Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
higihais
 
tõeline isane 27. mai 2007, kl 18.53
Selline mure ajendab kirjutama siia - pesen ennast väga regulaarselt, vähemalt 1 kord päevas aga kui natukenegi higistan või erutun, on korralik higi/isase hais üle pea. Kaenla alustele karvadele tekib selline kiht külge, mis lahti ei tule, nagu kumm ümber karva, ainult karva eemaldamisega saab enesest eemale. Valu niiväga ei pelgagi, kuid järsku on lihtsamaid viise ka olemas.
 
x 27. mai 2007, kl 19.37
äkki sa peaksid üle vaatama oma deodorandi valiku, sest tavaline deodorant mõjub ainult higilõhanale, aga ei pärsi higistamist, antiprespirant vähendab ka higistamist.
 
emane 27. mai 2007, kl 19.57
ähk ajaksid karvad maha!
aga tõsiselt rääkides,siis ongi sellised inimesed olemas,kes rohkem higistavad! no ja mis siis?
tuleb rohkem päevas pesta kaenlaaluseid kui vaid kord!
ja kui see higistamine on lihtsalt suurenenud,siis põhjuseid võib olla mitusada,aga pesemine kindlalt aitab
 
na 27. mai 2007, kl 20.24
ega jah higi määrib ju riided ka ära...miks mitte kaenlaalused paljaks ajada...higihais on vastuvõtmatu mullegi...aga kasuta higipulka...
 
e 27. mai 2007, kl 21.41
kui ainult hais häirib, siis otsi kristalldeodoranti.
Sihuke läbipaistev kamakas millega hõõrutakse niiske nahk (karvane või karvutu) üle. On olemas ka pihustataval kujul kosmeetikapoodides.
Võtab hästi lõhna ära, aga higistamist ei takista.
 
rairiraa 27. mai 2007, kl 22.13
punkt 1 - raseeri kaenlaaluseid
punkt 2 - kasuta antiprespiranti
 
jee-jee 27. mai 2007, kl 22.50
see kristalldeodorant ei aita isegi naistele, kristall hakkas ise haisema, kuigi ei kasutanud pesemata kehal. Mõttetu ost.
 
emane 28. mai 2007, kl 00.30
aga minu isasel on sama mure, ta ajab vahetevahel karvad maha ja siis need mõnda aega ei haise
 
Mõned kasutavad... 28. mai 2007, kl 08.51
ei mäleta nimetust, aga apteegis müügil hõbeda sisaldusega desodorant. Tuttavad, kes on hakanud kasutama räägivad, et aitab tõhusalt, higilõhna pole ja higistamine ka väheneb. Võid ka endokrinoloogi poole pöörduda järsku mingi hormoonide jama. Lisaks soovitus, ära söö vürtsikaid toite + sibul, küüslauk ja muud vängelt lõhnavaid asjad.
 
põrnikas 28. mai 2007, kl 09.37
mu mehel umbes sama probleem. lahendus, ajab kaenla alt karvu ja kasutab Weleda sidrunideodoranti. sidrun ei lase bakteritel kasvada ja hoiab paha higihaisu ära. samas higistada ikka saab. nimelt higi ei tohigi kinni panna, sest keha peab jääkidest ja mürkainetest vabanema, aga on olemas deodorante, mis ei määri pluuse, neid vaja lihtsalt päevas paar korda kasutada. ise kasutan loodustoode poest(näiteks www.parimpood.ee Müürivahe tänavas Tallinnas) ostetud maarjasoola, mille teen märjaks ja siis hõõrun kaenlaalustele. vahest vaja mitu korda päevas seda teha, vahest kui on jahedam ilm ja vähem higistamist, piisab ühes korrast. samas proovi ka sidruniviiluga. hõõrud sellega kaenlaalused üle ja toimib väga hästi. seda varianti kasutas ka mu mees mõni aeg, siis ei viitsinud enam sidruniga jännata ja ostis siis Weleda sidrunideodorandi. seda lihtam kasutada, saab pihustada.
 
higistaja 28. mai 2007, kl 09.56
olen emane higistaja ,ajan karvu ka, kasutan Wwleda Sage deodorant, aitab
 
davidoff 28. mai 2007, kl 10.43
Olen ka just palavate ilmadega higistaja. Ükski kauplustest ostetud deodokad ei aita. Lõpuks leidsin endale vägagi hea Davidoff´i deodoka ilumaailmast. Terve päeva peab vastu. Ei mingit higilõhna. Maksis 255 eeki.
 
Käsna Kalle 28. mai 2007, kl 13.38
Igale inimesele sobib ilmselt erinev deodorant ja eks katse eksituse meetodil peab igaüks nö oma leidma. Mulle sobib hästi näiteks Gilette geeldeodorant (maksab 60-70.-)
 
Hm? 28. mai 2007, kl 16.03
1. raseeri kaenlaaeluseid
2. higipulka peale pesu kaenlaalla - mõni firmakas likvideerib haisu(Bossi oma?) Värskendavat lõhna (Davidroff v Aqua di Gio) muile karvule!
3. Vali, mida sööd!
 
nii 28. mai 2007, kl 17.59
tean, et kes söövad pipraseid ja vürtsikaid toite nendel ka sellised probleemid. paljugi sõltub sinu toidust. arstid teevad ka mingeid proove selle higistamise kohta.
 
Hm 29. mai 2007, kl 09.41
KÜÜSLAUK rikub higihaisu kõige rohkem ära.
Veel @!#$, kala jms
 
Kaida 05. juuni 2007, kl 23.58
Olen kõvasti higistav naisterahvas ning olen samuti tähele pannud, et tugev higihais jääb külge, kui kaenla all karvad kasvavad, aga kui neid sealt iga nädal eemaldada, siis korralikult pesta ja mingit lõhnaõli (deodoranti) kasutada, ainult siis on talutav ja enam-vähem lõhnatu olek. Kuumadel suvepäevadel loputan kaenlaaluseid korduvalt. Päris kindlasti tekitavad rohkemat higilõhna alkohol, vürtsikad toidud ning ravimid aga nendest loobumine võib ju olla raskendatud, siis jääbki üle pesemine ja lõhnastamine.
 
Teine Eesti. 05. juuli 2023, kl 12.06
Higista kui siga ja haise kui tõhk
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!