Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kubemetäid
 
uss 02. august 2007, kl 11.21
kui ruttu saab aru et sul need on-kas mingi peiteaeg? tean et tuttaval on, ööbisin ta pool, nüüd tekkis järsku kabuhirm et äkki ma sain ka....
 
c 02. august 2007, kl 11.23
no kui sügelema hakkab, saab aru.võid ju ka kõik karvad maha ajada.
 
/// 02. august 2007, kl 11.55
Kubemetäi ei sügele erinevalt peatäist. Muidu sa ju leiaksid ta üles ja viskaksid minema. See on tema kohanemine, et ellu jääda.
Ja kubemetäi ei uita ringi, nagu peatäi, vaid on kõvasti nahasse kaevunud, mina kakkusin neid teravate maniküürikääride otstega välja, jumala kõvasti olid kinni. Siis kui kätte saad, siis näed, kuidas siputab kääride peal, kuus jalga on all. Ja on nahaga suht ühte värvi, suht raskesti nähtav.
Profülaktika mõttes võid karvad maha ajada jah, ta vist paljuneb nagu peatäi, et tingude kaudu, tingud kinnituvad karvadele.
 
egeli 02. august 2007, kl 13.20
Mul onupoeg kasutas peatäitapu šampoon ja olidki läinud
 
ka teadja 02. august 2007, kl 13.38
kubemetäi kinnitub näiteks kulmudesse ka, mitte ainult kubemesse muideks.
 
Jaan 02. august 2007, kl 14.13
keegi kasutand bensiini. võtnud karva ja naha maha. täid olnud ikke kenasti elus.
 
uss 02. august 2007, kl 14.44
aga kui kiiresti ta nn. väljendub????
 
maduuss 02. august 2007, kl 17.05
apteegis on olemas salv nimega Nix, ilma retseptita. mõeldud sügeliste ja kubemetäide vastu.
 
n 02. august 2007, kl 18.22
Sügeleb küll, tee ennetav ravi nix kreemi või vedelikuga, korda nädala pärast. Ihupesu ja voodiriided pese läbi.
 
uss 02. august 2007, kl 19.18
aga kas on mingi aeg, mil ta vaikselt elutseb ja siis alles hüppab oma sügelusega platsi?? et ma äkki nädal aega käin rõõmsa näoga ringi et pole midagi, või on juba järg. päev tunda?????????
 
n 02. august 2007, kl 19.42
Kui ikka satika enda said, siis hakkab kohe sügelema, aga kui tingud, siis nädala pärast peaks uus jõuk valmis olema. Parim ennetus on ikkagi karvad täielikult maha tõmmata, siis pole elukatel kohta kus olla.
 
oojaa 02. august 2007, kl 20.04
ma sain kord kutilt, kasuema katkus neid peast välja - kubemekarvad ja kaenlaalused karvad ajasin ise maha, nad tahtsid ka jalakarvadesse hakata, aga sain ära katkutud

jubedad elukad... suured, hallid... ahjaa, alustuseks proovi sidrunhappega

blondeerimine tapab kah raudselt
 
vanad inimesed õpetavad : 02. august 2007, kl 21.03
keeda koortega kartuleid ja see samase kartulikeeduveega pidavat satikatest lahti saama . kas ka jutt tõele vastab - ei tea. proovige ja muljetage siin pärast.
 
olnud 02. august 2007, kl 21.47
ja esimene asi, aja karvad maha, igaks juhuks osta apteegist ka salv, mina kysisin otse, kas teil on midagi satikate vastu, kes teatud kohtades karvades asuvad, ja ilusti sain. aga salvi osta siis, kui oled kindel, et nad sul on. karvad voiksid kindluse mottes siiski kohe eemaldada, kui see just väga vastu ei hakka. siis on endal ka selgem pilt ja tingudel pole, kuhu kinnituda. Minu vanaema ytles selle peale, et see tähendab kahte austajat:)
 
sass 02. august 2007, kl 22.59
seltsik mul on mandavoskad,üksi elada ei oska.
 
aga 02. august 2007, kl 23.16
kuidas see nakkus levib? Kas ainult seksuaalsel teel või niisama olmekontaktis, et sama käterötik jne??? Väga tahaks teada.
 
ivan 02. august 2007, kl 23.34
nasei ljohhi,
mandavohhi,
eta radost tvaja.
teper u menja toze mandavohhi, eta radost maja.
 
manda 03. august 2007, kl 12.13
mandavoški iz akoška võsunuli golavõ,pojebites hot nemnožko,umerajem s goloda
 
See 04. august 2007, kl 20.16
Levib ainult sugulisel teel.
 
Varesele valu 30. aprill 2023, kl 00.54
Olen alles teiselime ja olin ilma kaitsevahenditeta vahekorras. Suguelundite piirkonnas on sügelus, k mõnes muus kohas. Mis on ravi ja kuidas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!