Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
maksa kaitse liv-52 abil
 
gert 22. september 2007, kl 10.11
liv-52 on vana traditsiooniline mitmest taimest koosnev maksa kaitsev ravim
kas kellelgi on sellest abi olnud,kas on kõrvalmõjusid olnud jne
raskeid haigusi nagu hepatiiti see ei suuda ravida , küll aga vähendab mürkainete, alkoholi mõju
näiteks minu gamma glutamüül transferaas, mis on maksa olukorda näitev tundlik indikaator suurenes 3 korda üle normi pärast kontrastainete sisse süstimist, mis oli vajalik röntgenis
selliste mürkide vast peaks see liv-52 aitama.
 
stuupor 22. september 2007, kl 10.37
nimetatud ensüüm on steatoosi (maksa rasvumise) marker. steatoos ise taandub ka ajaga, aga jotadel läheb üle tsirroosiks. ma ei tea peast, mis liv-52-e toimeaine(d) on, aga apteegist küsi s-adenosüülmetioniini, betaiini (need steatoosi vastu)

silimariin, glütsürrisiin, katehhiin, fütosteroolid - põletikust tingitud maksakahjustuse vähendamiseks ja aitavad maksa kaitsta

head tervist
 
Max 22. september 2007, kl 11.13
kas see on retseptiravim? Vanasti ei olnud.
 
gert 22. september 2007, kl 13.42
liv-52 vabalt saada apteegis, 150 krooni
 
ss 22. september 2007, kl 21.39
väga head kogemused selle ravimiga. koosneb ravimtaimedest, kõrvaltoimeid ei ole. olen väga palju kasutanud , ainult kiitvad sõnad.mehel olid maksa näitajad kõik allpool arvestust, kasutas ka seda ja muid ravimeid, tulemused fantastilised. teadsime, et eestist ei saa enam osta, tellime venemaalt.kas tõesti on ka meil müüa?
 
J.K. 23. september 2007, kl 13.40
GGT (g-glutamüültransferaas)esineb ohtralt sapiteede seinte rakkudes. Reageerib üsna aktiivselt siis kui sapi liikumine maksas on takistatud. Mitmed ained (s.h kontrastained) seda ka tekitavad. Enamikul juhutudel lühiaegselt. Steatoosi markeriga tegemist ei ole(õieti öeldes selletaoline indikaator tänapäeva teadmiste alusel puudub).
GGT üheks eripäraks on see, et tase suureneb kroonilise alkoholitarbimise korral. Sellisel juhul on tõus pikemaajaline.Kroonilise alkoholitarbimise üks tulem on see, et korduvate alkohoolsete hepatiitide (ka alaägedate. mis võivad jääda märkamatuks) tulemusena maks rasvub (steatoos). Seega GGT tõus on heaks indikaatoriks selgitamaks kas patsient alkoholi kuritarvitab või mitte.

Liv 52 on defineeritud kui toidulisand, mitte ravim. Põhitoimeained on ammu tuntud ka Hiina meditsinis (eriti cassia). Mõni neist on ka meil rahvameditsiinis kasutusel (piprasordid) aktiveerimaks maksa ja sapi tööd.
 
kahtlustav 23. september 2007, kl 22.50
kui juba maksa teema, siis küsin ka: mul ühes haiglas "leiti" B - hepatiit, kus olin sapivaludega sees(kivid) aga lap.opp jäeti tegemata, saadeti tööle, 2 kuu pärast sattusin uuesti haiglasse - äge pankreatiit, sapipõie põletik ja 1 kivike kuskil keskel sapiteedes kinni, arst võttis riski ja opereeris mind koheselt, õnneks jäin ellu ja tohter oli ka üliõnnelik. Aga selles haiglas mul mingit b-hepatiiti EI LEITUD???, KUI IMESTASIN, SIIS KÜSITI, ET KUST MA ÜLDSE SELLISE ASJA OLEN VÕTNUD, ET MUL SELLINE VIIRUS KALLAL??? Analüüse tehti iga päev, 12 päeva järjest ja ei mingit hepatiiti...
Nüüd loen siit J.K. kommentaari ja aina imestan - mis see alkohoolne hepatiit on, pole kuulnudki??? Saan aru, et eelpool mainitud isik on arst, ja siit küsimus: kuidas ja kas on võimalik nii eksida,laboris, et ühes kohas mul on b-hepatiit, teises jälle mitte? Olen naine 40, absoluutne karsklane juba 15 a. ja taimetoitlane, kas mulle ka sobiks see liv52, sest ka maks sai kivi tõttu kahjustatud ja aeg-ajalt tuikab, kui närvitsen?
 
J.K. 24. september 2007, kl 14.13
B hepatiiti kui diagnoosi saab lõplikult kinnitada siis kui erineva tundlikkusega analüüsid on andnud üheselt mõistatava, positiivse vastuse.
Kasutatakse erinevaid analüüsimeetodeid (HBsAG,HBeAG ja HB-DNA).

Valepositiivseid vastusteid tuleb ette. Eriti ennatlik on lõplikult midagi väita siis kui on kasutatud ühte meetodit (ja seda ka 1 kord).

Alkohoolne maksahaigus ehk nn alkohoolne hepatiit tekib alkoholi kuritarvitamise tagajärjel, mis on kestnud pikema aja vältel. Siinjuures on tähelepanuväärne, et igapäevaselt tarbitava alkoholi kogus ei pruugi olla koguseliselt suur. See periood võib kujuneda vaevustevabalt, sest maks on võrdlemisi suure ressursiga organ. Sellest tuleneb ka oht. Tunda annab siis kui muutused võrdlemisi suured.

Kui on kalduvus sapiteede düskineesiale ja sapikivide tekkele siis peaks LIV-52(ja selletaoliste) tarvitamisel olema ettevaatlik. Liv´i sisaldavad ravimtaimed ergutavad sapi nõristumist, mistõttu liigne stimuleerimini võib mõjuda ärritavalt. Sapikivid kipuvad tihedamalt tekkima neil, kes harrastavad selliste dieetide pidamist kus toit sisaldab vähe rasva ja valku.
 
MAX 27. september 2014, kl 13.30
http://veebikodu.blogspot.com/2006/09/levinud-preparaat-annab-maksahaiguste.html

Aga see sulfasalasiini variant kaugele sellega jõutud on. Nagu artiklist loen siis seeaeg katsed aga kuidas tänapäeval on.
paulaarson21 14. juuni 2020, kl 18.39
HIMALAYA LIVERCARE LIV52 - http://ibright.lv/liv52.htm Soovitan.
 
tirtsu 07. mai 2021, kl 11.48
Kui sapp on ära lõigatud, kas siis tohib seda Liv 52 tarvitada üldse?
 
trepps 28. juuni 2021, kl 20.56
keha puhastab, kaitseb ennast ise, selleks on teatud ained, mis aitavad ainevahetust korrigeerida, kuid enne tehakse selgeks probleemide tekitajad. Lihtsalt süües võite rohkem kahju teha.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!