Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
mida hommikul süüa?
 
unimüts 28. august 2006, kl 11.26
Mure on selline, et olen see va "öökull" ja viimase hetkenii magaja. Siis vaatad juba kuidas silmnägu veega ületõmmatud saaks ja jooksuga tööle. Nii,et hommikuti pole aega süüa vaaritada ja õhtul prele tehtud toekamat toitu hommikul ei taha.
Samuti ei söö võileibu, need ei sobi eriti hästi mu seedimisele.
Kes oskab soovitada kiirelt valmivat ja tervislikku hommikusööki?
 
lisaja 28. august 2006, kl 11.31
nii kui silm lahti läheb, pane veekeetja käima ja 3-4 supilusikat kiirhelbeid kaussi. keenud vesi neile peale. kuniks pestud-k...ud-kammitud saad, on puder parasjagu tahe, et kiirelt nahka panna. väga hää tervisele ka kui kaera vm helbed sobivad. ära pane soola ega suhkrut.
 
ei söö ka hommikuti eriti 28. august 2006, kl 11.34
müsli jogurtiga. või siis maishihelbed piimaga.
igati tervislik.
 
:) 28. august 2006, kl 12.01
Banaan on kõige kiirem ja tervislikum :) Kui rohkem aega, siis Nordic marjatükkidega kiirpuder - nii 3 min ja valmis :)
 
põksa 28. august 2006, kl 15.32
Hiljuti oli kuskil ajakirjas toitumisspetsialistide artikkel, kus selgitati, et müslit hommikuti süüa pole sugugi kasulik.
Ikka mingi pudru, v.a. neljaviljapudru.
 
unimüts 28. august 2006, kl 16.30
aga miks v.a neljaviljapuder?
 
w 28. august 2006, kl 17.03
Söö mõni puuvili ära!
 
mammu 28. august 2006, kl 17.09
kui sul on hommikuti kiire, siis tee eelmisel õhtul endale midagi valmis juba. kui sul on võimalik tööl süüa, siis võid teha mikrolaineahjus putru või siis osta kiirputru (Nordicu 1minuti pudrud).
mina söön hommikuti tööl võileiva ja kiirpudru.
Kui sa putru ei taha, siis võid osta tööle kelloggseid ja piima.
Hea täitva hommikusöögi saab ka siis, kui ostad femisoija pulbrit ja segad selle jogurtiga, lased 5-15 minutit seista (pulber pakseneb).
 
:( 28. august 2006, kl 19.50
müsli piima või jogurtiga pidavat neerukive tekitama.
 
mulle meeldib 28. august 2006, kl 20.19
Puuviljakokteil/dessert kohupiimaga. Ma küll ei tea kas see ta õige nimi on, aga ta selline läbipaistvas kohupiimatopsis - maasika või puuviljatükkidega. Kahte sorti ainult ongi. Vaata selverites-rimides kohupiimade letis.
 
t 28. august 2006, kl 20.37
mina söön ka putru. tavaline nordic neljaviljapuder, need kiirpudrud ei meeldi (mida tegelikult peaks vist 3 min keetma), valan keeva vee peale ja selleks ajaks, kui olen oma toimetused ära teinud, on puder valmis. soola ja võid ka veel peale.
 
Kiire ja kerge 28. august 2006, kl 23.49
 
i 29. august 2006, kl 01.19
puuviljamahl või värsked puuviljad.
 
üllatus 29. august 2006, kl 15.20
heh, nii et siis müsli ja jogurt polegi head??!!
olen tähele pannud, et paljude asjade puhul, mida seni kiideti kui tervislikku, hakatakse mingite "uuringute" põhjal laitma.
nt piimaga seoses, mille kasulikkuses seni keegi ei kahelnud ja mida lausa oli kohustulik tarbida kui põhilist kaltsiumi allikat, tuli kusagilt uudis, et tegelikult on piim täitsa kahjulik.
niikuinii tuleb varsti mõni teadlane lagedale jutuga, et puder on ka tegelikult viimaste uuringute kohaselt tervisele täitsa kahjulik.... saa siis aru, mida tohib või ei tohi süüa:(
 
:))))) 06. november 2017, kl 07.25
Kiirtoidud, valmistoidud jne pidavat ka vananemist tekitama. Kõike kirjutatakae, ei tea mis tõsi mis mitte. Aga seda ma ütlen, et kiirdoidud kasulikud pole. Pigem teha õhtul puder valmis, hommikul mikrolainahjus soojaks ja kui tahtmis lisada veel banaani ja marju.
 
milles küsimus 06. november 2017, kl 11.14
Mis on kiirtoit, valmistoit? Ma keedan jämedaid täisterakaerahelbeid 5 min. maitsestan ja söön, kas see on ka kiirtoit, praetud munaga ei lähe kauem. Valmistoidud on kõik leivad, saiad, kohupiimad, kodujuustud, pähklid, puuviljad, jne. Kas eelmisel õhtul valmis tehtud puder on kiirtoit või valmistoit. Nüüd tuli välja üks suur targutamine aga nii ma mõtlen. Igasugused helbepudrud valmistan hommikul, tatrapuder tuleb õhtul valmis teha, hommikul soojaks ja läheb, ei võta putrude tegemine mingit aega, leiutamine mida teha tuleb õhtul valmis mõtelda.
 
iuuu 16. aprill 2023, kl 10.36
tavaline puder laheb !!
did_1246830 16. aprill 2023, kl 10.56
Kes enne tööle minekut soovivad putru süüa, soovitan kuuma pudru hulka segada külmutatud marju, marjad sulavad ja puder paras söömiseks ja tervislik ka
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!