Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kas tarvitate toidulisandeid ja vitamiine?
 
emma 16. juuli 2007, kl 09.13
kui, siis milliseid ja miks? pidev väsimus pani sellele mõtlema, aga kas neist ka kasu on.
 
N34 16. juuli 2007, kl 09.50
Minul oli ka pidev väsimus.Aitas Q10 ja C vitamiin Proovi ka Herbalife tooteid need sisaldavad palju vitamiine.Peaasi on muidugi ennast korralikult välja magada
 
muffenz 16. juuli 2007, kl 10.48
Toidulisandina hakkasin kasutama Colonic plus tablette, aitavad liidset vett organismist väljutada, eriti head neile, kes kasutavad antibeebipille. Samuti tõhustavad neerude ja maksa tööd. Kodus on olemas veel Magne B6 vitamiin ja C vitamiin.
 
mul 16. juuli 2007, kl 10.51
B-kompleks väsimuse peletamiseks ja mehel energizer formula.need pole kallid ja aitavad hästi.
 
xyz 16. juuli 2007, kl 11.23
Vahel kevadtalvel teen ühe vitamiinikuuri. Muidu püüan ikka toidust vajaliku kätte saada. Seedimise tõhustamiseks olen kasutanud Strong Ananas tablette, kui vahel vaja. Põhimõtteliselt olen igasugu Herbalife'ide ja GNLD'de vastu.
 
kati 16. juuli 2007, kl 11.26
mina ostan ka apteegist neid saja krooni piires vitamiine. mingeid kalleid ei kasuta.kui nüüd aus olla, siis väsimuse vastu ikka aitab. olen tegelikult üsna laisk inimene ja leian ikka jõudu peale vitamiinide võtmist.
 
tea 16. juuli 2007, kl 11.34
Kasutan aastaid ja ainult GNLD firma omasid.
 
põhimõtteliselt:)... 16. juuli 2007, kl 11.56
...kasutan juba üle 2 aasta terve perega Gnld omasid-sest toimivad ja taust on kontrollitud+ca 50 a kogemust...meilil lähemalt, kel soovi kogemust uurida....andke endale vähemalt võimalus teada saada, lõppotsuse teeb ikka iga vähegi tark inimene ise...
 
kati 16. juuli 2007, kl 12.06
mis need GNLD tooted ikka paremad on, kui odavamad. vaatan, et koostis peaaegu sama neil, mis mõnel odavamal. nii kallid ikkagi, ei raatsi vist neid küll osta.
 
eit 16. juuli 2007, kl 12.14
Alati pole koonerdamine kokkuhoid.
Sellel kevadel võtame neid gnld omasid mehega mõlemad, tütar pani lauale. Nad on tõesti mõjusad ja mu perearstki ütles, et ta oma perega kasutab ka, aga soovitada ei tohi.
No tule taevas appi!
 
xyz 16. juuli 2007, kl 12.24
teemaalgataja küsis ka, miks te midagi võtate - miks teie, GNLDlased neid terve perega sööte? mille üle kaebate, milles need teid aitavad? või niisama, igaks juhuks krõbistate?
 
emma 16. juuli 2007, kl 12.42
no nii, mul on väsimus, kas teie, kes te GNLd-ga tegelete , leiate mulle viisi, kuidas sellest vabaneda. milline see konkreetselt on ja palju maksab. samuti küsin, kui kiiresti mõjub ja kaua pean tarvitama. ei taha kirja mailile, tahan siia, sest kindlasti on palju neid, kes sama probleemiga hädas. ja miks on GNLD parem, kui odavam toidulisand, mis samade koostisosadega.
 
kiti 16. juuli 2007, kl 13.01
ja mina tahaks teada, milline gnld toode aitab naistehädade korral.
 
appi! 16. juuli 2007, kl 13.10
toidulisandid ei ole ravimid, saage ükskord aru!
 
kiti 16. juuli 2007, kl 13.18
aga milleks neid siis üldse võtta, kui neist kasu pole.
 
appi! 16. juuli 2007, kl 14.51
tee selgeks toidulisandi ja ravimi vahe ja saadki teada, milleks võtta.
 
kiti 16. juuli 2007, kl 14.56
no toidulisand peaks nagu aitama, kui inimene end just hästi ei tunne. ja kui inimesel on väsimus, siis ei pea ju rohtu võtma. endalgi siin laual toidulisand, mis väsimust vähendama peaks.
 
aktiivse eluviisiga 16. juuli 2007, kl 15.03
4 aastat bioclykosamiini pärast seljaoppi, nüüd üpärast põlveoppi läksin artrostopile üle.
 
ei tarvita 16. juuli 2007, kl 16.34
Ei söö mingeid lisandeid, söön toitu mille järele on isu. Tunnen end hästi, milleks mulle toidulisandid, see on praegu nagu moevärk rohkem.
 
killu 16. juuli 2007, kl 17.56
Toidulisandite kasutamine ei ole kahjuks moevärk, vaid meie tänapäevase keskkonna poolt tekitatud paratamatus. 100 a tagasi neid polnud ehk tõesti vaja. Mina kasutan neid seetõttu, et tugevdada immuunsüsteemi ja vältida kasvajaid vm. tõsiseid haigusi tulevikus. Neid peakski kasutama just siis, kui oled veel terve.
 
no 16. juuli 2007, kl 19.09
ei kasuta.
ning toidulisandite põhjendamatu pruukimine teeb tervisele kahju.
paratamatut pole siin midagi, hoopis - tänapäevane toiduvalik on oluliselt rikkalikum ning aastaringselt mitmekesine ja vitamiinirikas võrreldes sellega, mis oli 100 aastat tagasi.

kuid eks toidulisandite müüjadki taha elada;P
 
no 16. juuli 2007, kl 19.12
viimase 15 aasta jooksul läbi viidud suured põhjalikud kliinilised uuringud on tõestanud, et karotenoidide, E-vitamiini jne pruukimine toidulisandina SUURENDAB nii vähktõppe haigestumise kui ka raske südamehaiguse kujunemise riski.
Aga seda võrkturustuse "koolitustel" ju ei räägita...
 
hehh 16. juuli 2007, kl 19.13
herbalife'i kasutan.
 
teadmatutele 16. juuli 2007, kl 21.29
To no:
kõigepealt mine Tartu Ülikooli ja õpi õige põhjalikult
b i o k e e m i a t ja siis saad teada, millist funktsiooni omavad vitamiinid organismis ja ära tule sellist möga juttu ajama E- vitamiini kantserogeensetest omadustest!!!
Kenake väide küll: Viimase 15 aasta jooksul o n l ä b i
v i i d u d .. See vist sina olidki, kes neid läbi viis!
 
to teadmatutele.. 16. juuli 2007, kl 23.08
...ei ole vaja närvi minna ja jätta mulje, et kõik gnld-lased on pisut närvilised:)....seda on ju ammu teada, et inimorganismile mitteomasest valmistatud toidulisandid ON kahjulikud, nii nagu ka sünteesitud vitamiinid-ja seda tõepoolest ka räägitakse Gnld koolitustel...aga kui inimesed ei tee sellel vahel vahet,siis ei ole vaja endast väljuda, et midagi tõestada-kel vähegi tahtmist ja soovi, see suudab ise välja uurida, mis tgeleikult toimub...ja kes tahab ennast aidata, see teeb seda ju niikuinii, arvaku ülejäänud mida tahes:)
 
no 16. juuli 2007, kl 23.39
olen Tartu Ülikoolis päris põhjalikult biokeemiat õppinud:-)
Ja pole vahet, kas tegu on sünteetilise või loodusliku vitamiinpreparaadiga - mõttetul manustamisel on ühtviisi riskantsed mõlemad.
Ja mõningaid uuringute läbiviijaid (siin E-vitamiini alaste uuringute uuringugruppe, nimekiri pole täielik, võin jätkata:P):
Division of Preventive Medicine, Department of Medicine, Brigham and Women's Hospital, Harvard Medical School, Boston
Population Health Research Institute, Hamilton Health Sciences and McMaster University, Hamilton, Ontario.
Nutritional Immunology Laboratory, Jean Mayer USDA Human Nutrition Research Center on Aging, Tufts University, Boston
Division of Preventive Medicine, Department of Medicine, Brigham and Women's Hospital, Harvard Medical School, Boston
Division of Cancer Epidemiology and Genetics, National Cancer Institute, NIH, DHHS, Bethesda, MD 20892, USA.
The Cochrane Hepato-Biliary Group, Copenhagen Trial Unit, Center for Clinical Intervention Research, Copenhagen University Hospital, Rigshospitalet, Copenhagen, Denmark
The Johns Hopkins School of Medicine, and The Welch Center for Prevention, Epidemiology and Clinical Research, The Johns Hopkins Medical Institutions, Baltimore, Maryland 21205-2223, USA.
 
kuulpähe 17. juuli 2007, kl 08.03
GNLD-lastele. Nad on sama rumalad ja tüütud kui jehhoovatunnistajad. Isegi kasu on nende mögast sama palju, kui usust - mingis mõttes ju aitabki, kui hingega uskuda:)) Ega see ju halba teegi, kui endale sisendada päevast päeva, et söön lõpphead kraami, ehkki kõik samad asjad oleks ka odavamalt / kvaliteetsemalt kättesaadavad.
 
M 17. juuli 2007, kl 18.34
Väita,et sünteetiliste ja looduslikke vitamiinidel ei ole vahet ei kannata mingisugust kriitikat.Ei taha uskuda,et Tartu Ülikoolis seda õppetatakse .Vaadake ringi,meie elus on palju asju mida inimene proovib matkida loodusest,aga tulutult. Toidulisand-sool,pipar ja nii edasi..aga naturaalsed ained mida organism võttab omaks ja kasutab ainevahetuseks,tõstab imuunsüstemi,see tõttu läheb tugevaks ja tervemaks nimetatakse Bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid.Need ,kõrge tehnoloogia abil võetud taimedelt kriogeenpurustamise meetodi abil.Ainede rakud on elusad, aktiivsed ja need ,meie kahjuks leivast ,piimast ja juurviljadest kätte ei saa.See kinnitab haigete inimeste arv ja apteegikettide suurendamine.Ja kus juures,sellepärast tulidgi turule niisugused firmat nägu Herbalaif ja GNDL.Nemad on head firmat ,aga areng ei peatu ja on olemas paremat preparaatid Eesti turul mida paljud veel ei tea.Keda huvitab teema areng kutsun vestlusele hubasesse kohta naturaalse kohvitasii taga.Kokkuleppe emaili teel.
P.S
Palun vabandus vigase eestikeele pärast .
 
aa 17. juuli 2007, kl 19.00
Mina tarvitan gnld omasid ja aitavad.
 
biokeemik 18. juuli 2007, kl 14.06
olen ka nõus,et gnld omad küll kallimad,aga toimivad.Sest tegu on bioloogiliselt omastatavate lisanditega ,mitte süntees vitamiinipreparaatidega.Kui gnld tooteid müüdaks apteegis,siis ei maksaks purk 300 vaid 3000 krooni!!!Milleks süüa odavat sünteesi,kui see ei toimi?ravimitööstus on ju maailmas käibelt esikohal relvatööstuse järel - see ongi üks suur äri,saage ometi aru:)kõik on kinni makstud.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!