Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Veenipõletik, kuidas ravida
 
Anne 07. veebruar 2008, kl 08.22
Teie kogemused veenipõletiku ravimisel, kas aitab ka midagi looduslikku ja kas üldse on võimalik ravida apteegi käsimüügist saadavate vahenditega. Jalad tulitavad ja veenide kohalt on kuumad. Varem ka korduvalt olnud. Perearst soovitab ainult neid peale määritavaid geele, aga tundub et need mõjuvad pindmistele veresoonetel, sügavamale ei mõju . Millegipärast ei taha anda saatekirja veresoonte kirurgile.
 
olli 07. veebruar 2008, kl 08.25
määri Troxevasini salviga. minul aitas väga hästi ja peamine, et kiirelt läks mööda.
 
on ikka 07. veebruar 2008, kl 08.49
Omega 3 mõjub veenipõletikele superhästi. Positiivsed kogemused paljude tuttavatega ja ka enda vanaemaga:) KOgemused on küll ainult firma GNLD Omega 3-ga, see on hästi kvaliteetne.
 
Vatu 07. veebruar 2008, kl 09.17
Väga hea kogemus Omega 3 ja E vitamiiniga.
 
muska 07. veebruar 2008, kl 09.49
mis arst ravib veene, kelle poole pöörduda?
 
ly 07. veebruar 2008, kl 10.01
Viimases Kodutohtri numbris on juttu veenipõletikust.
Seal on ka kirjas rohi tablettide näol, mis on saadav käsimüügist.
Olen ka enne kuulnud kiidusõnu selle rohu kohta.
 
kas 07. veebruar 2008, kl 10.04
ravisukki ei taha apteegist osta...pidid väga toekad olema...kas just valutavatele jalgadele ainult panna tohib, ei tea...uuri seda kindlasti ennem...
 
kah hädas 07. veebruar 2008, kl 13.02
Mina sain samuti omega-3 ja nisuiduüliga abi, aga alles siis kui hakkasin neid mitu korda päevas ja pidevalt võtma. Magu ei kannata kemikaale.
Kindlasti on ka muid vahendeid. Mina jätkan oma toidulisandite võtmist.
 
Marta 07. veebruar 2008, kl 15.18
Minul oli see probleemiks raseduse ajal ja tugisukkadest oli väga palju abi.
Aga looduslikest vahenditest olen kuulnud et tomati viilud jala peale panna ja siis kinni siduda, pidi väga hästi mõjuma, aga ise pole proovinud (kui selle tarkuse teada sain, oli laps juba sündinud :) )
 
no 08. veebruar 2008, kl 09.27
troxevasin salv
 
meedik 09. veebruar 2008, kl 09.00
Ikka tuleks põõrduda veresoontrkirurgi ehk vasoloogi poole,kui pidevalt haige oled.Kõige tõhusam ikka op või veresoonte skleroseerimine.Põletiku korral osta tõesti kas troxevasin salvi või ka lioton salvi ja määri peale.Need käsimüügis,seal samuti ka troxevasini kapsleid ,mille kuuri võiksid läbi teha ja ka muid looduslikke ravimeid.Tõhusama ravi saamiseks siiski retseptiravimid,millele vaja retsepti
 
urve 13. november 2011, kl 13.23
troxevasin pidi aitama.
Aga koige tahtsam lase lahti oma majandusmured, kohustus et sa pead kellegi arved kogu aeg ara maksma ja teiste heaks rygama, nende heaks, kes ootavad sinult ja loodavad sinu peale,kes ise ei suvatse enda asju ajada, sest sina muudkui aitad ja aitad....
Kui lased lodvemaks selle probleemi, naiteks, pyya ohtul rahulikult voodis, kui jalad nagu surisevad, siis naed kuidas need nõelsisisevad vood tulevad kuidagi ylespoole, lahevad laiali ylevalpool, motiskle motisklege, kellel need valud...
Need keda te nii ennastunustavalt aitate, ehk ei vajagi teie head, seda teie eneseohverdamist...
Yks tuttav oli kaua aega hadas, aga kui ta selle probleemi endale lahti motestas, kadus tema elust see probleem ...
Mõtteravi pidi olema peamine...
 
n 13. november 2011, kl 19.43
omega 3 rasvhappeid saab ka külmpressõlidest. Sääred tuleb soojas hoida, soe pesu ja soojad saapad.
 
ka olnud 13. november 2011, kl 20.00
Lioton on kõige parem. Sellel on hepariini sisaldus kõige suurem.
 
abi loodusest 13. november 2011, kl 21.03
kastanimuna tinktuur hea veenipõletiku ravim....tintuuri saab ka apteegist
 
veen 13. november 2011, kl 23.41
Käisin veresoonte kirurgi juures sama põhjusega.Tema vastus oli, et ainult tugisukad 140 den.Apteeker ütles ka et ükski sissevõetav rohi ei anna mingit efekti,tugisukkade hind Gadoxis on 33.- euri.Kannan mai kuust saadik,aga veel ei ole tulemust näha.Lioton on ka arsti sõnade järgi ainult reklaam.
 
veenile 14. november 2011, kl 11.02
minul soovitati ka tugisukke kanda kuid juba 2 nädala möödudes tundusid jalad olevat kui vatist kui sukki peal ei olnud. konsulteerisin ja tulemuseks oli, et tuleb ka jalgadele puhkust anda ja on sukad vaid siis kui pikalt vaja jalgadel olla. mingit tulemust pole mul ka siiani näha...
 
k 14. november 2011, kl 15.50
kui veenilaiend on olemas siis ükski sukk ega kreem seda ära ei kaota. need ainult aitavad, et hullemaks ei lähe.
 
autor n-ile vastulause 14. november 2011, kl 19.28
Veenilaienditega sääri ei peaks soojas hoidma, soojas laienevad veenid veelgi, ikka jahedust, jahedat dušši aeg-ajalt. Seda räägitakse igas artiklis mis veenilaienditest kirjutab.
 
leenu 15. november 2011, kl 08.06
need määrded ei aita eriti kui põletik on tugev, mina olen abi saanud varemerohu juurikast tehtid tinktuuridt, kompressina peal hoides, kehe päeaga tõmbas tagasi, väga tugev põletikuvastane ravim, aga kuis eda sul ei oel tehtud, võik tegelikutl teha ise seda tagavaraks, super ravim sellise põeltiku jaoks, võib olla on apteegis ka mingit sarnast tinktuuri, jsut piirituse peal tehtud, uuri järele, kui see ei aita,siis antibiootikumid
 
roosmaa 29. juuni 2013, kl 14.17
mind aitavad ainult kaanid
 
aga 30. juuni 2013, kl 14.14
omega3 ja nisuiduõli võtsid põletiku küll ära. Nüüd vähendasin koguseid, aga võtan edasi.
 
oi oi 01. juuli 2013, kl 22.21
see on tõsine asi ja ära sellega mängi. sa pead nõudma perearstilt selle saatekirja, et kasvõi mis. mis tähendab - ei taha anda. need laiendid, mis on olemas lase ära lõigata.
 
mari 03. juuli 2013, kl 14.10
veresoonte kirurgi sõnul aitab ainult tugisukkade kandmine.Kannan juba 3 aastat, aga tulemust ei ole ja nende käsimüügiravimite peale ei tasu raha raisata.
 
to mari 03. juuli 2013, kl 19.27
las inimene käib ikka ise ära veresoontekirurgi juures. ehk satub mõne parema juurde.
 
H 03. juuli 2013, kl 21.57
Sukki saab osta ajakirjandusmaja juurest sukakabinetist http://www.brecuromedical.ee/sukakabinet/ Minu sukad on 4000 DEN-i. Teised aitavad väga vähe. Jalad tuleb tõsta mitu korda päevas puusadest kõrgemale,e t veri ära voolaks. Ja muidugi tuleks kaaluda op-i
 
H 03. juuli 2013, kl 22.00
Vabandust, suka mark on Venosan 4000.
Miks mitte sukad, need on ju ilusad
 
tont teab 10. juuli 2013, kl 19.48
mõni ütleb et lioton on jama, mina lugesin et kedagi aitas VAID mobiven, aga võttis ka 2 tbl terve kuu aega - see kastaniekstraktist, päris ilus raha tuleb magama panna. mul istuv töö, lihtsalt pole aega kogu aeg püsti tõusta vahepeal. rääkimata jalgade seinale löömisest. tuttavad rääkisid et tugisukki tirid hommikul pool tundi jalga ja õhtul pool tundi ära. vasoloog teeb süste ka, aga raha võtke kartulikotiga ligi. ja üldse saab vaid tasulisele vastuvõtule. otsigem töö, mida saab teha, jalad seinal (SEE tõesti aitab, proovitud).
 
jah 10. juuli 2013, kl 20.00
Piinata inimest 20 a voodihaigena on tulus asi. Vaata palju raha saab arstindus. Andke marihuannat las lendab pilvedes arztid panevad kopsaka raha taskusse. Maffia maailm oli ja jaab
 
Triin 10. oktoober 2013, kl 22.51
Apteeker soovitas mulle jalatursete vastu ja veenilaienditele Mobiven-i , ütles, et kui üldse midagi aitab, siis Mobiven. Ma algul ei uskunud, aga kui paari nädalaga olid tursed läinud ja jalad ei valutanud enam, siis julgen soovitada, sest Mobiven aitab tõesti väga hästi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!