Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kuidas oksendamist esile kutsuda?
 
Maarika 21. juuli 2007, kl 19.06
Tere,

kas keegi oskab öelda kuidas oksendamist saab esile kutsuda (peale selle, et näpud kurku ja joo sooja vett) ?
Tegu siis väga tõsise probleemiga, süda paha ja peaks oksendama(toidumürgitus) aga loomulikult ei tule eriti midagi, kuisiis, hästi vähe. Nõmedaid kommentaare palun mitte lisada ja olen VÄGA TÄNULIK kõigile, kes vastata viitsivad!

Ette tänades,
Maarika.
 
On 21. juuli 2007, kl 20.05
mitmeid mooduseid, kuid kiireim siiski leige veega nuuskpiiritusetilgad.
Rohkelt leiget vett juua, kui nuuskpiiritust ei ole.
 
Mustikas 21. juuli 2007, kl 21.57
Näpud kurku ja kui veel süda paha on, siis tuleb, nii et ...
 
b 21. juuli 2007, kl 23.59
Mul oli nii, et näppe kurku eriti panna ei tahtnud, aga kui ikka väga paha oli, siis öökisin algul natsa niisama ja siis tuli. Oled muidu midagi söönud-joonud? Kui magu on tühi, siis ka võib niisama iiveldada, aga välja pole midagi tulemas. Kui, siis ehk maomahla. Püüa vett juua.
 
maama 22. juuli 2007, kl 00.01
mina sõin ükskord peotäie soola-olin kuulnud,et pidi palavik tõusma,tahtsin koolist koju jääda,aga hakkasin hoopis oksele(jäme sool oli)
 
krokodill 22. juuli 2007, kl 03.34
ma tean, et peab veega pooleks leiget piima jooma hästi palju, siis ajab oksele.. aga jah, kui sul just paanilist hirmu oksendamise ees pole, siis joo miskit, kasvõi teed, mina näiteks ei suuda ennast vägisi oksele ajada..
 
Liss 22. juuli 2007, kl 09.54
Toiduõli lonksa pudelist- mul mõjub kohe ..
 
Tera 22. juuli 2007, kl 10.38
joo leiget vett (kuni 0,5 l)ja näpud kurku. Keegi ei aja heameelega näppe kurku. Kõigil on see ebameeldiv, aga saad vaevast lahti1
 
. 22. juuli 2007, kl 11.55
joo piima
 
asd 22. juuli 2007, kl 12.08
Hambaharja teise otsaga on lihtsam kui sõrmedega.
 
laanekata 22. juuli 2007, kl 21.42
tean üht väga vana retsepti, mu vanaisa õpetas. lisa leige piima sisse üks toores muna ja natuke keedetud porgandi tükke ja joo aeglaselt see mögin ära. ja küll siis oksendad nii et maa must!!
 
Lauajalg 16. detsember 2016, kl 10.03
Kui soola süüa ss kui kaua oksendamine kestab?
 
Põltsamaa "Pihlaka vein 16. detsember 2016, kl 11.57
Maarika Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,
>
> kas keegi oskab öelda kuidas oksendamis
> t saab esile kutsuda (peale selle, et näpud kurku
> ja joo sooja vett) ?
> Tegu siis väga tõsise probl
> eemiga, süda paha ja peaks oksendama(toidumürgitus
> ) aga loomulikult ei tule eriti midagi, kuisiis, h
> ästi vähe. Nõmedaid kommentaare palun mitte lisada
> ja olen VÄGA TÄNULIK kõigile, kes vastata viitsiv
> ad!
>
> Ette tänades,
> Maarika.
Joo kääritatud Põltsamaa veini sisse !
no küll tuleb nii eest kui tagant --puhtaks lööb!
 
Fuf 19. detsember 2016, kl 19.03
Minul aitab see, kui joon leigemat vett ja teen puusaringe, nii et kõht ja magu ka kaasa liiguvad. Teen seda muidugi näoga vetsupoti poole, sest kohe tuleb kõik see jama hooga välja ja saad jälle inimeseks.
 
õelus 20. detsember 2016, kl 10.04
parim moodus, üks näpp suhu, teine tagumikku.
 
õelus2 20. detsember 2016, kl 10.05
kui see ei aita, siis kahe minuti pärast vahetada näpud teineteise vastu
 
dthy 02. märts 2021, kl 16.00
gdjgt,dsbethb
 
Äkki saan abiks olla 15. november 2023, kl 05.48
Kui leiged vett juua puusa ringe teha ja kiiresti sese välja hingada no siis ikka ajab oksele küll kui ei siis näpud kurku
 
grupp halvikuid 27. detsember 2023, kl 01.13
Meil on grupp halvikuid, kes kutsuvad esile oksendamist, rikkudes soolikaid sa ei nae neid, nad on kogu aeg su korval. Nad aitavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!