Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Soolesulgus - kas kellelgi on kogemusi?
 
gbd 17. september 2006, kl 12.19
Kas kellelgi on kogemusi soolesulgusega? Olen 3 kuud diagnoosi (ja ravita) mingi kõhuhäda käes vaevelnud, kuigi uuringuid on tehtud kõikvõimalikke. Reedel viitas arst telefoni teel, et teistkordne kõhukompuuter näitab midagi soolesulguse sarnast. Netist haiguse kirjeldust lugedes leidsin tuttavad sümptomid. Enne arsti vastuvõtule minekut tahaks natuke praktilist infot.
Ette tänades.
 
on 17. september 2006, kl 12.24
Tegu potentsiialselt letaalset lõppu lubava looga,kui kirurg kiirelt ei tegutse.Täpne paiknemine peaks olema kompuutriga selgeks tehtud.Kas varem on ka olnud kõhukoopa op-e?Mingid liited vbla?Kirurgi jutule ja kiiresti!!
 
keegi... 17. september 2006, kl 14.33
Mul on tunne, et kui sul oleks soolesulgus, siis sa siin ei kirjutaks! Isegi kui oleks väike kahtlus oleks sa juba kompuutri all. Ja järgmine etapp opi laual.Sul võivad olla äkki liited, mis suruvad soole seinale ja läbitavus on raskendatud.
 
arvan 17. september 2006, kl 14.54
arvan,et soolesulgus see küll pole,mul mehel oli,valude algusest opilauani umbes 5-6 tundi ja kirurg ütles,et viimane minut oli opereerida.Arvan ka,et liited.
 
siu 17. september 2006, kl 15.58
loomulikuot ei saa see olla soolesulgus,võib olla mingi ahenemine,aga eks arst peab otsustama mis sellega teha,kui ta juba kompuutrit vaatas,küllap ta siis ka teab ja otsustab...
 
gbd 17. september 2006, kl 16.55
Netitarkusest (haigused ja seisundid) sain aru, et soolesulgus võib olla osaline, mõningal juhul ravitav isegi ilma opita. Mind huvitabki mõne sellise inimese kogemus, kel selline osaline soolesulgus on olnud.
 
keegi... 17. september 2006, kl 17.21
Vaata ma olen soolesulgusega kokku puutunud. Laps oli 6 päevane. Tee selle algusest kuni opi lauani oli lühike.Olen kuulnud ,et kui näiteks lapsel peaks see tagasi tulema, siis on ravi meetodeid mitu. Üks varjant on op, kui sul on osaline ahenemine,siis hakkad endale mingi pumba abil õhku sisse pumpama,et sooleseinad veniksid. Seda viimast olen kuulnud pidi olema jube valus.Täpsemalt midagi ei tea.Pidi olema ka mingi rohi.Aga siiski ütlen, et ei usu, et sul soolesulgus on.Liited saavad ainult peale suruda.Soolesulgusega ei seisa toit sees, sa aina oksendad ja okse läheb sapiseks. Organismi tekib tohutu põletik, nii et kolme kuud ei pea keegi konkreetse soolesulgusega vastu.Palavik tõuseb ka veel väga kõrgele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!