide ja talkidega (kui muidugi higistamise põhjus tõesti ei ole pesematus). Õnneks on see mul seljataga.
Barbara
 
keit 28. jaanuar 2002, kl 10.35
Mina olen tähele pannud, et higi järgi haisevad need kes palju lihatooteid söövad. (See on muidugi individuaalne). Kui ma ise eelmine suvi proteiinidieeti pidasin, siis oli lausa võimatu higihais. Seda enam, et suvi oli. Ikka ju higistad palavaga rohkem. Muidu söön liha küllalt vähe. Ise seda enne ei uskunud, kui olin "järeleproovinud". Teravad ja vürtsikad toidud kuuluvad kah siia.
 
kadi 28. jaanuar 2002, kl 12.04
Äkki oled allergiline deodorandile, mida kasutad?
Oled proovinud alkoholivabu roll-on'ne? Näiteks Nivea, proovi äkki aitab.
 
Teine Eesti 05. juuli 2023, kl 12.04
Higista kui siga ja haise kui tõhk
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!