Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Palun kiiret ohatise ravi! Kodus midagi ei ole...
 
miia 17. veebruar 2007, kl 11.39
Panin hambapastat ja nüüd suur koorik laiutab ülahuulel. Tuleb vist oodata kuni koorik kiuivaks ja ära tuleks...aga äkki saab midagi tõhusamat peale panna?
 
manni 17. veebruar 2007, kl 12.02
Hõõru teise inimese(lähedase)juustega
 
* 17. veebruar 2007, kl 12.13
olen lugenud kõrvavaigust, ei tea?
 
miia 17. veebruar 2007, kl 12.54
Kõrvavaiku panin ka alguses. Tavaliselt on see mind aidanud, aga seekord on see eriti vihane tegelane, et õhtuks oli pool huult paistes ja villis.Praegu enam pole sest kasu.
 
no aga 17. veebruar 2007, kl 13.03
siis tuleb ikka apteeki minna, kui kodus midagi ei ole. seal iks tõhusad ravimid, mis kohe värgi ära kaotavad.
 
koduapteek 17. veebruar 2007, kl 13.25
kusagilt meelde jäänud, et küüslaugu mahl aitavat...
 
manni 17. veebruar 2007, kl 13.28
"ACIC"kreem on väga hea,hästi pisike tuub,kohe hakkab koorik peale tulema ja paraneb ruttu ära!
 
Margit 17. veebruar 2007, kl 13.37
Mina olen näiteks viinasse kastetud vatitupsuga tupsutanud. Mida kangem viin, seda parem. Viin lendub, kuivatab nahka ja viirus ei löö nii tugevalt välja. Teepuuõli aitab ka.
 
* 17. veebruar 2007, kl 13.39
parem on piiritus
 
d 17. veebruar 2007, kl 13.40
üldiselt igasugune taruvaik pluss piiritus värk; ka saialillesalv. aga ilma apteegi minemata vist küll läbi ei saa
 
ohakas 17. veebruar 2007, kl 14.07
muidugi apteeki! osta sealt vastavat rohtu ja lihtsalt kiiremini lahti sellest oma koduste vahenditega ei saa
 
vanasti tehti nii 17. veebruar 2007, kl 17.19
Arvan, et ajalehti on kodus. Pane üks tükikene ajalehte suuremale taldrikule põlema ja sealt tuleb selline kollane tõrv ja kohe kiiruga seda ohatisele peale.
 
optimist 17. veebruar 2007, kl 18.54
Ohatis kaob ka ilma midagi tegemata ükskord ära,ära pabista.
 
kristel 17. veebruar 2007, kl 20.18
Vanasti tehti nii jah, et paberiõli pandi peale. Omal sellest niisugune kogemus, et ohatuse kuivatas suht kiirelt ära, aga see pruun möks imendus ka kooriku all veel naha sisse nii et mitu nädalat ei saanud tast lahti pärast :( Ei soovitaks. Tegelikult ei oskagi mingit imehead soovitust anda, kuigi terve elu olen ohatistega hädas olnud ja kõike katsetanud. Mõnikord on on need villid lihtsalt vihasemad, pane peale mis tahad, ikka läheb hulluks kätte. Vahel kui hästi ruttu õnnestub Zoviraxiga määrida, annab sügelus järgi ja ville peaaegu ei tulegi. Pidavat olema veel mingi seespidine ravi üsna tõhus- tabletid või kapslid, millega tuleb terve tugev kuur läbi teha. Olen seda võimalust senini edasi lükanud, perearst ka nagu andis mõista et kuni just väga hullusti elu ei sega...Praegu mõtlen küll, et teeks selle kuuri ikka ära- olen täitsa masenduses - paari päeva eest sain sihukese korraliku herpese, et sellist tükk aega ei mäleta :((( Zovirax on juba otsas, tulemust eriti ei andnud. Noh kui välja arvata et ilma selleta oleks võib-olla veel hullem olnud...
 
Tegelikult 17. veebruar 2007, kl 22.30
ütleb minu kogemus, et pole mingit vahet, kas ravid või määrid midagi peale, ikka üks ja sama aeg paranemiseks.
 
, 18. veebruar 2007, kl 09.44
Täitsa nõus...
 
tulevastele hädalistele 18. veebruar 2007, kl 10.27
Ohatist saab ära hoida eetriga, piiritus ei ole nii tõhus. Tilguta eetrit vatile ja pane kihelevale kohale. Samas tuleb seda ka sisse hingata- pane teelusikasse suhkurt ja eetrit, torka suhu ja hinga kuni eeter on aurustunud.
Kui ohatis juba villina väljas, siis ei aita enam midagi, tuleb oodata kuni nahk ise paraneb.
Aga kui ohatisega hädas, tasub ära teha üks ravikuur. Tegin selle kuskil kümmekond aastat tagasi. See polnud odav ja ka mugav mitte, sest rohtu tuli võtta kindla graafiku järgi ja seetõttu ka ööseks kell tirisema panna. Tasus ära küll, kuskil aasta aega polnud ühtki ohatist ja ka nüüd, kümmekond aastat hiljem pole probla enam nii kibe.
 
S 18. veebruar 2007, kl 16.39
Algetapil pidi aitama see, kui hõõrud villase lõnga või villase riidetükiga.
Küüslauguga tupsutamine.
Aloe Vera Geel peale või saialillesalv - siis ei pragune koorik katki.
 
Lii 18. veebruar 2007, kl 19.13
mind on hästi aidanud tavaline põltsamaa tuubisinep. ohatis pole nohu, mida ravimine ei aita, sest tohterdades ohatise ägenemine (suurenemine) peatub ja algab paranemine. kes väidavad vastupidist, pole ilmselt õiget vahendit kasutanud.
 
Regiina Nugis 06. oktoober 2013, kl 11.54
ohatise vastu ,,eriti lastel soovitaks kasutada loodusliku ohatise geeli:silicead
 
Merks 28. oktoober 2013, kl 16.59
Kaste Hepotermis pole midagi kuulnud.Kallis aga tõhus.
kokkuvõttes pole ta kallis, kuna rohud kokku on veel kallimad.
 
Joss 16. veebruar 2014, kl 17.49
Tervist. Oskan soovitada kiiret ravi ohatisele. See pole kindlasti kõige meeldivam meetod, aga see hoiab kohe ära ohatise laienemise ja paranemine on palju kiirem.
Võta õmblusnõel (eelnevalt kuumitatud et steriliseerida) ja torka kõik mullikesed katki. Siis tõmba viina või muu desinfitseeriva asjaga paar korda üle kuni verd ega vedelikku enam ei tule ja lase olla. See on rõve aga uskuge mind, see toimib. Palju paremini kui mingid ravimid, ja pealegi alati on asjad kohe käepärast. Pärast võib veel paar korda üle desinfitseerida, kindluse mõttes.
 
kurr 17. veebruar 2014, kl 21.40
kõik need kallid imepisikesed tuubid jätke apteeki ja ostke tsinksalvi,pange peale.kõige kiirem ravi ohatistele,1 euro eest võid ravida mitu aastat ohatisi.
100% abi.
 
to 17. veebruar 2014, kl 21.53
kristel ja vanasti tehti nii...seda meetodit kasutasin lapsena sammaspoole ehk siis psoriaasi raviks
 
omakogemus 17. veebruar 2014, kl 22.01
mina olen talitanud,kui tunnen,et huulele hakkab ohatis tulema,siis olen kasutanud punasepäevakübaradinktuuri,apteegis pudeliga müüa,väga hästi aitab ja isegi kui nohu kipub kallale siis olen nina alust ja nina seest määrinud,siiani aidanud,on ilma alkoholita.Praegusel juhul kui olemas juba,siis salvi,et huul oleks pehme ja koorik samuti,siis saab ruttu terveks,kui huul pehme ei ole,siis tõmbab verele ja seda kauem paraneb
 
Õie 19. veebruar 2014, kl 08.47
lisaks Acic kreemile palu oma arstil välja kirjutada ka Acic tabletid. Kui oled ühe kuuri ära teinud, oled mitmeks ajaks oma huuleherpesest vaba. See on ikka selline seen, mis seestpoolt välja lööb, kui tingimused soodsad.
 
Mari 19. veebruar 2014, kl 09.56
Mulle on aidanud vaseliin.
 
Dianab 10. aprill 2018, kl 18.13
Hambapasta sobib hästi mul ka hetkel ohatis ning ravin sellega hakkab vaikselt ikka minema
 
Abix 10. aprill 2018, kl 18.52
Aaloe lille tükike lapiti poolitada ja hoida mahlane pool villil, või aeg-ajalt sellega määrida. Kui koheselt kasutama hakata, siis vill ei suurene ja hakkab kiiresti paranema. Endal mitmekordne sellealane kogemus olemas.
 
raamatukoi 15. aprill 2018, kl 18.22
vene saidilt lugesin:
aitab kõrvavaik ( ilmselt enda oma...)
keda muna ja pane see valge kile peale mis koore all..

endal herpest pole ja ei oska öelda kas sellised võtted aitavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!